Index vlivu Jiří Paroubek - Index vlivu v politice

Jiří Paroubek
 
 

Nerudová je ekonomka? Málem jsem spadl ze židle, řekl expremiér Paroubek

Do prezidentských voleb zbývá zhruba měsíc a půl a z předběžných průzkumů se zatím dají vyčíst tři hlavní favorité. Andrej Babiš, Petr Pavel a Danuše Nerudová. V odbornost poslední jmenované má ale velkou nedůvěru bývalý předseda vlády Jiří Paroubek. Sám byl prý v minulosti překvapený, že je vůbec ekonomka. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Jiří Paroubek aktuálně...

Pořadí: 9Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
31.4Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Jiří Paroubek ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Jiří Paroubek ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Jiří Paroubek v poslední době

 

1. prosince 2022

Nerudová je ekonomka? Málem jsem spadl ze židle, řekl...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 1. 12. 2022  •  Jiří Paroubek  •  0

Do prezidentských voleb zbývá zhruba měsíc a půl a z předběžných průzkumů se zatím dají vyčíst tři hlavní favorité. Andrej Babiš, Petr Pavel a Danuše Nerudová. V odbornost poslední jmenované má ale velkou nedůvěru bývalý předseda vlády Jiří Paroubek. Sám byl prý v minulosti překvapený, že je vůbec ekonomka. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

24. srpna 2022

PREZIDENT: Paroubek jde do toho

Zdroj Neviditelný pes ze dne 24. 8. 2022  •  Jiří Paroubek  •  2

Zásadní zpráva pro naše média, jež přebíjí i frontové zpravodajství. Jiří Paroubek, zombie české politické scény, jde do presidentského klání. Až sežene – dle vlastních slov – prachy.

21. srpna 2022

Bývalý premiér slaví sedmdesátiny. Jak šel čas s Jiřím...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 21. 8. 2022  •  Jiří Paroubek  •  2

Jiří Paroubek slaví 21. srpna sedmdesátiny. Ekonom a politik to ve své kariéře dotáhl až na nejvyšší příčky české politické scény. Čtyři roky byl předsedou ČSSD a díky této funkci i zhruba rok a půl předsedou vlády. Jeho politickou kariéru provázely volební úspěchy, ale i kontroverze.

1. dubna 2022

KOMENTÁŘ: Udělat vše nejen pro uprchlíky. Vláda musí pomoci...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 1. 4. 2022  •  Jiří Paroubek  •  3

Pro válečné utečence z Ukrajiny samozřejmě musíme udělat maximum, ale vláda nemá k řešení jen toto. Musí přistoupit ke krokům, jimž se zatím zatvrzele brání – tedy jak pomoci i vlastním občanům, píše v komentáři pro MF DNES ekonom a bývalý premiér a předseda ČSSD Jiří Paroubek.

27. října 2021

Policejní exředitel Husák dostal za party v Teplicích...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 27. 10. 2021  •  Jiří Paroubek  •  3

Bývalý ředitel policie v Libereckém kraji Vladislav Husák dostal za účast na nelegální narozeninové oslavě podnikatele Petra Bendy v Teplicích sankci od vedení policie. Naopak Benda a expremiér Jiří Paroubek ve správním řízení magistrátu pokutu nedostali, uvedl Český rozhlas Radiožurnál. Například v případě Bendy se podle Českého rozhlasu nepodařilo radnici ve správním řízení dokázat, že se podnikatel zúčastnil své vlastní narozeninové oslavy.

23. září 2021

POLITICKÝ DIÁŘ: Jak Fiala plísnil Jurečku za devastaci země

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 23. 9. 2021  •  Jiří Paroubek  •  3

Předseda ODS Petr Fiala kriticky prohlásil, že je naší povinností sestavit vládu, která udělá tečku za politikou posledních osmi let. A dodal také, že koalice SPOLU už pochopila „o co v naší zemi jde.“ S tím by asi nesouhlasil Jiří Paroubek, který na svůj server napsal: „Fiala říká i ty největší pitomosti naprosto klidným hlasem a snad jim i věří.“ Píše o tom ve svém komentáři zástupce šéfredaktora MF DNES Petr Kolář.

