Index vlivu Petr Fiala - Index vlivu v politice

 
 

Minister školství

 
 

Fiala s Rakušanem budou jednat s vedením rozvědky ÚZSI

Praha - Do pražského sídla civilní rozvědky dnes zavítá v rámci svých bilančních cest po ministerstvech a dalších institucích premiér Petr Fiala (ODS). Společně s ministrem vnitra...

Petr Fiala aktuálně...

Pořadí: 1Index vlivu: 10
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
1.19Vliv / význam roste
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
2.84Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
1.1517Vliv / význam klesá
 

Jak nás Petr Fiala ovlivňuje poslední týden


Jak nás Petr Fiala ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Petr Fiala ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Petr Fiala v poslední době

 

31. března 2023

Fiala s Rakušanem budou jednat s vedením rozvědky ÚZSI

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 31. 3. 2023  •  Petr Fiala  •  0

Praha - Do pražského sídla civilní rozvědky dnes zavítá v rámci svých bilančních cest po ministerstvech a dalších institucích premiér Petr Fiala (ODS). Společně s ministrem vnitra...

30. března 2023

EU: Po vyhaslé diktatuře proletariátu nastupuje eko-diktatura

Zdroj Neviditelný pes ze dne 30. 3. 2023  •  Petr Fiala  •  0

Navzdory vládou Petra Fialy zastropovaným cenám elektřiny a zemního plynu jsou ceny energie nyní zvýšené více než trojnásobně proti létu 2021, tedy půl roku před Putinovo válkou. Náš veškerý život je v pravém i přeneseném smyslu slova energie, a její ceny proto zásadním způsobem spoluvytváří cenu všech produktů a služeb.

Babiš nosí Pradu: Na demonstraci brojil kvůli důchodům,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 3. 2023  •  Petr Fiala  •  0

Zatímco je kabinet premiéra Petra Fialy (ODS) na cestách, před jeho sídlem proběhla demonstrace, kde měl promluvit opoziční politik Andrej Babiš (ANO). Ten dorazil v bundě značky Prada, kterou mu manželka Monika koupila na Vánoce před pěti lety za 35 tisíc korun, jak sám Babiš prozradil na twitteru.

Co udělá stát s ČEZ? V módě jsou plány jako z roku 2017

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 30. 3. 2023  •  Petr Fiala  •  0

Od prudkého nárůstu cen energií uběhl rok a půl, od přepadení Ukrajiny Ruskem třináct měsíců. Pod vlivem energetického šoku, jaký Česko a vlastně celá Evropa v poválečné éře nezažily, se vláda Petra Fialy rozhodla získat ještě větší vliv na ČEZ....

Distribuce a jaderné zdroje půjdou v případě rozdělení ČEZ...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 30. 3. 2023  •  Petr Fiala  •  0

Za tři měsíce má být podle dřívějšího vyjádření premiéra Petra Fialy jasno o budoucnosti ČEZ. O tom, jak nakonec bude vypadat, se ale dál jen spekuluje. Ve hře je stále možnost rozdělení energetické skupiny i její úplné zestátnění. Jedno je ale...

Poštu minulá vláda neřešila. S Babišem se sejdu, řekl...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 30. 3. 2023  •  Petr Fiala  •  0

Prezident Petr Pavel uvedl, že vyzve k pravidelným schůzkám premiéra a předsedu nejsilnější opoziční strany s cílem hledat společné styčné body. Šéf hnutí ANO Andrej Babiš přitom na středeční demonstraci hlásal, že Fialova vláda je nejnehoráznější, nejneschopnější a nejprolhanější ze všech polistopadových. Vyslyší za takových okolností premiér prezidentovu výzvu?

