Index vlivu Petr Fiala - Index vlivu v politice

 
 

Minister školství

 
 

Seznam.cz: Soud osvobodil všech pět manažerů Krajské zdravotní

Ústecký krajský soud pravomocně v odvolacím řízení zprostil obžaloby pět bývalých i současných manažerů společnosti Krajská zdravotní (KZ). Napsal to server Seznam Zprávy. Krajská zdravotní je v majetku krajské samosprávy, sdružuje pět nemocnic v regionu. Její současný ředitel Petr Fiala a s ním René Budjač, Tomáš Indra, Eduard Reichelt a Miloslav Řehák čelili obvinění z pletich při veřejné soutěži a z porušování povinností při správě cizího majetku kvůli údajně předraženým zakázkám na nákup přístrojů a služeb.

 

Petr Fiala aktuálně...

Pořadí: 6Index vlivu: 1
Chart.
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
6.3Vliv / význam klesá
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
7.3Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
7.3Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Petr Fiala ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Petr Fiala ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Petr Fiala ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Petr Fiala v poslední době

 

3. prosince 2019

Seznam.cz: Soud osvobodil všech pět manažerů Krajské...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 3. 12. 2019  •  Petr Fiala  •  0

Ústecký krajský soud pravomocně v odvolacím řízení zprostil obžaloby pět bývalých i současných manažerů společnosti Krajská zdravotní (KZ). Napsal to server Seznam Zprávy. Krajská zdravotní je v majetku krajské samosprávy, sdružuje pět nemocnic v regionu. Její současný ředitel Petr Fiala a s ním René Budjač, Tomáš Indra, Eduard Reichelt a Miloslav Řehák čelili obvinění z pletich při veřejné soutěži a z porušování povinností při správě cizího majetku kvůli údajně předraženým zakázkám na nákup přístrojů a služeb.

1. prosince 2019

Premiér je podle závěrečné zprávy auditu ve střetu zájmů,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 1. 12. 2019  •  Petr Fiala  •  0

Evropská komise už odeslala do Prahy závěrečnou zprávu ohledně možného střetu zájmů premiéra Andreje Babiše. Závěry auditu jsou však zatím neveřejné, což v Otázkách Václava Moravce kritizoval šéf opoziční ODS Petr Fiala: „Vzhledem k tomu, že se to týká premiéra České republiky, tak se to musí zveřejnit okamžitě.“ Premiér ve vysílání reagoval s tím, že on dodržel zákon a postupoval podle něj, když firmu vložil do svěřenského fondu. Na zveřejnění auditu podle svých slov nemá vliv. Týdeník Respekt v neděli večer s odvoláním na dva obeznámené zdroje napsal, že je Babiš i podle závěrečné zprávy auditu ve střetu zájmů.

Podle šéfa ODS ministr Vojtěch selhává. Do zdravotnictví s...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 1. 12. 2019  •  Petr Fiala  •  0

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) čelí opakované kritice ze strany České lékařské komory (ČLK) i komunistů, kteří ve sněmovně tolerují vládu. Podle premiéra Andereje Babiše (ANO) je chybou, že Vojtěch nenavštívil sjezd komory minulý týden. V Otázkách Václava Moravce se ho ale zastal: do českého zdravotnictví s ním prý přišla nová éra a příští rok do systému přiteče navíc 35 miliard, uvedl Andrej Babiš. Předseda opoziční ODS Petr Fiala naopak mluvil o katastrofálním výběru ministra.

16. listopadu 2018

Záměr Zemana o jmenování Babiše opozici nepřekvapil. Pohrdá...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 16. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Úmysl prezidenta Miloše Zemana jmenovat v případě pádu kabinetu předsedou vlády znovu Andreje Babiše (ANO) příliš nepřekvapuje opoziční politiky, kteří iniciovali hlasování o nedůvěře kabinetu. Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil v té souvislosti hovoří o pohrdání vůlí Parlamentu. Šéf ODS Petr Fiala označil Zemanův výrok za momentální vyjádření podpory Babišovi, předsedové KDU-ČSL Pavel Bělobrádek a STAN Petr Gazdík zdůraznili, že i tak má smysl hlasovat o nedůvěře.

