Index vlivu Petr Fiala - Index vlivu v politice

 
 

Minister školství

 
 

Je správné ničit sochy a "mazat" staré seriály proto, aby dnes někoho neurazily? Odpovídají Jiří David, Helena Třeštíková nebo Petr Fiala z Mňágy a Žďorpu

Západní společnost si právě prochází něčím docela pozoruhodným. Britská veřejnoprávní BBC odstranila ze svého digitálního archivu komediální seriál Malá Velká Británie. Televize HBO vyřadila ze své nabídky filmovou klasiku Jih proti Severu z roku...

Petr Fiala aktuálně...

Pořadí: 7Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
18.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
8.75Vliv / význam klesá
 

Jak nás Petr Fiala ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Petr Fiala ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Petr Fiala v poslední době

 

3. srpna 2020

Je správné ničit sochy a "mazat" staré seriály proto, aby...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 3. 8. 2020  •  Petr Fiala  •  0

Západní společnost si právě prochází něčím docela pozoruhodným. Britská veřejnoprávní BBC odstranila ze svého digitálního archivu komediální seriál Malá Velká Británie. Televize HBO vyřadila ze své nabídky filmovou klasiku Jih proti Severu z roku...

22. červenece 2020

Trenéry olomouckých hokejistů doplnil Fiala, vyzkouší...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 22. 7. 2020  •  Petr Fiala  •  0

Hokejisté Olomouce odstartovali přípravu na ledě i se staronovou tváří - Petrem Fialou. Šedesátiletý trenér rozšířil realizační tým, pomáhat bude dvojici hlavních koučů Janu Tomajkovi se Zdeňkem Motákem. Na starosti bude mít hlavně videopřípravu a skauting.

8. červenece 2020

Poslanci schválili zvýšení schodku rozpočtu na půl bilionu...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 8. 7. 2020  •  Petr Fiala  •  0

Zvýšení schodku letošního státního rozpočtu na 500 miliard korun schválili poslanci. Vládě ANO a ČSSD pomohli komunisté. Před tím odlišně budoucnost Česka popsali premiér Andrej Babiš a předseda ODS Petr Fiala. „Jsme kreativní národ a jsem přesvědčen, že z toho vyjdeme jako jedni z nejlepších v Evropě,“ řekl premiér k dopadům pandemie koronaviru.

2. červenece 2020

Vláda zadlužila každého z nás, hřímá Fiala: „A jednou to...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 7. 2020  •  Petr Fiala  •  0

Astronomickým půlbilionovým schodkem nás každého vláda zadlužila o 50 tisíc. To řekl v rozhovoru pro Blesk předseda ODS Petr Fiala (55), podle kterého to budeme muset jednou zaplatit i s úroky. On sám by prý raději volil snižování daní.

Fiala: Do armády musíme investovat

Zdroj armadninoviny.cz ze dne 2. 7. 2020  •  Petr Fiala  •  0

Nač máme armádu? Jaké je její poslání? K čemu slouží zahraniční mise? Kdo je spojenec a kdo nepřítel České republiky? Na všechny tyto otázky jsme se zeptali, jakožto potenciálního premiéra České republiky, pana Petra Fialy, předsedy Občanské demokratické strany.

27. června 2020

Vystrčil uctil památku Milady Horákové. Obětovala se pro...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 27. 6. 2020  •  Petr Fiala  •  0

Pro političku Miladu Horákovou byly pravda, poctivost a spravedlnost hodnotou cennější než její život. Na sobotním pietním aktu k uctění památky obětí komunismu na pražském Újezdě to řekl předseda Senátu Miloš Vystrčil. Spolu s místopředsedou Sněmovny Petrem Fialou připomněl, že komunistická strana podporuje současnou vládu.

24. června 2020

ODS je podle Fialy lídrem spolupráce pro podzimní volby

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 24. 6. 2020  •  Petr Fiala  •  0

Praha - Občanští demokraté jsou podle předsedy strany Petra Fialy lídrem spolupráce pro podzimní volby. Do krajských voleb jdou v koalicích či spolupráci v devíti regionech, v senátních...

