Index vlivu Josef Dobeš - Index vlivu v politice

Josef Dobeš
 
 

Exministr školství Dobeš: Valachové je mi líto... Je rukojmím prospěchářů

Jako ministr školství považoval Josef Dobeš (55, exVV) inkluzi – tedy začleňování lehce mentálně postižených dětí do běžných tříd – za nesmysl. Názor nezměnil a vysvětluje, kdo a proč na změny ve školství, potažmo ministryni Kateřinu Valachovou (39, ČSSD), tlačí.

Josef Dobeš aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Josef Dobeš ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Josef Dobeš ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Josef Dobeš v poslední době

 

14. června 2016

Exministr školství Dobeš: Valachové je mi líto... Je...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 6. 2016  •  Josef Dobeš  •  24

Jako ministr školství považoval Josef Dobeš (55, exVV) inkluzi – tedy začleňování lehce mentálně postižených dětí do běžných tříd – za nesmysl. Názor nezměnil a vysvětluje, kdo a proč na změny ve školství, potažmo ministryni Kateřinu Valachovou (39, ČSSD), tlačí.

9. června 2015

Většina studentů ekonomických oborů je pro školné, zjistil...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 9. 6. 2015  •  Josef Dobeš  •  25

Praha – Jednašedesát procent studentů ekonomických oborů vysokých škol podle průzkumu společnosti Pricewaterhou­seCoopers ČR (PwC) podporuje zavedení školného na českých veřejných vysokých školách. O školném se v Česku diskutuje dlouhodobě, ale když se o jeho zavedení pokusil před třemi lety tehdejší ministr školství Josef Dobeš, vyvolalo to protesty vysokoškoláků. Současná vláda se zavázala, že vysokoškolské studium na veřejných školách nezpoplatní.

26. května 2015

Guru Jára alias Óm nadsamec: »Odháčkovával« i muže

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 5. 2015  •  Josef Dobeš  •  23

Nedávno na Filipínách zadrželi Josefa Dobeše(44) alias Guru Járu, který byl doma v Česku odsouzen k trestu devět a půl roku nepodmíněně za tzv. odháčkování, tedy rituální sex, který nechtěně podstupovaly členky jeho sekty. Nyní se ukazuje, že guru „odháčkovával“ i muže!

2. února 2015

NKÚ: miliardy na sport v luftu

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 2. 2. 2015  •  Josef Dobeš  •  29

Praha – Bývalý šéf školství za Věci veřejné Josef Dobeš fandil sportu. Nejvíc tomu mládežnickému. „Ministerské dotace nemají chodit hokejovým nebo fotbalovým velkoklubům, ale malým klukům

30. května 2014

Babišova permanentní revoluce

Zdroj IHNED.cz ze dne 30. 5. 2014  •  Josef Dobeš  •  30

Nebudeme urážet Andreje Babiše srovnáváním s podobně aktivním exministrem školství Josefem Dobešem. Dobeš překotnou aktivitou zakrýval neschopnost, Babiš má vše promyšlené. Ví, čeho chce dosáhnout, na jakých místech potřebuje stoprocentně loajální lidi.

10. března 2014

Ministerstvo školství se omluvilo Autoklubu za výroky...

Zdroj Tyden.cz ze dne 10. 3. 2014  •  Josef Dobeš  •  36

Ministerstvo školství se omluvilo Autoklubu ČR za výroky bývalého ministra Josefa Dobeše o tom, že Autoklub ČR špatně hospodaří s dotacemi a nestará se o mládežnický sport. Ministerstvo omluvu zveřejnilo na svém webu. Úřadu omluvu uložil soud, stejně jako zaplacení 100 tisíc korun jako náhradu škody. Ačkoliv výroky učinil Dobeš, podle soudu za ně odpovědnost nese stát.

4. prosince 2013

Ministerstvo schválilo tzv. smlouvy s rodiči problematických...

Zdroj ČT24 - Hlavní zprávy ze dne 4. 12. 2013  •  Josef Dobeš  •  29

Praha - Ministerstvo školství po dvouletém testování schválilo používání tzv. smluv s rodiči, neboli individuální výchovné plány pro problematické žáky. V praxi se totiž osvědčily a ve většině případů došlo ke zlepšení chování. "Řešily především nevhodné chování ve vyučování ke svým spolužákům," uvedl mluvčí ministerstva školství Marek Zeman. Testování individuálních plánů pro problémové školáky odstartoval bývalý ministr školství Josef Dobeš.

25. září 2013

Exministr školství Dobeš nastoupil do vedení fotbalové...

Zdroj Sportovní noviny - hlavní události ze dne 25. 9. 2013  •  Josef Dobeš  •  34

Příbram - Bývalý ministr školství Josef Dobeš se stal členem nejužšího vedení příbramského fotbalového klubu. Hlavní náplní Dobešovy práce bude zajištění chodu nově vznikající...

24. září 2013

Někteří exposlanci už mají jasno o své další profesní dráze

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 24. 9. 2013  •  Josef Dobeš  •  33

Praha - Někteří exposlanci už mají jasno v tom, jaká bude jejich další profesní dráha. Například exministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek (TOP 09) obnoví živnost a někdejší ministr školství Josef Dobeš se vrátil k psychologii.

Peake: Mám našetřeno, chvíli zůstanu doma s dětmi

Zdroj Tyden.cz ze dne 24. 9. 2013  •  Josef Dobeš  •  31

Někteří exposlanci už mají jasno v tom, jaká bude jejich další profesní dráha. Například exministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek (TOP 09) obnoví živnost a někdejší ministr školství Josef Dobeš se vrátil k psychologii.