Česko musí zvýšit daně, nebo důchodový věk! vzkazuje...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 3. 2023  •  Petr Fiala  •  0

Česko letos čeká mírná recese, hrubý domácí produkt (HDP) klesne o 0,1 procenta a země se bude potýkat s vysokou inflací, která bude činit 13 procent. Uvádí to zpráva Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD), kterou dnes představili premiér Petr Fiala (ODS) a generální tajemník OECD Mathias Cormann na tiskové konferenci v Praze. Zpráva Česku také doporučuje rozpočtovou konsolidaci. Podle Fialy chce vláda ročně snižovat strukturální deficit o jedno procento HDP, tedy zhruba 70 miliard korun.

Česko letos bude provázet mírná recese s vysokou inflací,...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 30. 3. 2023  •  Petr Fiala  •  0

Česko letos čeká mírná recese a hrubý domácí produkt (HDP) klesne o 0,1 procenta. V příštím roce pak přijde oživení a ekonomika vzroste o 2,4 procenta, uvádí zpráva Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Ve čtvrtek ji představili premiér Petr Fiala (ODS) a generální tajemník OECD Mathias Cormann na tiskové konferenci v Praze. Česko se podle zprávy i nadále bude potýkat s vysokou inflací, letos by se měla držet na úrovni třinácti procent a příští rok klesnout na 4,2 procenta. Fiala zmínil, že vláda chce deficit snižovat zhruba o sedmdesát miliard ročně. 

Česko čeká recese i inflace, Fiala chce snižovat deficit o...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 30. 3. 2023  •  Petr Fiala  •  0

Vláda chce snižovat strukturální deficit o jedno procento HDP, tedy zhruba 70 miliard korun ročně, řekl premiér Petr Fiala. Konsolidační balíček pro příští rok by měl kabinet zveřejnit za několik týdnů.

Vládu čeká jednání s hejtmany. Proberou daně, financování...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 3. 2023  •  Petr Fiala  •  0

Vláda Petra Fialy (ODS) bude dnes na pravidelném setkání s Asociací krajů jednat o rozpočtovém určení daní, dopravě, zdravotnictví, obnovitelných zdrojích energie nebo o školství. Vrátí se i k otázce pomoci uprchlíkům z Ukrajiny, což bylo téma, které dominovalo loňským dvěma setkáním vlády s hejtmany.

29. března 2023

Fiala i ministři jsou proti startu Rusů a Bělorusů na...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 29. 3. 2023  •  Petr Fiala  •  0

Jeseník - Premiér Petr Fiala (ODS) i členové české vlády jsou proti startu ruských a běloruských sportovců na olympijských hrách. Uvedli to před a po dnešním jednání vládního kabinetu...

Fiala: Pouhé navyšování peněz humanitním oborům nepomůže

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 29. 3. 2023  •  Petr Fiala  •  0

Jeseník - Jednoduché navýšení peněz humanitním oborům, jejichž pedagogové protestují kvůli platům, řešení problémů nepomůže, míní premiér Petr Fiala (ODS). Po výjezdním jednání...

Vláda jednala v Jeseníku, výjezdní zasedání chce opakovat...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 29. 3. 2023  •  Petr Fiala  •  0

Aktuální vládní návštěva Olomouckého kraje a schůze v Jeseníku by neměly být posledními podobnými akcemi. Premiér Petr Fiala (ODS) ve středu řekl, že výjezd, při němž ministři celý den poznávají problémy regionu, chce opakovat třikrát až čtyřikrát do roka. Loni k tomu neměl podle jeho slov kabinet prostor, po prvním půlroce mandátu se druhý věnoval předsednictví EU. Ambicí vlády je podle premiéry postupně navštěvovat i další regiony Česka.

Fiala: Existuje řada důvodů, proč zachovat hranici u...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 29. 3. 2023  •  Petr Fiala  •  0

Jeseník - Podle premiéra Petra Fialy (ODS) existuje řada důvodů, proč zachovat věkovou hranici u prvovoličů na současných 18 letech. Nebrání se ale diskusi, řekl dnes novinářům před...