ODS je podle Fialy lídrem spolupráce pro podzimní volby

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 24. 6. 2020  •  Petr Fiala  •  0

Praha - Občanští demokraté jsou podle předsedy strany Petra Fialy lídrem spolupráce pro podzimní volby. Do krajských voleb jdou v koalicích či spolupráci v devíti regionech, v senátních...

23. června 2020

Komunisté chtějí vyšší daně, ODS se navezla do vládních...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 6. 2020  •  Petr Fiala  •  0

Už třetí žádost o navýšení schodku státního rozpočtu na letošní rok předložila vláda Poslanecké sněmovně. Kvůli koronavirovým dopadům má stát letos hospodařit se schodkem půl bilionu korun, což je nejvíc v české historii. Šéf ODS Petr Fiala zkritizoval premiéra Andreje Babiše (ANO), že to není žádný ježíšek, i když se tak tváří. Podle něj se zadlužení zvýší na 200 tisíc na hlavu - včetně kojenců a nemluvňat. Komunisté chtějí na podzim, tedy rok před sněmovními volbami, jednat s vládou o změně výběru daní. Jejich šéf Vojtěch Filip zmínil už dříve dvě sazby pro daň z příjmu právnických osob. Poslanci rozpočet v prvním čtení schválili, teď ho proberou ve výborech. A znovu se k němu vrátí 1. července. Dění ve Sněmovně jsme sledovali online.

Babiš vystupuje jako Ježíšek, který přinesl nadílku, řekl...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 23. 6. 2020  •  Petr Fiala  •  0

K Ježíškovi přirovnal premiéra Andreje Babiše při jednání o zvýšení schodku rozpočtu na 500 miliard korun předseda ODS Petr Fiala. „Od minulého týdne v médiích vystupuje jako nějaký Ježíšek, který přinesl nadílku a tu chce rozdat, ty dárečky, občanům a je to nějaká zlá, špatná opozice, hloupá, která chce občanům ty dárky sebrat,“ řekl Fiala. Rozpočet prošel v úterý prvním čtením.

12. června 2020

František Kostlán: Rasismus v Česku odsuzují i ti politici,...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 12. 6. 2020  •  Petr Fiala  •  0

12.6.2020 12:44 - Z médií jsme se dozvěděli, že někteří politici odsuzují rasimus jako takový i rasimus zakotvený v Česku. Mimo jiných i předseda ODS Petr Fiala, předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová a její stranický kolega Jiří Pospíšil, ministr zharaničí z ČSSD Tomáš Petříček, europoslankyně Radka Maxová (ANO), poslanec sociálního výboru Vít Kaňkovský (KDU-ČSL). Škoda, že s tím odsudkem nezačali u vlastních rodných stran.

28. května 2020

První vlnu jsme zvládli. Další "vypnutí" Česka by bylo...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 28. 5. 2020  •  Petr Fiala  •  0

První fázi koronavirové krize Česko podle předsedy ODS Petra Fialy navzdory různým problémům a chaosu nějakým způsobem zvládlo. Nyní je třeba zaměřit se na další vývoj a na pomoc ekonomice. Fiala to dnes řekl v úvodním projevu před mimořádnou schůzí Sněmovny k postupu vlády při epidemii nového koronaviru, kterou vyvolali občanští demokraté společně s Piráty.

Příště už nevypínejme celou ekonomiku, apeloval na vládu šéf...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 28. 5. 2020  •  Petr Fiala  •  0

Musíme se naučit s koronavirem žít, protože nikam nezmizel, řekl v úvodu mimořádné schůze Sněmovny předseda ODS Petr Fiala. Svolání schůze iniciovali poslanci Pirátů a ODS. Chtějí prosadit zřízení vyšetřovací komise k nákupům roušek, respirátorů i dalších ochranných pomůcek a a o situaci občanů, kteří od státu dosud nedostali žádnou pomoc.

17. května 2020

Změna ústavního zákona: první verze by mohla být v červnu,...

Zdroj Tyden.cz ze dne 17. 5. 2020  •  Petr Fiala  •  0

Vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) by chtěl mít první text změny ústavního zákona o bezpečnosti České republiky hotový do poloviny června. Řekl to v neděli v pořadu Otázky Václava Moravce v České televizi. Od vlády má termín pro zhotovení změny, kterou chce do zákona zakotvit mimořádný pandemický stav, do konce prázdnin. Předsedové ODS Petr Fiala a STAN Vít Rakušan ocenili, že Hamáček o postupu při přípravě novely nedávno jednal i s opozicí.

