Index vlivu Škoda Auto - Index vlivu v podnikání

 
 

Už za dva týdny Škoda odhalí hodně ze své budoucnosti. Další novinky ještě letos

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto připravuje na 25. dubna speciální slavnostní večer. Chce během něj ukázat velkou část svých chystaných novinek pro nejbližší tři roky.

Škoda Auto aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
2.128Vliv / význam klesá
 

Jak nás Škoda Auto ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Škoda Auto ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Škoda Auto v poslední době

 

13. dubna 2023

Už za dva týdny Škoda odhalí hodně ze své budoucnosti. Další...

Zdroj Deník.cz - Auto ze dne 13. 4. 2023  •  Škoda Auto  •  4

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto připravuje na 25. dubna speciální slavnostní večer. Chce během něj ukázat velkou část svých chystaných novinek pro nejbližší tři roky.

11. dubna 2023

Cais si stále zvyká na nový vůz, přechod ke Škodě si ale...

Zdroj České noviny - sport ze dne 11. 4. 2023  •  Škoda Auto  •  0

Praha - Automobilový jezdec Erik Cais má za sebou tři rallye s novým vozem Škoda Fabia RS Rally2 a změnu značky si pochvaluje. Přestože si na závodní speciál mladoboleslavské automobilky...

4. dubna 2023

Škodovka zvýší mzdové tarify o 10 procent. Zaměstnanci navíc...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 4. 4. 2023  •  Škoda Auto  •  1

Škoda Auto zvýší po dohodě s odbory od dubna mzdové tarify o 10,1 procenta. Za hospodaření v minulém roce pak zaměstnanci dostanou bonus 33 tisíc korun, což je o 17 tisíc méně než za rok 2021. Odboráři Kovo a vedení Škody Auto o tom v úterý...

Odboráři Škody Auto dojednali zvýšení mzdových tarifů od...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 4. 4. 2023  •  Škoda Auto  •  1

Praha - Škoda Auto zvýší po dohodě s odbory od dubna mzdové tarify o 10,1 procenta. Za hospodaření v minulém roce pak zaměstnanci dostanou bonus 33.000 korun, což je o 17.000 méně než...

Zaměstnanci Škoda Auto dostanou přidáno štědrý bonus navíc

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 4. 4. 2023  •  Škoda Auto  •  1

Škoda Auto zvýší od dubna mzdové tarify o 10,1 procenta, dohodla se na tom s odbory. Zaměstnanci dostanou za hospodaření v minulém roce bonus 33 tisíc korun, to je o 17 000 méně než za rok 2021. Odboráři Kovo a vedení Škody o tom v úterý informovali dopisem zaměstnance.

Zaměstnanci Škoda Auto dostanou přidáno štědrý bonus navíc

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 4. 4. 2023  •  Škoda Auto  •  1

Škoda Auto zvýší od dubna mzdové tarify o 10,1 procenta, dohodla se na tom s odbory. Zaměstnanci dostanou za hospodaření v minulém roce bonus 33 tisíc korun, to je o 17 000 méně než za rok 2021. Odboráři Kovo a vedení Škody o tom v úterý informovali dopisem zaměstnance.

3. dubna 2023

Škoda nasazuje do plného provozu nápis s háčkem a obměněné...

Zdroj Auto iDNES.cz - Vše o autech ze dne 3. 4. 2023  •  Škoda Auto  •  1

České zastoupení Škody Auto začíná od pondělí 3. dubna naplno využívat novu firemní identitu a její oficiální spuštění doprovází rozsáhlá marketingová kampaň. Značka představuje stylizovaný nápis Škoda, který se má výrazněji prosazovat na vozech značky a všech materiálech značky vedle upraveného tradičního loga s okřídleným šípem.

2. dubna 2023

Historie startování aut: Škoda nás provede od ruční kliky po...

Zdroj Deník.cz - Auto ze dne 2. 4. 2023  •  Škoda Auto  •  0

Natočit, nadlábnout, nahrknout, nakopnout… existuje velká spousta lidových označení pro nastartování motoru, ale víte, jak takové startování probíhalo v minulosti? Většina řidičů zná už jenom klíček ve spínací skřínce (i když i tato klasická metoda prošla velkou evolucí), případně startovací tlačítka. Nové video automobilky Škoda nás však provede startováním od prvopočátků.

30. března 2023

Další žákovský vůz Škody bude Enyaq jako „obytňák“

Zdroj Deník.cz - Auto ze dne 30. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  1

Už od roku 2014 představuje Škoda Auto každý rok nový studentský vůz – výjimkou bylo jen období covidové pandemie, kdy vznikl jeden vůz pro ročníky 2021 a 2022. Teď se představuje nový, letošní kousek, na kterém předvede svůj um 29 studentů Středního odborného učiliště Škoda Auto. Letošní studentský (nebo také Azubi) vůz bude elektrický, postavený na modelu Enyaq iV.

27. března 2023

Škoda Auto bojuje s podvodníky, kteří jejím jménem lákají z...

Zdroj AutoRevue.cz ze dne 27. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  1

Škoda Auto upozorňuje na podvodné nabídky investování a soutěží, které nelegálně zmiňují její jméno.

Pozor na falešné investice a soutěže. Podvodníci zneužívají...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 27. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  1

Podvodníci zneužívají jméno automobilky Škoda Auto. Na internetu se od lidí snaží vylákat peníze falešnými nabídkami investic a soutěží. Podvedení už přišli o miliony korun. Automobilka spolupracuje s policií a podala trestní oznámení kvůli podvodu a zneužití ochranných známek.

23. března 2023

Inflace zvedla ceny ojetin. Škoda Octavia meziročně...

