Index vlivu Škoda Auto - Index vlivu v podnikání

 
 

Škoda Octavia - Cena: 25.000 Kč

Prodám škoda octavia combi, 1,6 v benzinu, 74 kW, r.v. 2003, nájezd 245614 km (potvrdím do ks) - tažné zařízení, klimatizace, centrální zamykaní, výškově nastavitelná sedačka, přední sedačky vyhřívané. Auto prošlo generálkou, v rámci které je nová lambda sonda, kabely ke svíčkám, cely rozvod i s vodní pumpou, hlava válců je přetěsněná a zabroušená, přední brzdové kotouče i s destičkami a pístní kroužky na všech válcích. A teď to horší – je prasklý blok motoru (toto je důvod prodeje, nechci se do výměny pouštět), lak má kosmetické vady a zadní dveře u okna lehce chytají rez. Auto je bez STK – generálka byla přípravou na ni. Po výměně motoru bude ještě dlouho sloužit. Pokud nehledáte krasavce, ale pracanta, je to vůz pro vás Dohoda možná, přepis a vlastní odvoz nutností.

Škoda Auto aktuálně...

Pořadí: 1Index vlivu: 4
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
1.8Vliv / význam klesá
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
1.32Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
1.342Vliv / význam roste
 

Jak nás Škoda Auto ovlivňuje poslední týden


Jak nás Škoda Auto ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Škoda Auto ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Škoda Auto v poslední době

 

17. září 2021

Škoda Octavia - Cena: 25.000 Kč

Zdroj Inzertní agentura Profit - inzerce snadno, rychle, zdarma ze dne 17. 9. 2021  •  Škoda Auto  •  0

Prodám škoda octavia combi, 1,6 v benzinu, 74 kW, r.v. 2003, nájezd 245614 km (potvrdím do ks) - tažné zařízení, klimatizace, centrální zamykaní, výškově nastavitelná sedačka, přední sedačky vyhřívané. Auto prošlo generálkou, v rámci které je nová lambda sonda, kabely ke svíčkám, cely rozvod i s vodní pumpou, hlava válců je přetěsněná a zabroušená, přední brzdové kotouče i s destičkami a pístní kroužky na všech válcích. A teď to horší – je prasklý blok motoru (toto je důvod prodeje, nechci se do výměny pouštět), lak má kosmetické vady a zadní dveře u okna lehce chytají rez. Auto je bez STK – generálka byla přípravou na ni. Po výměně motoru bude ještě dlouho sloužit. Pokud nehledáte krasavce, ale pracanta, je to vůz pro vás Dohoda možná, přepis a vlastní odvoz nutností.

16. září 2021

Škoda Auto zastaví na týden výrobu ve všech závodech. Nejsou...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 16. 9. 2021  •  Škoda Auto  •  0

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto od 27. září zcela zastaví na celý týden výrobu ve všech třech svých závodech v České republice. Důvodem je nedostatek čipů, které se používají v palubní elektronice. Uvedl to dnes týdeník Škodovácký odborář.

Škoda Auto kvůli nedostatku čipů zastaví na týden výrobu

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 16. 9. 2021  •  Škoda Auto  •  0

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto od 27. září zcela zastaví na celý týden výrobu ve všech svých třech závodech v České republice. Důvodem je nedostatek čipů, které se používají v palubní elektronice. Ve čtvrtek to uvedl týdeník Škodovácký odborář. Sdružení automobilového průmyslu v pátek oznámilo, že kvůli nedostatku čipů celková výroba osobních aut v Česku v červenci a srpnu meziročně klesla o 39 procent. Za celý letošek bude zhruba o 140 tisíc vozů nižší.

Škoda Auto zastaví od 27. září na týden výrobu kvůli...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 16. 9. 2021  •  Škoda Auto  •  0

Mladá Boleslav - Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto od 27. září zcela zastaví na celý týden výrobu ve všech třech svých závodech v České republice. Důvodem je nedostatek čipů,...

