Index vlivu Petr Gazdík - Index vlivu v politice

Petr Gazdík
 
 

Gazdík se opřel do Pirátů, chce odložit jednání o volební koalici

Odložit plánované spojení s Piráty pro sněmovní volby v příštím roce navrhuje místopředseda starostů Petr Gazdík. Pouhý den před tím, než mělo vedení strany o spolupráci hlasovat, vystoupil místopředseda s tvrdou kritikou. Piráti podle něj obelhali...

Petr Gazdík aktuálně...

Pořadí: 4Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
32.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
41.6Vliv / význam klesá
 

Jak nás Petr Gazdík ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Petr Gazdík ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Petr Gazdík v poslední době

 

8. října 2020

Gazdík se opřel do Pirátů, chce odložit jednání o volební...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 8. 10. 2020  •  Petr Gazdík  •  0

Odložit plánované spojení s Piráty pro sněmovní volby v příštím roce navrhuje místopředseda starostů Petr Gazdík. Pouhý den před tím, než mělo vedení strany o spolupráci hlasovat, vystoupil místopředseda s tvrdou kritikou. Piráti podle něj obelhali...

16. srpna 2020

Pirát Bartoš s miminkem děkoval ženě. Gazdík vzal rodinu na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 8. 2020  •  Petr Gazdík  •  1

I třetí srpnový víkend, i když na řadě míst Česka poměrně bouřlivý, umožnil řadě lidí společně strávený prázdninový čas se svými rodinami. Politici nebyli výjimkou. Šéf Pirátů Ivan Bartoš se na facebooku pochlubil snímkem s novorozeným synem Bertramem. Poslanec STAN Petr Gazdík pak vyvezl rodinu na vodu. To manželka premiéra Monika Babišová prozradila, že mají doma přírůstek. 

14. červenece 2020

Čestný, pracovitý, vzpomíná komunista na Jakeše (†97)....

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 7. 2020  •  Petr Gazdík  •  1

Bývalý generální tajemník KSČ Miloš Jakeš (†97) zemřel. O jeho úterním pohřbu v motolském krematoriu informovala CNN. Na sociálních sítích lidé prokazovali čest jeho památce, a to i přesto, že si podle řady z nich velkou úctu spíše nezaslouží. Poslanec a bývalý šéf STAN Petr Gazdík (STAN) připomněl slavný tragikomický projev, který se podle něj stal symbol prohnilosti a pozastavil se nejen nad komunistickým, ale i současným papalášstvím. Komunista Josef Skála pak pro server iRozhlas uvedl, že Jakeš své krédo hájil statečně a jeho doba si jej nezasloužila. 

27. února 2020

Zrušená dovolená, obavy z lyží v Itálii. Kdo z českých...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 2. 2020  •  Petr Gazdík  •  1

Češi mají kvůli koronaviru jisté obavy z cestování. Nyní jich jsou tisíce na lyžích v Alpách, kde však výskyt nemoci potvrzen nebyl, alespoň prozatím. Výlet na lyže do italských Alp s rodinou zrušil šéf Sněmovny Radek Vondráček (ANO), víkend v Dolomitech stornoval z obav před hrozící karanténou poslanec STAN Petr Gazdík. A třeba šéf KDU-ČSL Marian Jurečka dal s dětmi raději přednost Jeseníkům, na lyže do Itálie by nyní nejel. V anketě Blesk Zpráv reagovali ministři, lídři stran či europoslanci na dotaz, zda koronavirus a obavy z něj nějak narušily jejich pracovní či soukromé cesty, nebo dokonce plánování dovolené. Tu zimní má za sebou již premiér Andrej Babiš (ANO), který byl začátkem února s rodinou v Alpách ve Francii. Stejně jako ministryně Jana Maláčová (ČSSD) varuje před zbytečnou panikou.

12. února 2020

Na děti spadl strom, hasič řekl detaily zásahu. Po řádění...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 2. 2020  •  Petr Gazdík  •  1

Orkán Sabine se prohnal Českem, za sebou nechal zlámané stromy, poničené domy i auta na odpis. Mimořádně napilno měli hasiči, leckdy zažili i dramatické výjezdy. Třeba když na dvě děti v Praze-Klánovicích spadl strom, přiblížil v pořadu Epicentrum Blesk Zpráv mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. A řekl, jak mají lidé postupovat během podobných extrémních událostí. Třeba i připevnit zahradní nábytek či trampolíny, které létaly vzduchem v sousedním Německu. Jak jsou české obce na podobné katastrofy připravené, zmínil dlouholetý starosta Petr Gazdík (STAN). A meteoroložka Dagmar Honsová prozradila, co nás čeká nyní.

10. prosince 2019

Maláčová skončila pod kudlou, plastiku rázně odmítla. Gazdík...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 12. 2019  •  Petr Gazdík  •  1

Hned dva zákonodárci skončili v minulých dnech v rukou lékařů. Na operačním sále se ocitla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD), která si bude muset na návrat do práce chvíli počkat. Místopředseda hnutí STAN Petr Gazdík naopak zamával lékařům téměř záhy po zákroku. S berlemi si to hned druhý den zamířil do Sněmovny kvůli schvalování státního rozpočtu na příští rok.