5. května 2021

GLOSA: Pane Paroubku...

Zdroj Neviditelný pes ze dne 5. 5. 2021  •  Jiří Paroubek  •  3

Kauza, možná pseudokauza „Hamáčekgate“ má několik rovin. Zastavme se nyní u reakce na tuto „bombu“, kterou publikoval na blogu iDNES expremiér Jiří Paroubek.

15. dubna 2021

Paroubek: Petříčka příznivci ČSSD nevolí, Hamáček teď musí...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 15. 4. 2021  •  Jiří Paroubek  •  3

Jan Hamáček má šanci dostat sociální demokracii do Poslanecké sněmovny, ale musí mít více politické odvahy. V Rozstřelu po Zoomu to řekl bývalý předseda ČSSD a expremiér Jiří Paroubek. Podle něj udělali delegáti sjezdu dobře, že si vybrali jeho a ne Tomáše Petříčka.

14. dubna 2021

PRÁVO: Jiří Paroubek aneb Přiznání lumpa

Zdroj Neviditelný pes ze dne 14. 4. 2021  •  Jiří Paroubek  •  3

Začněme s logickým axiomem, tedy výrokem, jehož platnost je tak zjevná, že ji není potřeba dokazovat: „Kdo provádí lumpárny, je lump. Kdo lumpárny kryje a s lumpy kšeftuje, je také lump. Organizovaná trestná činnost je lumpárna popsaná jazykem trestního práva.“

18. března 2021

Paroubek opět vypovídal v kauze tunelování evropských fondů....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 18. 3. 2021  •  Jiří Paroubek  •  3

Hluboko do minulosti se ve středu musel vrátit bývalý premiér Jiří Paroubek. Před Městským soudem v Praze vysvětloval, jak ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) v době, kdy ho řídil, málem přišlo o více než dvě stě milionů korun z evropských dotací....

15. února 2021

Na hotel kmotra Bendy „zaklekne“ po party i finančák. A...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 2. 2021  •  Jiří Paroubek  •  3

Vnitřní kontrola nezjistila pochybení policistů, kteří si 23. ledna nevšimli oslavy v hotelu Prince de Ligne na náměstí v Teplicích. Policejní prezident Jan Švejdar je přesvědčen, že policisté o sešlosti nevěděli a pokyn nezasáhnout nedostali. Ústecká krajská mezitím policie pokračuje ve vyšetřování případu narozeninové oslavy někdejšího vlivného politika ČSSD Petra Bendy v teplickém hotelu Prince de Ligne. Příslušným správním orgánům postoupila k projednání další oznámení. Uvedla to v pondělí krajská policejní mluvčí Jana Slámová. Lednové oslavy, kterou odhalil Blesk, se mimo jiné účastnil tehdejší liberecký krajský policejní ředitel Vladislav Husák, bývalý premiér Jiří Paroubek či šéf Národní sportovní agentury Milan Hnilička.

1. února 2021

Soud nařídil Paroubkové, ať vrátí manželovi obraz, který mu...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 1. 2. 2021  •  Jiří Paroubek  •  3

Jiří Paroubek (68) uspěl ve sporu s manželkou Petrou (47) o obraz, který odnesla po jejich rozchodu z domu ve Velké Chuchli. Obvodní soud pro Prahu 5 potvrdil, že dílo vlastnil expremiér ještě před jejich sňatkem a nařídil, aby mu ho manželka vrátila. Paroubková nesouhlasí, proti rozsudku podala odvolání.

27. ledna 2021

„Střízlivění“ po Bendově teplické oslavě: Další z hostů...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 1. 2021  •  Jiří Paroubek  •  3

Účast na téhle party je vyšla draho. Milan Hnilička (ANO) již není poslancem, o politickou funkci přišel však i teplický zastupitel Michal Kasal (Pro sport a zdraví), předseda finančního výboru. Upozornil na to Český Rozhlas Radiožurnál. Bendovy padesátiny si nenechal ujít ani expremiér Jiří Paroubek, byť mluvil o pracovní návštěvě. Podobně jako třeba policejní šéf Vladislav Husák.

