Index vlivu Tomáš Sedláček - Index vlivu v podnikání

Tomáš Sedláček
 
 

Jitka Sedláčková se pochlubila přítelem. Je to bratr Tomáše Töpfera

Jitka Sedláčková (60) září štěstím a daří se jí vše, na co sáhne. Natáčí pokračování seriálu Polda, v Divadle Bez zábradlí zkouší muzikál Cabaret, přes prázdniny pojede divadelní šňůru s představením Můžem i s mužem, za pár týdnů se jí narodí první vnučka a je zamilovaná do restauratéra Pavla Töpfra.

Tomáš Sedláček aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
7.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
12.8Vliv / význam roste
 

Jak nás Tomáš Sedláček ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Tomáš Sedláček ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Tomáš Sedláček v poslední době

 

7. června 2021

Jitka Sedláčková se pochlubila přítelem. Je to bratr Tomáše...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 7. 6. 2021  •  Tomáš Sedláček  •  0

Jitka Sedláčková (60) září štěstím a daří se jí vše, na co sáhne. Natáčí pokračování seriálu Polda, v Divadle Bez zábradlí zkouší muzikál Cabaret, přes prázdniny pojede divadelní šňůru s představením Můžem i s mužem, za pár týdnů se jí narodí první vnučka a je zamilovaná do restauratéra Pavla Töpfra.

2. června 2021

Barmanka ze seriálu Polda Jitka Sedláčková (60) poprvé s...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 6. 2021  •  Tomáš Sedláček  •  0

Herečka Jitka Sedláčková (60) je důkazem toho, že i ve zralém věku lze najít lásku. Už nějakou dobu tvoří pár s dlouholetým kamarádem Pavlem Töpferem (73), který je bratrem herce a ředitele Divadla na Vinohradech Tomáše Töpfera (70). 

18. dubna 2021

Leonardo Plus: Kam bychom měli investovat své peníze a svou...

Zdroj Český rozhlas - Věda ze dne 18. 4. 2021  •  Tomáš Sedláček  •  0

Téma Pro Leonardo Plus, do kterého Václav Pešička pozval Tomáše Sedláčka, makroekonoma ČSOB a filosofa působícího na Univerzitě Karlově a Metropolitní univerzitě Praha.

28. března 2021

Blatný chce udržet opatření do konce nouzového stavu....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 28. 3. 2021  •  Tomáš Sedláček  •  0

Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) chce udržet všechna opatření navázaná na nouzový stav do jeho konce. V Otázkách Václava Moravce řekl, že dodržování omezení pohybu je předpokladem pro postupné otevírání škol od 12. dubna. Před překotným uvolňováním restrikcí varoval i epidemiolog a člen poradního meziresortního týmu MeSES Rastislav Maďar, v opačném případě podle něj hrozí Česku i pátá vlna epidemie. Ministr Blatný si nemyslí, že by situaci prospělo uzavření průmyslu, naopak ekonom Tomáš Sedláček se domnívá, že ekonomické dopady krátkého plošného uzavření by mohly být menší než to, co se v Česku dlouhodobě děje.

11. ledna 2021

Truchlíme nad ekonomikou, abychom netruchlili nad mrtvými,...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 11. 1. 2021  •  Tomáš Sedláček  •  0

Ekonomika by po citelném propadu z roku 2020 měla letos růst. Makroekonomické výhledy, které porovnává ministerstvo financí, odhadují v průměru něco přes tři procenta. Klesnout by naopak měla inflace, která by se mohla přiblížit cíli České národní banky –

7. ledna 2021

Tomáš Sedláček o Michalu Mejstříkovi: Covid zabil člověka,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 7. 1. 2021  •  Tomáš Sedláček  •  0

První věty bývají nejtěžší. Kde sebrat sílu, kde začít, když skončilo něco, co skončit nemělo. Michal Mejstřík tady vždy prostě nějak byl, byl u všeho, jako jakási konstanta, pevná struktura. Vítal mě první den na škole, kterou spoluzakládal –...