16. listopadu 2018

Záměr Zemana o jmenování Babiše opozici nepřekvapil. Pohrdá...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 16. 11. 2018  •  Petr Gazdík  •  5

Úmysl prezidenta Miloše Zemana jmenovat v případě pádu kabinetu předsedou vlády znovu Andreje Babiše (ANO) příliš nepřekvapuje opoziční politiky, kteří iniciovali hlasování o nedůvěře kabinetu. Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil v té souvislosti hovoří o pohrdání vůlí Parlamentu. Šéf ODS Petr Fiala označil Zemanův výrok za momentální vyjádření podpory Babišovi, předsedové KDU-ČSL Pavel Bělobrádek a STAN Petr Gazdík zdůraznili, že i tak má smysl hlasovat o nedůvěře.

Zeman pohrdá Parlamentem, reaguje opozice na tah s Babišem

Zdroj Tyden.cz ze dne 16. 11. 2018  •  Petr Gazdík  •  5

Úmysl prezidenta Miloše Zemana jmenovat v případě pádu kabinetu předsedou vlády znovu Andreje Babiše příliš nepřekvapuje opoziční politiky, kteří iniciovali hlasování o nedůvěře kabinetu. Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil v té souvislosti hovoří o pohrdání vůli Parlamentu. Šéf ODS Petr Fiala označil Zemanův výrok za momentální vyjádření podpory Babišovi, předsedové KDU-ČSL Pavel Bělobrádek a STAN Petr Gazdík zdůraznili, že i tak má smysl hlasovat o nedůvěře.

4. listopadu 2018

Volba šéfa Senátu může skončit divokým rozstřelem, řekl...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 4. 11. 2018  •  Petr Gazdík  •  5

Budoucí předseda Senátu by mohl být letos poprvé volen bez dohody senátorských klubů. Početně nejsilnější frakce ODS, STAN a KDU-ČSL zatím trvají na svých kandidátech Jaroslavu Kuberovi, Janu Horníkovi a Václavu Hamplovi. STAN vadí, že ODS vyjednávala i s ČSSD a ANO. Další kolo vyjednávání se má uskutečnit v úterý, uvedl v dnešních Otázkách Václava Moravce předseda hnutí Starostů Petr Gazdík.

Hampl, Kubera nebo Horník? O šéfovi Senátu může rozhodnout...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 11. 2018  •  Petr Gazdík  •  5

Budoucí předseda Senátu by mohl být letos poprvé volen bez dohody senátorských klubů. Početně nejsilnější frakce ODS, STAN a lidovci zatím trvají na svých kandidátech. Tedy na Jaroslavu Kuberovi, Janu Horníkovi a Václavu Hamplovi. Starostům vadí, že ODS vyjednávala i s ČSSD a ANO. Další kolo vyjednávání se má uskutečnit v úterý, uvedl v nedělních Otázkách Václava Moravce předseda hnutí Starostů Petr Gazdík.

Zaorálek by měl za výroky o Afghánistánu a NATO odstoupit,...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 4. 11. 2018  •  Petr Gazdík  •  5

Předseda zahraničního výboru Sněmovny Lubomír Zaorálek (ČSSD) by měl podle šéfů opozičních ODS a STAN Petra Fialy a Petra Gazdíka nést důsledky za své výroky o odchodu českých vojáků z Afghánistánu. Nešťastné byly i podle předsedy komunistů Vojtěcha Filipa, byť jeho strana vojenské mise odmítá. Na rozdíl od Gazdíka a Fialy ale Filip souhlasil s kázeňským řízením s generálem Karlem Řehkou, který se vůči Zaorálkovým slovům ohradil.

Zaorálek by měl podle ODS a STAN za slova o misi nést...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 4. 11. 2018  •  Petr Gazdík  •  5

Praha - Předseda zahraničního výboru Sněmovny Lubomír Zaorálek (ČSSD) by měl podle šéfů opozičních ODS a STAN Petra Fialy a Petra Gazdíka nést důsledky za své výroky o odchodu českých...

Zaorálek by měl podle ODS a STAN za slova o misi nést...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 4. 11. 2018  •  Petr Gazdík  •  5

Praha - Předseda zahraničního výboru Sněmovny Lubomír Zaorálek (ČSSD) by měl podle šéfů opozičních ODS a STAN Petra Fialy a Petra Gazdíka nést důsledky za své výroky o odchodu českých...

