Index vlivu Petr Gazdík - Index vlivu v politice

Petr Gazdík
 
 

DVTV Roadshow: Vláda si vedla velmi dobře, říká o zavřených školách Vondrák z ANO

Opatření ve školách vůbec nedávají smysl, vláda má plán jen do 9. září, kritizuje Marek Výborný z koalice Spolu. Pokud budeme ve vládě, školy už se nezavřou, nemůžeme si to dovolit, říká Petr Gazdík ze STAN. Dluhy vůči dětem jsou tak obrovské, že...

Petr Gazdík aktuálně...

Pořadí: 4Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
10.3Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
30.9Vliv / význam klesá
 

Jak nás Petr Gazdík ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Petr Gazdík ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Petr Gazdík v poslední době

 

7. září 2021

DVTV Roadshow: Vláda si vedla velmi dobře, říká o zavřených...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 7. 9. 2021  •  Petr Gazdík  •  0

Opatření ve školách vůbec nedávají smysl, vláda má plán jen do 9. září, kritizuje Marek Výborný z koalice Spolu. Pokud budeme ve vládě, školy už se nezavřou, nemůžeme si to dovolit, říká Petr Gazdík ze STAN. Dluhy vůči dětem jsou tak obrovské, že...

31. srpna 2021

Rakušan zůstal předsedou STAN. Na sněmu neměl protikandidáta

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 31. 8. 2021  •  Petr Gazdík  •  0

Se ziskem kolem 95 procent hlasů obhájili na dnešním republikovém sněmu Starostů a nezávislých (STAN) svou funkci předseda hnutí Vít Rakušan i jeho první místopředseda Jan Farský. Sestava řadových místopředsedů je z poloviny nová, někdejšího šéfa STAN Petra Gazdíka a poslankyni Věru Kovářovou v ní doplnili europoslanec Stanislav Polčák a starosta Dolních Břežan Věslav Michalik. Představitelé STAN i hosté z dalších opozičních stran se v projevech soustředili na blížící se sněmovní volby, vybízeli také ke spolupráci koalic Pirátů a STAN a Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) po volbách.

18. srpna 2021

Jsou Piráti extremisté? Hostem Rozstřelu bude Petr Gazdík ze...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 18. 8. 2021  •  Petr Gazdík  •  0

Hostem čtvrtečního předvolebního Rozstřelu bude místopředseda STAN a kandidát do Sněmovny ve Zlínském kraji Petr Gazdík. V rozhovoru bude mluvit o současné situaci v Afghánistánu i o tom, jak se Starostům a nezávislým spolupracuje před volbami s jejich koaličním partnerem – Pirátskou stranou.

15. června 2021

Opozice přestane blokovat zákon o Dukovanech. Upraví ho Senát

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 15. 6. 2021  •  Petr Gazdík  •  0

Opoziční strany koalic Pirátů a Starostů a nezávislých (STAN) a Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) přestanou ve Sněmovně blokovat návrh zákona o opatřeních k přechodu Česka k nízkouhlíkové energetice, takzvaný zákon lex Dukovany. Podle dohody s vládou k němu Senát připojí pozměňovací návrh, který zamezí ruským a čínským firmám účastnit se tendru na výstavbu nového bloku Jaderné elektrárny Dukovany. Novinářům to dnes ve Sněmovně řekl místopředseda STAN Petr Gazdík.

25. března 2021

Lockdown neskončí? V KSČM padlo zásadní doporučení, Babiš má...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 3. 2021  •  Petr Gazdík  •  0

Lockdown v Česku by měl pokračovat i po 28. březnu, do kdy je prozatím vyhlášen nouzový stav. V pátek má Sněmovna hlasovat o jeho prodloužení a vládě Andreje Babiše (ANO) se blýsklo na lepší časy. Poslanci KSČM dostali doporučení od stranického výkonného výboru, aby hlasovali pro prodloužení stavu nouze. A také poslanec STAN Petr Gazdík nevyloučil, že hnutí podpoří prodloužení, byť nikoli o 30 dní, ale o 14 dní, tedy do 11. dubna. Vláda žádá víc.

30. listopadu 2020

Gazdík nabízí 100 tisíc za zprávu o viníkovi havárie na...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 30. 11. 2020  •  Petr Gazdík  •  0

Odměnu sto tisíc korun nabídli náměstkyně zlínského hejtmana Hana Ančincová (Piráti) a poslanec Petr Gazdík (STAN) svědkovi, který pomůže odhalit viníka ekologické havárie na Bečvě. K neobvyklému počinu vedly oba politiky podle Gazdíka mimořádné...