Zdroj Deník.cz - Auto ze dne 23. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  1

Vysoká inflace je od loňského roku jedním z faktorů, kvůli kterému rostou ceny ojetých automobilů na našem trhu. Ze srovnání dat vyhledávače TipCars.com vyplývá, že Škoda Octavia – nejprodávanější auto v našich bazarech – za poslední rok zdražila o 5,84 procent na průměrných 299 544 korun. Škoda Fabia je proti loňsku dražší dokonce o 6,55 procent, Volkswagen Golf o 7,17 procent a nejvíce šla nahoru cena u vozu Kia Ceed, a to o 8,7 procent.

22. března 2023

Povinné ručení v březnu opět zdražilo. Ceny porostou dál,...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 22. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  1

Ceny pojištění odpovědnosti z provozu vozidla v březnu pokračovaly v růstu, dosáhly nejvyšší úrovně za poslední tři roky. Průměrná cena povinného ručení činila 6821 korun, za tuto částku bylo možné podle Broker Consulting POVIndexu sjednat povinné ručení pro vůz Škoda Octavia 1,6 TDI, 85 kW, což je typický automobil v českých domácnostech. Proti únoru zdražilo povinné ručení o 77 korun, meziročně o 230 korun. V příštích měsících se očekává další růst cen.

19. března 2023

Ve Škoda Auto hrozí propuštění 3000 lidí. Kvůli kontroverzní...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  1

V případě zavedení emisní normy Euro 7 bude Škoda Auto muset uzavřít jednu výrobní halu a o práci přímo u automobilky přijde 3000 lidí. Včetně dodavatelů pak půjde o zhruba 10 000 propuštěných lidí. Důvodem je ekonomická nemožnost dále vyrábět a prodávat menší modely Fabia, Scala a Kamiq. V dnešním pořadu Otázky Václava Moravce v České televizi to řekl člen představenstva Škoda Auto pro prodej a marketing Martin Jahn.

Zavedení normy Euro 7 by znamenalo propuštění tří tisíc...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 19. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  1

V případě zavedení emisní normy Euro 7 bude Škoda Auto muset uzavřít jednu výrobní halu a o práci přímo u automobilky přijde 3000 lidí. Včetně dodavatelů pak půjde o zhruba 10 tisíc lidí. Důvodem je ekonomická nemožnost dále vyrábět a prodávat menší modely Fabia, Scala a Kamiq. V pořadu Otázky Václava Moravce v České televizi to řekl člen představenstva Škoda Auto pro prodej a marketing Martin Jahn.

Euro 7 je „paskvil“, říká Jahn ze Škody Auto. Norma je...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 19. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  1

Zavedení emisní normy Euro 7 by vedla k uzavření výrobní haly i propuštění tisíců zaměstnanců, řekl v Otázkách Václava Moravce člen představenstva za oblast prodeje a marketingu ve společnosti Škoda Auto a viceprezident Svazu průmyslu a dopravy Martin Jahn. Norma přináší nesplnitelné termíny, začátek její platnosti je nepřiměřený i podle europoslance Marcela Kolaji (Piráti). Hostem pořadu byl i bývalý premiér a předseda výkonné rady Teplárenského sdružení ČR Mirek Topolánek, podle kterého českou ekonomiku v současné krizi teprve čekají nejhorší časy. Jahn naopak letos předpokládá oživení.

18. března 2023

Figuríny pro nárazové zkoušky: Thor je 50% muž a bude 5% žena

Zdroj AutoRevue.cz ze dne 18. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  1

Škoda přibližuje testovací figuríny, které používá k nárazovým zkouškám. Jak fungují? A proč se některé označují jako 50% muž nebo 5% žena? To a více vysvětluje mladoboleslavská automobilka.

16. března 2023

Hledáte starší auto pro mladé řidiče? Co třeba VW Polo,...

Zdroj Deník.cz - Auto ze dne 16. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  1

/TIPY NA OJETÁ AUTA/ Staré pro mladé – zní to jako protimluv, ale mnoho začínajících řidičů shání na rozježdění menší ojeté auto, se kterým naberou první zkušenosti na našich cestách a při parkování.  V nabídce bazarů na webu TipCars.com najdete velké množství ojetin s cenou do 100 korun, my jsme se tentokrát blíže podívali na čtyři z nich – Volkswagen Polo, Škodu Fabia, Ford Focus a Fiat 500.

Škoda Auto jedná o prodeji aktiv v Rusku. V koncernu má...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 16. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  1

Škoda Auto v rámci mateřského koncernu Volkswagen převezme strategické řízení a budoucí expanzi značek Škoda, Volkswagen a Seat v regionu jihovýchodní Asie ASEAN. Ten vedle Vietnamu zahrnuje například Kambodžu, Laos, Singapur, Malajsii nebo Filipíny. Na trhu chce dosáhnout podílu pět procent. Informovali o tom zástupci společnosti. Podobnou roli v rámci koncernu již má automobilka v Indii. Škodovka podle šéfa Klause Zellmera jedná také o prodeji svých aktiv v Rusku, tedy výrobních závodů a prodejní sítě. Jednání jsou v závěrečné fázi.

14. března 2023

VW pumpuje biliony do elektra. Baterkárna bude v Kanadě,...

Zdroj Auto iDNES.cz - Vše o autech ze dne 14. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  1

Německé automobilové skupině Volkswagen, do níž patří také Škoda, v roce 2022 vzrostl čistý zisk na 15,8 miliardy eur (375,3 miliardy Kč), to je v meziročním srovnání nárůst 2,6 procenta. Koncern to uvedl ve své výroční zprávě za loňský rok. Oznámil také, že nová baterkárna pro Ameriku bude v Kanadě. Rozhodnutí o Evropské gigafactory je opět odloženo.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.