Index vlivu Škoda Auto - Index vlivu v podnikání

 
 

Pozor na falešné investice a soutěže. Podvodníci zneužívají značku Škoda Auto

Podvodníci zneužívají jméno automobilky Škoda Auto. Na internetu se od lidí snaží vylákat peníze falešnými nabídkami investic a soutěží. Podvedení už přišli o miliony korun. Automobilka spolupracuje s policií a podala trestní oznámení kvůli podvodu a zneužití ochranných známek.

Škoda Auto aktuálně...

Pořadí: 3Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
6.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
2.18Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
2.283Vliv / význam klesá
 

Jak nás Škoda Auto ovlivňuje poslední týden


Jak nás Škoda Auto ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Škoda Auto ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Škoda Auto v poslední době

 

27. března 2023

Pozor na falešné investice a soutěže. Podvodníci zneužívají...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 27. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  0

Podvodníci zneužívají jméno automobilky Škoda Auto. Na internetu se od lidí snaží vylákat peníze falešnými nabídkami investic a soutěží. Podvedení už přišli o miliony korun. Automobilka spolupracuje s policií a podala trestní oznámení kvůli podvodu a zneužití ochranných známek.

23. března 2023

Inflace zvedla ceny ojetin. Škoda Octavia meziročně...

Zdroj Deník.cz - Auto ze dne 23. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  0

Vysoká inflace je od loňského roku jedním z faktorů, kvůli kterému rostou ceny ojetých automobilů na našem trhu. Ze srovnání dat vyhledávače TipCars.com vyplývá, že Škoda Octavia – nejprodávanější auto v našich bazarech – za poslední rok zdražila o 5,84 procent na průměrných 299 544 korun. Škoda Fabia je proti loňsku dražší dokonce o 6,55 procent, Volkswagen Golf o 7,17 procent a nejvíce šla nahoru cena u vozu Kia Ceed, a to o 8,7 procent.

22. března 2023

Povinné ručení v březnu opět zdražilo. Ceny porostou dál,...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 22. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  0

Ceny pojištění odpovědnosti z provozu vozidla v březnu pokračovaly v růstu, dosáhly nejvyšší úrovně za poslední tři roky. Průměrná cena povinného ručení činila 6821 korun, za tuto částku bylo možné podle Broker Consulting POVIndexu sjednat povinné ručení pro vůz Škoda Octavia 1,6 TDI, 85 kW, což je typický automobil v českých domácnostech. Proti únoru zdražilo povinné ručení o 77 korun, meziročně o 230 korun. V příštích měsících se očekává další růst cen.

19. března 2023

Ve Škoda Auto hrozí propuštění 3000 lidí. Kvůli kontroverzní...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  0

V případě zavedení emisní normy Euro 7 bude Škoda Auto muset uzavřít jednu výrobní halu a o práci přímo u automobilky přijde 3000 lidí. Včetně dodavatelů pak půjde o zhruba 10 000 propuštěných lidí. Důvodem je ekonomická nemožnost dále vyrábět a prodávat menší modely Fabia, Scala a Kamiq. V dnešním pořadu Otázky Václava Moravce v České televizi to řekl člen představenstva Škoda Auto pro prodej a marketing Martin Jahn.

Zavedení normy Euro 7 by znamenalo propuštění tří tisíc...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 19. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  0

V případě zavedení emisní normy Euro 7 bude Škoda Auto muset uzavřít jednu výrobní halu a o práci přímo u automobilky přijde 3000 lidí. Včetně dodavatelů pak půjde o zhruba 10 tisíc lidí. Důvodem je ekonomická nemožnost dále vyrábět a prodávat menší modely Fabia, Scala a Kamiq. V pořadu Otázky Václava Moravce v České televizi to řekl člen představenstva Škoda Auto pro prodej a marketing Martin Jahn.

Euro 7 je „paskvil“, říká Jahn ze Škody Auto. Norma je...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 19. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  0

Zavedení emisní normy Euro 7 by vedla k uzavření výrobní haly i propuštění tisíců zaměstnanců, řekl v Otázkách Václava Moravce člen představenstva za oblast prodeje a marketingu ve společnosti Škoda Auto a viceprezident Svazu průmyslu a dopravy Martin Jahn. Norma přináší nesplnitelné termíny, začátek její platnosti je nepřiměřený i podle europoslance Marcela Kolaji (Piráti). Hostem pořadu byl i bývalý premiér a předseda výkonné rady Teplárenského sdružení ČR Mirek Topolánek, podle kterého českou ekonomiku v současné krizi teprve čekají nejhorší časy. Jahn naopak letos předpokládá oživení.