27. listopadu 2020

100 tisíc za informace k otravě Bečvy: Gazdík vypsal odměnu,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 11. 2020  •  Petr Gazdík  •  0

Stále není jasné, kdo stojí za otravou řeky Bečvy, a tak opozičním politikům dochází trpělivost. Tvrdí, že vyšetřování není v pořádku, proto urgují, aby byl případ vyřešen co nejrychleji. Pomoci tomu chtějí i poslanec Petr Gazdík (STAN) a náměstkyně hejtmana Zlínského kraje Hana Ančincová (Piráti). Podle nich někdo jistě něco ví, jen se bojí mluvit. A tak vypsali odměnu sto tisíc korun pro kohokoliv, kdo přinese nové informace. Ministr životního prostřední Richard Brabec (ANO) mezitím po dnešním jednání se starostou Valašského Meziříčí, policií, hasiči a rybáři uvedl, že na Bečvě by měl vzniknout trvalý monitoring kvality vody.

22. října 2020

Za nájem Letňan stát zaplatí 26 milionů. O2 arena není...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 22. 10. 2020  •  Petr Gazdík  •  0

Pronájem Výstaviště Letňany pro vybudování polní nemocnice za 26 milionů hájil ve Sněmovně při interpelacích předseda vlády Andrej Babiš. Místopředsedu STAN Petra Gazdíka zajímalo, proč stát nevyužil nabídku skupiny PPF nejbohatšího Čecha Petra Kellnera, aby zdarma umístilo pacienty s nemocí covid-19 do O2 areny.

8. října 2020

Gazdík se opřel do Pirátů, chce odložit jednání o volební...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 8. 10. 2020  •  Petr Gazdík  •  0

Odložit plánované spojení s Piráty pro sněmovní volby v příštím roce navrhuje místopředseda starostů Petr Gazdík. Pouhý den před tím, než mělo vedení strany o spolupráci hlasovat, vystoupil místopředseda s tvrdou kritikou. Piráti podle něj obelhali...

16. srpna 2020

Pirát Bartoš s miminkem děkoval ženě. Gazdík vzal rodinu na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 8. 2020  •  Petr Gazdík  •  1

I třetí srpnový víkend, i když na řadě míst Česka poměrně bouřlivý, umožnil řadě lidí společně strávený prázdninový čas se svými rodinami. Politici nebyli výjimkou. Šéf Pirátů Ivan Bartoš se na facebooku pochlubil snímkem s novorozeným synem Bertramem. Poslanec STAN Petr Gazdík pak vyvezl rodinu na vodu. To manželka premiéra Monika Babišová prozradila, že mají doma přírůstek. 

14. červenece 2020

Čestný, pracovitý, vzpomíná komunista na Jakeše (†97)....

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 7. 2020  •  Petr Gazdík  •  1

Bývalý generální tajemník KSČ Miloš Jakeš (†97) zemřel. O jeho úterním pohřbu v motolském krematoriu informovala CNN. Na sociálních sítích lidé prokazovali čest jeho památce, a to i přesto, že si podle řady z nich velkou úctu spíše nezaslouží. Poslanec a bývalý šéf STAN Petr Gazdík (STAN) připomněl slavný tragikomický projev, který se podle něj stal symbol prohnilosti a pozastavil se nejen nad komunistickým, ale i současným papalášstvím. Komunista Josef Skála pak pro server iRozhlas uvedl, že Jakeš své krédo hájil statečně a jeho doba si jej nezasloužila. 

27. února 2020

Zrušená dovolená, obavy z lyží v Itálii. Kdo z českých...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 2. 2020  •  Petr Gazdík  •  1

Češi mají kvůli koronaviru jisté obavy z cestování. Nyní jich jsou tisíce na lyžích v Alpách, kde však výskyt nemoci potvrzen nebyl, alespoň prozatím. Výlet na lyže do italských Alp s rodinou zrušil šéf Sněmovny Radek Vondráček (ANO), víkend v Dolomitech stornoval z obav před hrozící karanténou poslanec STAN Petr Gazdík. A třeba šéf KDU-ČSL Marian Jurečka dal s dětmi raději přednost Jeseníkům, na lyže do Itálie by nyní nejel. V anketě Blesk Zpráv reagovali ministři, lídři stran či europoslanci na dotaz, zda koronavirus a obavy z něj nějak narušily jejich pracovní či soukromé cesty, nebo dokonce plánování dovolené. Tu zimní má za sebou již premiér Andrej Babiš (ANO), který byl začátkem února s rodinou v Alpách ve Francii. Stejně jako ministryně Jana Maláčová (ČSSD) varuje před zbytečnou panikou.

12. února 2020

Na děti spadl strom, hasič řekl detaily zásahu. Po řádění...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 2. 2020  •  Petr Gazdík  •  1

Orkán Sabine se prohnal Českem, za sebou nechal zlámané stromy, poničené domy i auta na odpis. Mimořádně napilno měli hasiči, leckdy zažili i dramatické výjezdy. Třeba když na dvě děti v Praze-Klánovicích spadl strom, přiblížil v pořadu Epicentrum Blesk Zpráv mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. A řekl, jak mají lidé postupovat během podobných extrémních událostí. Třeba i připevnit zahradní nábytek či trampolíny, které létaly vzduchem v sousedním Německu. Jak jsou české obce na podobné katastrofy připravené, zmínil dlouholetý starosta Petr Gazdík (STAN). A meteoroložka Dagmar Honsová prozradila, co nás čeká nyní.