23. červenece 2020

Zeť Haliny Pawlowské a provokatér TMBK dostal roli ve filmu!...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 7. 2020  •  Tomáš Sedláček  •  1

V poslední době se objevil nový trend u režisérů, a to že do svých snímků obsazují úspěšné influencery. Výjímkou není ani režisér Robert Sedláček (47), který do právě natáčeného filmu Promlčeno obsadil hvězdu koláží TMBK alias Tomáše Břínka (38). 

7. června 2020

Pracujeme jako za středověku, ráno do práce a večer domů. Až...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 6. 2020  •  Tomáš Sedláček  •  2

Koronavirová krize, která vyvolala na celém světě vlnu mimořádných opatření, podle ekonoma Tomáše Sedláčka představuje historickou událost, která změní celou společnost. „Vryje se do kolektivní paměti lidstva na velice, velice dlouho dobu,“ uvedl v Interview ČT24.

31. března 2020

„Nejkrásnější díla vznikala při morových ranách.“ Každá...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 31. 3. 2020  •  Tomáš Sedláček  •  2

Proč je důležité nebát se strachu? Proč je důležité nebát se nemoci? Proč je důležité nebát se myslet? Tématu Nebát se se věnovalo speciální vydání pořadu Fokus Václava Moravce. Pozvání přijali armádní generál ve výslužbě Petr Pavel, psycholožka Laura Janáčková, farářka Martina Viktorie Kopecká, historik umění Jan Royt, etik Marek Vácha, mikrobioložka Václava Adámková, ekonom Tomáš Sedláček, psycholog Jiří Šípek a datový analytik František Vrabel.

21. března 2020

Jde o kejhák. Padneme hluboko, ale přežijeme to. Jako...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 21. 3. 2020  •  Tomáš Sedláček  •  1

Svět se zastavil, nikdo nic takového nečekal. Ale naše společnost je tak vyspělá, že můžeme padnout hodně hluboko, myslí si o krizi vyvolané koronavirem ekonom Tomáš Sedláček. Máme kliku, že jsme si stihli vytvořit alternativu jménem internet....

10. ledna 2020

Kauza Metanol: Tomáš Křepela neuspěl s ústavní stížností...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 1. 2020  •  Tomáš Sedláček  •  1

Ústavní soud odmítl stížnost Tomáše Křepely proti doživotnímu trestu v takzvané metanolové kauze. České televizi to potvrdila mluvčí soudu Miroslava Sedláčková. Křepela spolu se Slovákem Rudolfem Fianem umíchal metanolem kontaminovanou směs, kvůli které v roce 2012 zemřely desítky lidí a přes sto dalších se otrávilo.

5. listopadu 2018

Dara Rolins předvedla líbačku na veřejnosti: Sbalila...

Zdroj Blesk.cz ze dne 5. 11. 2018  •  Tomáš Sedláček  •  5

První intimní sblížení s mužem po rozchodu s Rytmusem (41) má za sebou Dara Rolins (45). Po koncertu se vrhla na bohatého ekonoma Tomáše Sedláčka (41).

20. září 2018

Další rozpočet s deficitem. Dluh nikoho nebolí, bolet začne,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 20. 9. 2018  •  Tomáš Sedláček  •  5

Vláda chce příští rok hospodařit se schodkem 40 miliard korun a ministerstvo financí se stejnou cifrou počítá i dál. Podle ekonoma Tomáše Sedláčka mají vlády potřebu utrácet víc, než vyberou, protože je to jednoduché – dluh nikoho nebolí. „Bolet bude někoho, až bude zle,“ poznamenal v Interview ČT24. Je to odsouvání řešení problému do budoucna, upozornil.

19. září 2018

Leonardo Plus - Ekonomika chodila deset let o berlích....

Zdroj Český rozhlas - Věda ze dne 19. 9. 2018  •  Tomáš Sedláček  •  6

Česká národní banka v srpnu dále zvýšila úrokové sazby, aby snížila pokračující inflační tlaky. Jsou už pro naše hospodářství nebezpečné? Potřebujeme naše hospodářství vůbec brzdit? Nejen o tom hovořil v pořadu Leonardo Plus ekonom Tomáš Sedláček.