Ruského diplomata vypovědět, navrhli Fiala s Rakušanem....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 17. 5. 2020  •  Petr Fiala  •  0

Tajné služby operují na ruské ambasádě v Praze, shodli se v Otázkách Václava Moravce předseda občanských demokratů Petr Fiala, Starostů a nezávislých Vít Rakušan i šéf sociálních demokratů a místopředseda vlády Jan Hamáček. Přesto podle Hamáčka nemá Česko dostatek důkazů na to, aby vypovědělo ruského diplomata, který do Prahy podle informací některých médií přicestoval s jedem ricin. O půlnoci na pondělí také skončí nouzový stav. Plán rozvolňování opatření se může ještě měnit, dříve by se podle Hamáčka mohly například otevřít hranice. V Poslanecké sněmovně se bude vláda snažit prosadit i zákon o nouzovém stavu a veřejných zakázkách. 

28. dubna 2020

Hamáček uvítal prodloužení stavu nouze, opozice nesouhlasí

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 28. 4. 2020  •  Petr Fiala  •  0

Ministr vnitra a šéf Ústředního krizového štábu Jan Hamáček (ČSSD) považuje za klíčové, že Poslanecká sněmovna rozhodnutím o prodloužení nouzového stavu do 17. května umožnila řízené uvolňování omezení podle doporučení epidemiologů. Zabránila tak nebezpečnému vývoji, který by nastal s koncem stavu nouze ve čtvrtek, napsal v SMS na dotaz ČTK. Podle předsedy opoziční ODS Petra Fialy se ukázalo, že komunisté drží vládu fakticky u moci. Právě KSČM navrhla termín 17. května, vláda původně žádala o prodloužení nouzového stavu do 25. května.

24. dubna 2020

Opozice chce znát argumenty vlády před rozhodnutím o stavu...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 24. 4. 2020  •  Petr Fiala  •  0

Praha - Opoziční strany chtějí nejprve slyšet argumenty vlády, než se rozhodnou, zda v Poslanecké sněmovně podpoří prodloužení nouzového stavu. Podle předsedy ODS Petra Fialy lze v...

23. dubna 2020

„Banda amatérů,“ šije Kalousek do vlády kvůli soudu....

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 4. 2020  •  Petr Fiala  •  0

Dnešní soudní rozhodnutí o zrušení čtyř opatření ministerstva zdravotnictví podle opozice potvrzuje předchozí obavy, že si vláda ANO a ČSSD v boji s epidemií nového typu koronaviru počíná protizákonně. Předseda ODS Petr Fiala řekl Blesk Zprávám, že verdikt dokládá neschopnost vlády. Šéf Pirátů Ivan Bartoš s odkazem na některé výroky soudu uvedl, že na stejná rizika upozorňovala jeho strana od počátku. Zaznívají i výzvy k rezignaci ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) či celého kabinetu. Vláda dnes měla představit další plán uvolňovaání vydaných opatření. Jednání ale po rozhodnutí soudu přerušila, vrátí se k němu až v 18 hodin večer. 

17. dubna 2020

MÉDIA: Plán v uvozovkách?

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 17. 4. 2020  •  Petr Fiala  •  0

V Událostech uvedla ČT reakce několika politiků nevládních stran, a to ODS, SPD a KSČM. Petr Fiala do televize pronesl větu o tom, že vláda představila plán v uvozovkách.

15. dubna 2020

Nouzový stav až do května. S podporou vládě komunisté...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 15. 4. 2020  •  Petr Fiala  •  0

TOP 09 nepodpoří případný návrh na prodloužení nouzového stavu, nakloněn tomu není ani šéf ODS Petr Fiala. Komunisté naopak s prodloužením přímo počítají. Další strany očekávají, s jakým zdůvodněním se na poslance vláda obrátí. K posouzení otázky, zda by měla vláda usilovat o další prodloužení nouzového stavu, bude podle premiéra Andreje Babiše nutné vést odbornou debatu.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.