10. prosince 2019

Maláčová skončila pod kudlou, plastiku rázně odmítla. Gazdík...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 12. 2019  •  Petr Gazdík  •  1

Hned dva zákonodárci skončili v minulých dnech v rukou lékařů. Na operačním sále se ocitla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD), která si bude muset na návrat do práce chvíli počkat. Místopředseda hnutí STAN Petr Gazdík naopak zamával lékařům téměř záhy po zákroku. S berlemi si to hned druhý den zamířil do Sněmovny kvůli schvalování státního rozpočtu na příští rok.

16. listopadu 2018

Záměr Zemana o jmenování Babiše opozici nepřekvapil. Pohrdá...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 16. 11. 2018  •  Petr Gazdík  •  5

Úmysl prezidenta Miloše Zemana jmenovat v případě pádu kabinetu předsedou vlády znovu Andreje Babiše (ANO) příliš nepřekvapuje opoziční politiky, kteří iniciovali hlasování o nedůvěře kabinetu. Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil v té souvislosti hovoří o pohrdání vůlí Parlamentu. Šéf ODS Petr Fiala označil Zemanův výrok za momentální vyjádření podpory Babišovi, předsedové KDU-ČSL Pavel Bělobrádek a STAN Petr Gazdík zdůraznili, že i tak má smysl hlasovat o nedůvěře.

Zeman pohrdá Parlamentem, reaguje opozice na tah s Babišem

Zdroj Tyden.cz ze dne 16. 11. 2018  •  Petr Gazdík  •  5

Úmysl prezidenta Miloše Zemana jmenovat v případě pádu kabinetu předsedou vlády znovu Andreje Babiše příliš nepřekvapuje opoziční politiky, kteří iniciovali hlasování o nedůvěře kabinetu. Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil v té souvislosti hovoří o pohrdání vůli Parlamentu. Šéf ODS Petr Fiala označil Zemanův výrok za momentální vyjádření podpory Babišovi, předsedové KDU-ČSL Pavel Bělobrádek a STAN Petr Gazdík zdůraznili, že i tak má smysl hlasovat o nedůvěře.

4. listopadu 2018

Volba šéfa Senátu může skončit divokým rozstřelem, řekl...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 4. 11. 2018  •  Petr Gazdík  •  5

Budoucí předseda Senátu by mohl být letos poprvé volen bez dohody senátorských klubů. Početně nejsilnější frakce ODS, STAN a KDU-ČSL zatím trvají na svých kandidátech Jaroslavu Kuberovi, Janu Horníkovi a Václavu Hamplovi. STAN vadí, že ODS vyjednávala i s ČSSD a ANO. Další kolo vyjednávání se má uskutečnit v úterý, uvedl v dnešních Otázkách Václava Moravce předseda hnutí Starostů Petr Gazdík.

Hampl, Kubera nebo Horník? O šéfovi Senátu může rozhodnout...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 11. 2018  •  Petr Gazdík  •  5

Budoucí předseda Senátu by mohl být letos poprvé volen bez dohody senátorských klubů. Početně nejsilnější frakce ODS, STAN a lidovci zatím trvají na svých kandidátech. Tedy na Jaroslavu Kuberovi, Janu Horníkovi a Václavu Hamplovi. Starostům vadí, že ODS vyjednávala i s ČSSD a ANO. Další kolo vyjednávání se má uskutečnit v úterý, uvedl v nedělních Otázkách Václava Moravce předseda hnutí Starostů Petr Gazdík.

Zaorálek by měl za výroky o Afghánistánu a NATO odstoupit,...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 4. 11. 2018  •  Petr Gazdík  •  5

Předseda zahraničního výboru Sněmovny Lubomír Zaorálek (ČSSD) by měl podle šéfů opozičních ODS a STAN Petra Fialy a Petra Gazdíka nést důsledky za své výroky o odchodu českých vojáků z Afghánistánu. Nešťastné byly i podle předsedy komunistů Vojtěcha Filipa, byť jeho strana vojenské mise odmítá. Na rozdíl od Gazdíka a Fialy ale Filip souhlasil s kázeňským řízením s generálem Karlem Řehkou, který se vůči Zaorálkovým slovům ohradil.

Zaorálek by měl podle ODS a STAN za slova o misi nést...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 4. 11. 2018  •  Petr Gazdík  •  5

Praha - Předseda zahraničního výboru Sněmovny Lubomír Zaorálek (ČSSD) by měl podle šéfů opozičních ODS a STAN Petra Fialy a Petra Gazdíka nést důsledky za své výroky o odchodu českých...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.