18. března 2023

Figuríny pro nárazové zkoušky: Thor je 50% muž a bude 5% žena

Zdroj AutoRevue.cz ze dne 18. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  0

Škoda přibližuje testovací figuríny, které používá k nárazovým zkouškám. Jak fungují? A proč se některé označují jako 50% muž nebo 5% žena? To a více vysvětluje mladoboleslavská automobilka.

16. března 2023

Hledáte starší auto pro mladé řidiče? Co třeba VW Polo,...

Zdroj Deník.cz - Auto ze dne 16. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  0

/TIPY NA OJETÁ AUTA/ Staré pro mladé – zní to jako protimluv, ale mnoho začínajících řidičů shání na rozježdění menší ojeté auto, se kterým naberou první zkušenosti na našich cestách a při parkování.  V nabídce bazarů na webu TipCars.com najdete velké množství ojetin s cenou do 100 korun, my jsme se tentokrát blíže podívali na čtyři z nich – Volkswagen Polo, Škodu Fabia, Ford Focus a Fiat 500.

Škoda Auto jedná o prodeji aktiv v Rusku. V koncernu má...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 16. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  0

Škoda Auto v rámci mateřského koncernu Volkswagen převezme strategické řízení a budoucí expanzi značek Škoda, Volkswagen a Seat v regionu jihovýchodní Asie ASEAN. Ten vedle Vietnamu zahrnuje například Kambodžu, Laos, Singapur, Malajsii nebo Filipíny. Na trhu chce dosáhnout podílu pět procent. Informovali o tom zástupci společnosti. Podobnou roli v rámci koncernu již má automobilka v Indii. Škodovka podle šéfa Klause Zellmera jedná také o prodeji svých aktiv v Rusku, tedy výrobních závodů a prodejní sítě. Jednání jsou v závěrečné fázi.

14. března 2023

VW pumpuje biliony do elektra. Baterkárna bude v Kanadě,...

Zdroj Auto iDNES.cz - Vše o autech ze dne 14. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  0

Německé automobilové skupině Volkswagen, do níž patří také Škoda, v roce 2022 vzrostl čistý zisk na 15,8 miliardy eur (375,3 miliardy Kč), to je v meziročním srovnání nárůst 2,6 procenta. Koncern to uvedl ve své výroční zprávě za loňský rok. Oznámil také, že nová baterkárna pro Ameriku bude v Kanadě. Rozhodnutí o Evropské gigafactory je opět odloženo.

Škodě Auto se loni propadl provozní zisk, celému koncernu...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 14. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  0

Provozní zisk automobilky Škoda Auto v loňském roce klesl o 42 procent na 628 milionů eur (téměř patnáct miliard korun). Tržby se ale zvýšily o 18,5 procenta na 21 miliard eur (499 miliard korun). Koncernu Volkswagen, pod který firma patří, vzrostl čistý zisk na 15,8 miliardy eur (375,3 miliardy korun), to je v meziročním srovnání nárůst 2,6 procenta. Tržby koncernu vzrostly o 11,6 procenta na více než 279 miliard eur (6,6 bilionu korun).

Paradox čísel v loňských výsledcích Škody Auto. Skoro o...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 14. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  0

Vyšší tržby zachránily celkově nepříznivou situaci, která se projevila na hospodářských výsledcích Škody Auto za loňský rok. Automobilka dodala o 16,7 procenta méně aut, tržby přitom vzrostly téměř o pětinu. Provozní zisk automobilky Škoda Auto tak...

Provozní zisk automobilky Škoda Auto loni klesl o 42 procent

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 14. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  0

Wolfsburg (Německo) - Provozní zisk automobilky Škoda Auto v loňském roce klesl o 42 procent na 628 milionů eur (téměř 15 miliard Kč). Výsledky negativně ovlivnil rusko-ukrajinský konflikt....

10. března 2023

Škoda Auto bude vyvíjet benzinové motory místo VW. Přes...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 10. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  0

Mladoboleslavská Škoda Auto do roku 2027 plně přebere vývoj části benzinových turbomotorů TSI, který má doposud na starosti mateřský koncern Volkswagen. Krok německé skupiny přitom může vypadat jako danajský dar české dceřiné firmě. V roce 2035...