11. září 2021

Kvůli nedostatku čipů Škoda Auto letos vyrobí o sto tisíc...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 11. 9. 2021  •  Škoda Auto  •  0

Automobilka Škoda Auto v letošním roce kvůli chybějícím čipům nedokáže vyrobit sto tisíc vozů. Uvedl to podle agentury DPA šéf podniku Thomas Schäfer v rozhovoru s německým listem Augsburger Allgemeine. V loňském roce Škoda Auto vyrobila zhruba 940 tisíc vozů, upozornila DPA.

Média:Škoda Auto letos podle svého šéfa kvůli čipové krizi...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 11. 9. 2021  •  Škoda Auto  •  0

Augsburg (Německo) - Automobilka Škoda Auto v letošním roce kvůli chybějícím čipům nedokáže vyrobit 100.000 vozů. Uvedl to podle agentury DPA šéf podniku Thomas Schäfer v rozhovoru...

10. září 2021

Den premiéry Škody Superb si pamatuje celý svět: 11. září...

Zdroj Auto iDNES.cz - Vše o autech ze dne 10. 9. 2021  •  Škoda Auto  •  0

Superb je jedním z vrcholných modelů automobilky Škoda. Představen byl přesně před dvaceti lety, 11. září 2001 na autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem.

Odbyt Škody Auto v srpnu meziročně klesl o více než třetinu

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 10. 9. 2021  •  Škoda Auto  •  0

Wolfsburg - Odbyt automobilky Škoda Auto se v srpnu meziročně snížil o 34,3 procenta na 53.900 vozů. Tempo poklesu tak mírně zrychlilo z červencových 30,9 procenta. Vyplývá to z údajů,...

9. září 2021

Šéf Škody: Kvůli Fabii Combi mi krvácí srdce, ale nebyla...

Zdroj Auto iDNES.cz - Vše o autech ze dne 9. 9. 2021  •  Škoda Auto  •  0

Tak perný si první rok v Mladé Boleslavi určitě nepředstavoval. Od loňského léta nový šéf Škody Auto Thomas Schäfer převzal vedení značky v covidovém roce. Letos se k epidemii přidala kalamita s dodávkami dílů. V exkluzivním rozhovoru pro iDNES.cz vysvětluje, proč chybějí čipy a jak s jejich nedostatkem Škoda bojuje. Vysvětluje také nebezpečí chystané nové ekonormy.

7. září 2021

Elektronkové autorádio TESLA 2101BV "Orlík" - Cena: 2.900 Kč

Zdroj Inzertní agentura Profit - inzerce snadno, rychle, zdarma ze dne 7. 9. 2021  •  Škoda Auto  •  0

Elektronkové (lampové) autorádio TESLA 2101BV "Orlík" se středními, dlouhými a krátkými vlnami, vhodné do automobilů Škoda 1200, Škoda 1201, Škoda 440, Škoda 450, Škoda Felicia, Škoda Octavia, Tatra 603, atd. Autorádio vyráběno v letech 1957 - 1959.

6. září 2021

Muž v Brně zapálil dva karavany a v Kuřimi autobus, skončil...

Zdroj Tyden.cz ze dne 6. 9. 2021  •  Škoda Auto  •  0

Dvaačtyřicetiletý muž podle policie zapálil v Brně dva karavany a v Kuřimi na Brněnsku autobus. Škoda je asi tři miliony korun. Muž skončil ve vazbě.

3. září 2021

V Mnichově pořádají autosalon pro 21. století. Škoda bude...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 3. 9. 2021  •  Škoda Auto  •  0

Kdysi velkolepé přehlídky automobilových novinek potřebují restart. Nedařilo se jim již před pandemií koronaviru, kdy pořadatelé dostávali nejčastěji z finančních důvodů omluvenky od celé řady automobilek, a loňský rok celý problém jen urychlil. V...

Avízo – tiskový brífink ministra vnitra k předání upravených...

Zdroj Ministerstvo vnitra České republiky - Aktuality ze dne 3. 9. 2021  •  Škoda Auto  •  0

Dovolujeme si Vás pozvat na tiskový brífink ministra vnitra Jana Hamáčka a zástupců Policie ČR a firem Škoda auto a. s. a Ramet, s.r.o., který se uskuteční u příležitosti předání upravených vozů Škoda Policii ČR.