18. května 2018

Esej Tomáše Sedláčka: Společný majetek lidstva, nesmrtelnost...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 18. 5. 2018  •  Tomáš Sedláček  •  9

Co člověka napadá, když přemýšlí o budoucnosti lidstva? Může být člověk nesmrtelný? Futurolog Kurzweil předpovídá, že ano. Vznikne společný majetek lidstva?

15. května 2018

Kdybychom EU neměli, museli bychom si ji vymyslet, míní...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 15. 5. 2018  •  Tomáš Sedláček  •  9

„Kdybychom Evropskou unii neměli, museli bychom si ji vymyslet,“ zaznělo z úst ekonoma Tomáše Sedláčka na konferenci Česko na evropské křižovatce v DOXu. Pro většinu lidí jsou přitom jednotný společný trh a hodnoty EU abstraktními pojmy. Veřejnost se také snadno chytá na negativní emoce, bojí se šíleného byrokratického aparátu, který ani nikdy neviděla. „Lidé neslyší na volné hranice, protože nemají peníze na cestování,“ upozornil na konferenci sociolog Martin Buchtík.

11. května 2018

Esej Tomáše Sedláčka: Kdyby neexistovala Evropská unie,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 11. 5. 2018  •  Tomáš Sedláček  •  13

Starý kontinent se nachází ve stavu nedopečeného dortu. Mnohé se dá ještě vylepšit, ale zároveň není jisté, jak bude nakonec chutnat. Doufejme, že je dnešní doba jen součástí cyklu, který se brzy vrátí ke stavění mostů místo zdí.

3. března 2018

Bojoval za vlast, skončil ve vězení. Studenti práv...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 3. 2018  •  Tomáš Sedláček  •  6

Rok 1948 zůstane navždy zapsán v české i slovenské historii černým, respektive rudým písmem. Po komunistickém převratu v únoru toho roku totiž nastala perzekuce mnoha význačných osob, které byli novému režimu nepohodlní. Jednou z nich byl důstojník československé armády Tomáš Sedláček, hrdina 2. světové války, kterého komunisté odsoudili z politických důvodů na doživotí. Studenti Právnické fakulty Univerzity Karlovy si v sobotu proces připomněli rekonstrukcí.

2. března 2018

Studenti práv zrekonstruovali politický proces s veteránem...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 2. 3. 2018  •  Tomáš Sedláček  •  6

Rekonstrukci politického procesu, v němž byl na doživotí odsouzen důstojník československé armády Tomáš Sedláček, předvedli studenti Právnické fakulty Univerzity Karlovy. V porotní síni Vrchního soudu v Praze studenti v rolích obviněných, prokurátorů i soudců na základě dochovaných záznamů přiblížili průběh soudu i životní příběh veterána druhé světové války, který byl později vězněn komunistickým režimem. Rekonstrukce byla součástí programu 12. ročníku festivalu proti totalitě, zlu a násilí Mene Tekel.

27. ledna 2018

Kolářův gól pomohl Chabarovsku otočit zápas KHL v Číně

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 27. 1. 2018  •  Tomáš Sedláček  •  6

Gól obránce Jana Koláře nastartoval cestu hokejistů Chabarovsku za vítězstvím v zápase Kontinentální ligy na ledě Kunlunu Red Star. Amur v Číně vyhrál 4:2, na vítěznou branku přihrál další český olympionik Tomáš Zohorna.
    Další články k tématu:
  • Chabarovsk udržel v KHL šanci na play-off, bodovali tři Češi
  • Český útočník Radil se v KHL blýskl třemi asistencemi
  • Hanzl dal dva góly Sedláčkovi, v KHL skórovali i Horák a Sekáč
  • Olympionik Vitásek rozhodl gólem v prodloužení zápas KHL v Rize
  • Mozík rozhodl gólem o výhře Podolsku, Hanzl pomohl Nižněkamsku

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.