13. září 2013

S Bobošíkovou bude kandidovat i hnutí Pro sport a zdraví

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 13. 9. 2013  •  Josef Dobeš  •  31

Praha – Za volební blok Hlavu vzhůru, v jehož čele stojí bývalá europoslankyně Jana Bobošíková, budou kandidovat i členové hnutí Pro sport a zdraví. Bez bližších podrobností to oznámili zástupci Hlavu vzhůru. Hnutí Pro sport a zdraví založil exministr školství Josef Dobeš, po neshodách s dalšími členy vedení, na funkci předsedy rezignoval.

3. září 2013

Dobeš odchází z čela hnutí Pro sport a zdraví, do voleb nejde

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 3. 9. 2013  •  Josef Dobeš  •  34

Praha - Exministr školství Josef Dobeš rezignuje na funkci předsedy hnutí Pro sport a zdraví. Zdůvodnil to tím, že se většina grémia rozhodla obnovit jednání o společné kandidatuře...

Dobeš odchází z čela hnutí Pro sport a zdraví, do voleb nejde

Zdroj ČN - Z domova ze dne 3. 9. 2013  •  Josef Dobeš  •  32

Praha - Exministr školství Josef Dobeš rezignuje na funkci předsedy hnutí Pro sport a zdraví. Zdůvodnil to tím, že se většina grémia rozhodla obnovit jednání o společné kandidatuře...

Dobeš odchází z čela svého hnutí Pro sport a zdraví, do...

Zdroj Tyden.cz ze dne 3. 9. 2013  •  Josef Dobeš  •  30

Exministr školství Josef Dobeš rezignuje na funkci předsedy hnutí Pro sport a zdraví. Zdůvodnil to tím, že se většina grémia rozhodla obnovit jednání o společné kandidatuře se Stranou práv občanů - zemanovci. Dobeš zemanovcům vyčetl, že jednali za jeho zády. Do Sněmovny kandidovat nebude, chce se věnovat komunální politice. Místopředseda SPOZ Vladimír Kruliš řekl, že strana má zájem o některé sportovní osobnosti. O jejich angažmá prý jedná přímo s nimi, nikoli s představiteli sdružení, která je zastupují.

28. srpna 2013

Lidovci nehodlají spolupracovat s Bursíkem ani s Dobešem

Zdroj Tyden.cz ze dne 28. 8. 2013  •  Josef Dobeš  •  33

Lidovci nebudou před volbami spolupracovat s nově vznikající stranou expředsedy zelených Martina Bursíka LES ani s Hnutím pro sport a zdraví někdejšího ministra školství Josefa Dobeše. Oznámili to na svém facebookovém profilu. KDU-ČSL dává přednost tomu, aby na jejich kandidátních listinách figurovaly nezávislé osobnosti.

27. srpna 2013

"Lenoši" ze sněmovny znovu kandidovat nebudou. Kromě Haška,...

Zdroj IHNED.cz ze dne 27. 8. 2013  •  Josef Dobeš  •  31

Z desítky poslanců, kteří chodili na hlasování do sněmovny jen minimálně, se pokusí znovu získat mandát jen tři - Radim Fiala, Michal Hašek a Josef Dobeš. Další dva, Jiří Besser a Martin Vacek, si účast v dolní komoře ještě rozmýšlí.

22. srpna 2013

Exministr Dobeš se sešel s šéfem SPOZ, plánují spolupráci v...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 22. 8. 2013  •  Josef Dobeš  •  34

Bývalý ministr školství a člen VV, dnes šéf hnutí Pro sport a zdraví Josef Dobeš, se ve čtvrtek sešel s předsedou zemanovců (SPOZ) Zdeňkem Štenglem. Bavili se spolu o spolupráci v předvolební kampani i po sněmovních volbách.

Malé strany mají napilno. Dobeš nemá peníze, Suverenita je...

Zdroj Tyden.cz ze dne 22. 8. 2013  •  Josef Dobeš  •  29

Pro malé nebo nově vzniklé politické strany mají předčasné volby šibeniční termín. Leckteré teď narychlo shánějí peníze na volební kampaň. Výjimku tvoří snad jen miliardář a šéf skupiny Agrofert Andrej Babiš, který do voleb dá "tolik peněz, kolik bude třeba". Senátor Tomio Okamura do propagace hnutí Úsvit přímé demokracie investuje 15 milionů korun – zčásti z úspor, zčásti si půjčí. Exministr Josef Dobeš pro Hnutí pro sport a zdraví sehnal zatím jen něco přes 600 tisíc korun.

3. srpna 2013

Dobeš, Škárka a Kočí se oťukávali s lidmi premiéra Rusnoka

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 3. 8. 2013  •  Josef Dobeš  •  32

Nezařazení poslanci, někdejší členové VV Jaroslav Škárka, Kristýna Kočí a Josef Dobeš v pátek jednali v pražském hotelu Esplanade s lidmi blízkými premiéru Jiřímu Rusnokovi o podpoře jeho vlády.

2. srpna 2013

Dobeš se rozhodl: Zvednu ruku pro Rusnokovu vládu

Zdroj Tyden.cz ze dne 2. 8. 2013  •  Josef Dobeš  •  30

Programové prohlášení úřednické vlády Jiřího Rusnoka si získalo na svou stranu prvního ze skupiny nezařazených a dosud nerozhodnutých poslanců – exministra školství Josefa Dobeše (bývalý VV) a současného předsedu Hnutí pro sport a zdraví. Jak prozradil on-line deníku TÝDEN.CZ, oslovil ho zejména záměr vlády připravit zákon podporující sport. Než dojde k hlasování o důvěře vlády ve sněmovně, chce se Dobeš ještě sejít s ministrem školství Daliborem Štysem.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.