Zlatý středník má ČT edu i This is Locco, osobností PR je...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 3. 9. 2021  •  Škoda Auto  •  0

Letošní 19. ročník oborové soutěže Zlatý středník zná vítěze. Titul osobnost PR získala Simona Kijonková, Talentem se stal Jakub Splavec. Trofej Grand Prix pro Nejlepší agenturu si odnesla slovenská This is Locco. Nejlepším covid projektem byl vyhlášen web ČT edu. Nejvíce trofejí si odnesla společnost Škoda Auto.

2. září 2021

Škodovka bude rušit směny až do října, výroba v kolínské...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 2. 9. 2021  •  Škoda Auto  •  0

Pár dní po opětovném rozjetí výroby Škoda Auto ruší další směny. Firma navíc počítá s tím, že bude omezovat provoz až do počátku října. Výkyvy ve výrobě se podle mladoboleslavské automobilky a jejích odborů dají očekávat i během podzimu. V továrnách...

29. srpna 2021

TEST Škoda Octavia 2.0 TSI (180 kW): Grand tourer v domácích...

Zdroj AutoRevue.cz ze dne 29. 8. 2021  •  Škoda Auto  •  0

Golf GTI, Octavia RS, Cupra Leon - třikrát v podstatě stejná technika, ale pokaždé trochu jiné auto. Jak si spíše rodinná Škoda povede mezi nadanými rodinnými příslušníky?

27. srpna 2021

Doručování do kufru auta spouští další firmy. Přidává se...

Zdroj Živě.cz ze dne 27. 8. 2021  •  Škoda Auto  •  0

Automobilka Škoda Auto ve spolupráci s několika firmami rozšířila nabídku doručení zboží přímo do kufru. Nutné je mít automobil vybavený funkcí Car Connect a objednat zboží z Alzy, Zásilkovny nebo skrze DoDo. Doručení do kufru automobilu si dává za cíl minimalizovat situace, kdy kurýr nezastihne ...

26. srpna 2021

Alza a kurýrní služby začaly doručovat objednávky v Praze do...

Zdroj Auto iDNES.cz - Vše o autech ze dne 26. 8. 2021  •  Škoda Auto  •  0

Největší tuzemský internetový obchod s elektronikou Alza.cz a doručovatelské služby Zásilkovna a DoDo začaly ve spolupráci se Škoda Auto doručovat objednávky do kufrů vozidel. Díky využití aplikace MyŠkoda s funkcí Přístup do vozu si mohou zákazníci v rámci pilotního projektu nechat nákupy doručit kurýry přímo do zaparkovaného vozidla.

Alza, Zásilkovna a Dodo začínají díky Škodovce doručovat...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 26. 8. 2021  •  Škoda Auto  •  0

Vaše Škodovka by se nově mohl stát výdejním místem pro zboží, které si objednáte přes internet. Škoda Auto ve spolupráci s Alzou, Zásilkovnou a kurýrní službou Dodo totiž vyvinula novou službu, která kurýrům umožní doručit zásilky přímo do kufru...

[aktualita] Škoda Auto umožní kurýrům DoDo, Zásilkovny a...

Zdroj Lupa.cz ze dne 26. 8. 2021  •  Škoda Auto  •  0

Aktualizace 14:08 – doplnili jsme informace o kurýrech Alzy Firmy Alza, DoDo a Zásilkovna spustily ve spolupráci s automobilkou Škoda Auto službu doručení přímo do kufru auta zákazníka. Odemčení vozu proběhne na dálku bez nutnosti přítomnosti majitele. Firmy chtějí touto technologií usnadnit zákazníkům přebírání zásilek. V případě DoDo otevření vozu probíhá vzdáleně prostřednictvím aplikace myŠKODA.Služba procházela dvouletým testováním a zatím bude dostupná v Praze. Počítá se ale s jejím…

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.