Škoda převezme od koncernu Volkswagen do roku 2027 vývoj...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 10. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  0

Automobilka Škoda Auto převezme v rámci koncernu Volkswagen do roku 2027 zodpovědnost za vývoj kompletní motorové řady EA 211. K atmosférickým benzinovým agregátům MPI tak přibere i vývoj přeplňovaných motorů TSI o objemu do 1,5 litru. Do oddělení technického vývoje kvůli tomu přijme přes sto kvalifikovaných pracovníků. Firma to uvedla v tiskové zprávě. Na informaci upozornil deník Právo, podle něhož se chce koncern VW soustředit na vývoj elektromobilů a potřebuje si na to vytvořit prostor.

9. března 2023

Octavii třetí generace je deset let, ojetá je sázkou na...

Zdroj Auto iDNES.cz - Vše o autech ze dne 9. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  0

Ještě na ni budeme s láskou vzpomínat. Pro mnohé obyčejné, nezajímavé auto, pro druhé zhmotněný sen o rodinné mobilitě. Servisně nenáročná, elektronikou nepřecpaná, a jak se zatím zdá, motoricky téměř bezvýhradně odolná. Taková je trojková Škoda Octavia, která se jako nová začala prodávat před deseti lety.

8. března 2023

Volkswagen zatím gigafactory ve východní Evropě nepostaví,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 8. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  0

Volkswagen odkládá plány vystavět závod na výrobu baterií ve východní Evropě. Jako o jedné z možností přitom firma uvažovala o České republice. Informuje o tom list Financial Times (FT). Automobilka se chce nyní soustředit na výstavbu podobné gigafactory v Severní Americe, kde by na ni mohla získat pobídky ve výši deseti miliard eur (235 miliard korun), píše FT. Podle české vlády ale rozhodnutí o továrně v Americe bylo v plánu dlouhodobě a s továrnou v Evropě nesouvisí. Ve stejném duchu se vyjádřila i společnost Škoda Auto.

4. března 2023

Auto Škoda Felicia LXI EFF613-sleva 10000Kč. - Cena: 40.000...

Zdroj Inzertní agentura Profit - inzerce snadno, rychle, zdarma ze dne 4. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  0

Prodám os.auto Škoda Felicia LXI EFF613 ve velmi dobrém stavu,garáž,nehavar. Jsem 2.majitel. Typ 731.136M. 5dveřový hatchback/5, bílé barvy.vyrob.1996.Najeto:52400km.(tachom. nepřetočen)!Objem:1289cm3,výkon:50kW. Win:TMBEFF613V0467217.Typ motoru:781.136M. Má vyhřív.zadní okno se stěračem, mlhovky,střeš.okno a nosiče,zad. park.senzory s kam.,náhr.kolo s obutím(v podl.kufru).Přiložen hydr.zvedák+mont. klíč. Návod k použ.s doplňkem,serv.knížka, sada náhr.žárovek. Opravy a výměny provedené v servisu: 1/výměna zapal.modulu a ovlad.reflektorů 2/vým.paliv.čerp.a filtru r.2016 3/vým.výfuku a filtru 2021 Součástí koupě auta je navíc 8 kol s obutím zim.a let.pneu. Poslední STK+emise:14.9.2022 (platnost do 14.9.2024). Vzhledem k celk. stavu auta, výbavě, počtu ujetých km, dalších 8 náhr.kol s obutím navíc, udávám (po slevě 10 000Kč) prodejní cenu 40 000Kč.

2. března 2023

Kontroverzní muž, co Čechy dovedl k „hjondé“, tu oživuje...

Zdroj Auto iDNES.cz - Vše o autech ze dne 2. 3. 2023  •  Škoda Auto  •  0

Vladimír Vošický je známé jméno českého autobyznysu, ve kterém se pohybuje od konce devadesátých let. Proslavil se agresivním manažerským stylem, který naplno předvedl u Hyundaie. Díky mohutné prodejní ofenzivě a konfrontačním stylem komunikační kampaně zaměřeným proti značce Škoda znají jeho jméno i nezasvěcení. Nyní je zpátky na scéně, na ztracené pozice má vrátit Nissan a do Česka uvést další čínskou značku.

23. února 2023

Historické škodovky ovládly brněnskou Olympii. Tyhle skvosty...

Zdroj Deník.cz - Auto ze dne 23. 2. 2023  •  Škoda Auto  •  1

/VIDEO/ Simply Clever a Simply the Best. To je motto unikátní výstavy, kterou můžete už jen do neděle 26. února vidět v brněnském nákupním centru Olympia. Dostaveníčko si tam dávají ty největší perly z historie automobilky Škoda. A na návštěvníky tak čeká opravdu nádherná podívaná. V březnu se pak tato výstava přesune do do pražského obchodního centra Arkády Pankrác. 

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.