Odboráři protestovali před sídlem vlády. Připojil se i Babiš...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 29. 3. 2023  •  Petr Fiala  •  0

Odboráři se v poledne sešli před sídlem vlády, aby tam protestovali proti reformě penzí a normě Euro 7. Na pódiu se střídali vedle odborářů i politici opozičních hnutí a mimosněmovních stran. Jako první vystoupili šéf poslanců SPD Radim Fiala a předseda ČSSD Michal Šmarda. Mluvili o minimální penzi, inflaci či cenách potravin. Kritizovali vládu. Následovala šéfka komunistů Kateřina Konečná a lídr ANO Andrej Babiš. Podle premiéra Petra Fialy (ODS) demonstraci odborů do jisté míry zneužili představitelé politických stran, které nevyhrály minulé volby. 

28. března 2023

Učitelé z vysokých škol protestovali kvůli nízkým výdělkům

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 28. 3. 2023  •  Petr Fiala  •  0

Symbolicky v Den učitelů část vysokoškolských pedagogů vyšla protestovat proti nízkým platům vyučujících humanitních a společenskovědních oborů. Pro univerzity požadují více peněz ze státního rozpočtu a zrovnoprávnění platových tarifů mezi jednotlivými obory. Požadavky akademiků se rozhodl podpořit Vysokoškolský odborový svaz, který vyhlásil symbolickou stávkovou pohotovost. O navýšení rozpočtu vysokých škol na odměňování pedagogů bude jednat ministr školství Vladimír Balaš (STAN) s premiérem Petrem Fialou (ODS). Prezident Petr Pavel s požadavky akademiků souhlasí, ministerstvo školství a univerzity by podle něj měly najít systémové řešení.  

27. března 2023

Balaš s Fialou probere rozpočet vysokých škol. Nestačí jen...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 27. 3. 2023  •  Petr Fiala  •  0

Ministr školství Vladimír Balaš (STAN) bude o navýšení rozpočtu vysokých škol v úterý mluvit s premiérem Petrem Fialou (ODS), ve středu by měla záležitost projednat vláda, řekl ministr po jednání se zástupci škol. Zdaleka však nestačí jen opatření ze strany státu, upozornil. Spolupracovat podle něj musí i samy vysoké školy. Do úterního protestu proti podfinancování humanitních a společenskovědních oborů se zapojí devět vysokých škol. Univerzita Palackého v Olomouci vedle přednášek a shromáždění uspořádá hodinovou výstražnou stávku. Podle dokumentu resortu by se měl rozpočet univerzit letos mimořádně navýšit o zhruba 900 milionů korun. 

26. března 2023

Konec automatů s kratomem! Nový zákon zakáže prodej...

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 3. 2023  •  Petr Fiala  •  0

Mezi dětmi a teenagery je dnes hojně rozšířená návyková látka kratom. Jak už před časem psal Blesk, mladistvý si ji dnes mohou koupit i v automatech bez kontroly věku. To by ale měl změnit zákon, který bude mít vláda Petra Fialy (58, ODS) nejpozději v květnu na stole.

25. března 2023

Konec sporu mezi Německem a Evropskou komisí. Dosáhly shody...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 25. 3. 2023  •  Petr Fiala  •  0

Německo a Evropská komise (EK) urovnaly spor o konec vozů se spalovacími motory, oznámil v sobotu místopředseda Komise Frans Timmermans. Německý ministr dopravy Volker Wissing sdělil, že po roce 2035 bude dál možné nově registrovat vozy se spalovacími motory, pokud budou tankovat uhlíkově neutrální paliva. Dohodu Německa s Komisí ocenil i český premiér Petr Fiala (ODS). 

24. března 2023

Fiala a Morawiecki jako „soupeři“: Premiéři vyrazili v Praze...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 3. 2023  •  Petr Fiala  •  0

Dvojice nečekaných VIP hostů dorazila na úvodní zápas kvalifikace mistrovství Evropy mezi Českou republikou a Polskem. Přímo na tribuně v pražském Edenu fandí premiéři Petr Fiala (ODS) a Mateuzs Morawiecki. Do Prahy dorazili ze summitu EU v Bruselu.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.