Mejdan v Teplicích měl předehru. Dorazil i šéf fotbalového...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 27. 1. 2021  •  Jiří Paroubek  •  3

Šéf Národní sportovní agentury a nyní už bývalý poslanec za ANO Milan Hnilička, odvolaný liberecký krajský policejní ředitel Vladislav Husák, bývalý premiér Jiří Paroubek nebo olympijský vítěz z Nagana a v současnosti člen Rady České televize Jiří Šlégr. Ti všichni byli v sobotu večer účastníky narozeninové párty v teplickém hotelu Prince de Ligne, který patří exposlanci za ČSSD Petru Bendovi. Byla tam ale i řada Tepličanů.

26. ledna 2021

Švejdar odvolá šéfa liberecké krajské policie Husáka kvůli...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 26. 1. 2021  •  Jiří Paroubek  •  3

Policejní prezident Jan Švejdar odvolá k 1. únoru ředitele liberecké krajské policie Vladislava Husáka. Dohodli se na tom spolu při schůzce, na které řešili Husákovu účast na nepovoleném narozeninovém večírku. Oslavy podnikatele a bývalého vlivného politika ČSSD Petra Bendy se účastnili i místopředseda Rady České televize Jiří Šlégr, expremiér Jiří Paroubek nebo předseda Národní sportovní agentury Milan Hnilička (za ANO). Ten v reakci rezignoval na mandát poslance.

25. ledna 2021

Načapaní papaláši a jiné taškařice

Zdroj Neviditelný pes ze dne 25. 1. 2021  •  Jiří Paroubek  •  3

Aférkou dne se stala narozeninová párty v teplickém hotelu Prince de Ligne. Zúčastnil se jí i Jiří Paroubek, bacha na něj, bylo velké štěstí, že se tentokrát žádní mafiáni nepostříleli, to jenom někdo párty prásknul Blesku. V síti zůstal šéf Národní sportovní agentury a poslanec Milan Hnilička.

Paroubek o mejdanu v Teplicích: Na žádném jsem nebyl. Jsem...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 25. 1. 2021  •  Jiří Paroubek  •  3

Jedním z účastníků tajného mejdanu v teplickém hotelu Prince de Linge měl být i někdejší premiér Jiří Paroubek. Ten ovšem tvrdí, že byl v hotelu na pracovní schůzce, nikoli na narozeninové párty Petra Bendy, jak informoval Blesk. "Na mejdanech se obvykle pije alkohol, já už pět let žádný alkohol nepiji," uvedl. 

2. prosince 2020

Paroubek má platit ženě na dceru deset tisíc, černé příjmy...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 2. 12. 2020  •  Jiří Paroubek  •  3

Městský soud v Praze ve středu rozhodl, že bývalý předseda vlády Jiří Paroubek, který se rozvádí, bude platit manželce Petře výživné na nezletilou dceru ve výši 10 tisíc korun měsíčně. Další tisíce má dávat na dceřino stavební spoření a připojištění. Rozsudek je pravomocný. Expremiér doufá, že čtyři roky trvající rozvod bude v krátké době dokončen.

11. srpna 2020

Progresivní daň je jen začátek

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 11. 8. 2020  •  Jiří Paroubek  •  4

O rovnou daň se v Česku pravice s levicí sváří už patnáct let. Pro levici je principiálně nepřijatelná. Jsou situace, kdy se s ní dočasně smíří − jako třeba v roce 2009, když šéf sociálních demokratů Jiří Paroubek podpořil rozpočet Fischerovy...

31. červenece 2020

Paroubek radí Hamáčkovi. O návrat nejde, zní z ČSSD

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 31. 7. 2020  •  Jiří Paroubek  •  4

Bylo pár desítek minut před odevzdáním kandidátek do letošních krajských voleb, když se někdejší šéf ČSSD Jiří Paroubek rozepsal, jak dobrou soupisku jeho bývalá strana postavila v Ústeckém kraji. Právě v tom přitom sociální demokraty rozděluje...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.