Jeden post, více uchazečů. Volba předsedy Senátu může...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 4. 11. 2018  •  Petr Gazdík  •  5

V úterý se setkají zástupci senátních klubů ODS a STAN, aby spolu diskutovali o budoucím předsedovi horní komory parlamentu. Obě frakce jsou stejně silné, a proto obě chtějí prosadit svého kandidáta. Předseda Starostů a nezávislých Petr Gazdík varoval, že pokud nedojde k dohodě, může první kolo volby proběhnout formou „divokého rozstřelu“. Zároveň v pořadu Otázky Václava Moravce obvinil občanské demokraty, že s ANO a ČSSD potají domlouvají podporu pro svého favorita - výměnou za posty.

Gazdík: Za výroky o afghánské misi by měl Zaorálek v čele...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 4. 11. 2018  •  Petr Gazdík  •  5

Někdejší ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) by měl odstoupit z čela zahraničního výboru Poslanecké sněmovny. V Otázkách Václava Moravce k tomu Zaorálka vyzval předseda Starostů a nezávislých Petr Gazdík, špatnou kvalifikaci pro svou funkci prokázal i podle šéfa ODS Petra Fialy. Důvodem jsou exministrova slova, kdy po smrti českých vojáků v Afghánistánu vyzval k přehodnocení české účasti na misi pod Hindúkušem.

"Necitlivý a nekvalifikovaný" Zaorálek. "Měl by nést...

Zdroj Tyden.cz ze dne 4. 11. 2018  •  Petr Gazdík  •  5

Předseda zahraničního výboru sněmovny Lubomír Zaorálek (ČSSD) by měl podle šéfů opozičních ODS a STAN Petra Fialy a Petra Gazdíka nést důsledky za své výroky o odchodu českých vojáků z Afghánistánu.

27. října 2018

Muzikál Big těží z výkonů dětských herců, září i Florián

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 27. 10. 2018  •  Petr Gazdík  •  5

Převtělit se ze dne na den z třináctiletého kluka do dospělého třicátníka, přijmout zodpovědnost za své činy, zažívat první lásku, úspěchy v práci, ale i intriky kolegů. Takovou zápletku přináší muzikál Big, který premiérově uvedlo Městské divadlo Brno v režii Petra Gazdíka. Inscenace těží z dobře vystavěného příběhu, sehrané choreografie a hlavně hereckých výkonů.

23. října 2018

Pomsta? Na vyznamenáních 28. října bude chybět i Zeman,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 10. 2018  •  Petr Gazdík  •  5

Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman nedostal z Hradu pozvánku na slavnostní vyznamenávání u příležitosti 100. výročí vzniku Československa. Akce se tedy nezúčastní. Informaci, kterou zveřejnila na Twitteru redakce Respektu, potvrdil mluvčí nejvyššího žalobce Petr Malý. Pozvání neobdrželi i někteří rektoři či hejtmani, nepřišlo ani Miroslavu Kalouskovi (TOP 09) či Petru Gazdíkovi (STAN), jak informovaly Blesk Zprávy.

Řada osobností pozvánku na Hrad nedostala. Jde o laskavost,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 23. 10. 2018  •  Petr Gazdík  •  5

Pražský Hrad rozeslal pozvánky na předávání státních vyznamenání. Lidé, kteří dřív prezidenta otevřeně kritizovali, však pozvání nedostali. „Nepozvali jsme všechny,“ potvrdil mluvčí Hradu Jiří Ovčáček. Je mezi nimi například rektor Masarykovy univerzity Mikuláš Bek, poslanci TOP 09 Dominik Feri a Miroslav Kalousek nebo předseda STAN Petr Gazdík.
  Další články k tématu:
 • Zeman udělí vyznamenání hitmakeru Davidovi, zpívá podle něj milionům lidí
 • Zeman oznámil, že předá státní vyznamenání písničkáři Nohavicovi
 • Sobotka se nezúčastnil předávání státních vyznamenání, z akce se omluvil
 • Bartoš na Hrad půjde. Přijít na předání vyznamenání je slušnost, míní

15. října 2018

Čtyři kandidáti do čela Senátu: Kubera, Hampl, Růžička,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 15. 10. 2018  •  Petr Gazdík  •  5

Poté co hnutí STAN, ODS a KDU-ČSL ovládly horní komoru parlamentu, se večer na pozvání šéfa hnutí Starostové a nezávislí Petra Gazdíka sešli lídři těchto tří stran. Každá z nich má kandidáta do čela Senátu. ODS Jaroslava Kuberu, lidovci Václava Hampla a STAN Jiřího Růžičku nebo Zbyňka Linharta.
  Další články k tématu:
 • Poslanci odmítli snížit laťku stranám i koalicím pro vstup do Sněmovny
 • V Senátu by někteří nemohli vést ani kozu, říká Čunek. Podpořil by Kuberu
 • Rektor Bek vstoupí do klubu Starostů. Mezi nimi a lidovci vybírá Drahoš
 • ANALÝZA: Facka pro obě vládní strany a ODS je na cestě vzhůru
 • ODS a STAN triumfují ve volbách do Senátu, pro vládní strany je to fiasko
 • Zeman: Varuji ČSSD před tím, aby se rozštěpila. Senát má vést Kubera

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.