Zeman pohrdá Parlamentem, reaguje opozice na tah s Babišem

Zdroj Tyden.cz ze dne 16. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Úmysl prezidenta Miloše Zemana jmenovat v případě pádu kabinetu předsedou vlády znovu Andreje Babiše příliš nepřekvapuje opoziční politiky, kteří iniciovali hlasování o nedůvěře kabinetu. Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil v té souvislosti hovoří o pohrdání vůli Parlamentu. Šéf ODS Petr Fiala označil Zemanův výrok za momentální vyjádření podpory Babišovi, předsedové KDU-ČSL Pavel Bělobrádek a STAN Petr Gazdík zdůraznili, že i tak má smysl hlasovat o nedůvěře.

15. listopadu 2018

Nedůvěra Babišově vládě? ČSSD zatím nerozhodla, řekl Hamáček

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 15. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Předseda sociálních demokratů a vicepremiér v menšinové vládě ANO a ČSSD Jan Hamáček dnes na zhruba pětiminutové schůzce šéfům ODS a Pirátů Petru Fialovi a Ivanu Bartošovi sdělil, že ČSSD o postoji k nedůvěře vládě zatím nerozhodla. Podle poslankyně ČSSD Kateřiny Valachové se sociální demokracie rozhodne do konání schůze Sněmovny.  Odpoledne jednal Jan Hamáček na Pražském hradě s prezidentem Milošem Zemanem.

14. listopadu 2018

Fiala: Opozice má hlasy pro svolání schůze o nedůvěře vládě

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Opozice shromáždila dostatek podpisů pro svolání mimořádné schůze sněmovny, na níž by se hlasovalo o vyslovení nedůvěry vládě. Uvedl to předseda ODS Petr Fiala. Se svoláním schůze ale chce ještě počkat na vývoj v dalších dnech. Podle něj není vyloučeno, že sám premiér Andrej Babiš (ANO) vyvodí politickou zodpovědnost ze situace, která nastala po výrocích jeho syna ke kauze Čapí hnízdo.

Fiala: Opozice má dost hlasů pro svolání schůze o nedůvěře...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 14. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Opozice shromáždila dostatek podpisů pro svolání mimořádné schůze Sněmovny, na níž by se hlasovalo o vyslovení nedůvěry vládě. Novinářům to dnes řekl předseda ODS Petr Fiala. Se svoláním schůze ale chce ještě počkat na vývoj v dalších dnech, podle něj není vyloučeno, že sám premiér Andrej Babiš (ANO) vyvodí politickou zodpovědnost ze situace, která nastala po výrocích jeho syna ke kauze Čapí hnízdo.

K vyslovení nedůvěry je hlasů dost. Fiala chce ale počkat

Zdroj Tyden.cz ze dne 14. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Opozice shromáždila dostatek podpisů pro svolání mimořádné schůze Sněmovny, na níž by se hlasovalo o vyslovení nedůvěry vládě. Novinářům to řekl předseda ODS Petr Fiala.

13. listopadu 2018

Fiala: V normální zemi za takové situace premiér odstoupí

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Podle předsedy ODS Petra Fialy budou muset politici koaličních stran důkladně zvážit, zda se nepřipojí k opozičnímu návrhu na vyslovení nedůvěry vládě. Současnou eskalaci kauzy kolem Čapího hnízda nevnímá jako politický střet a podotkl, že kdyby Babišova vláda padla, může vzniknout nová na půdorysu nynější koalice. Předseda nejsilnější opoziční strany byl hostem úterního Interview ČT24.

Kauza Babišova syna: opozice žádá rezignaci premiéra, chybí...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 13. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Šest opozičních stran, které sdružují celkem 92 poslanců, dnes podalo návrh na vyslovení nedůvěry vládě Andreje Babiše (ANO). Podle nich je možné, že se Babiš dopustil maření vyšetřování kauzy farmy Čapí hnízdo. Pro vyslovení nedůvěry jsou potřeba hlasy 101 poslanců. Předseda ODS Petr Fiala vyzval poslance vládních stran a KSČM, aby Babiše nadále nepodporovali. ČSSD bude chtít od Babiše vysvětlení.

Poslanci požádají o svolání mimořádné schůze kvůli novým...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Šest opozičních stran, které sdružují celkem 92 poslanců, podalo návrh na vyslovení nedůvěry vládě Andreje Babiše (ANO). Podle nich je možné, že se Babiš dopustil maření vyšetřování kauzy farmy Čapí hnízdo, uvedli v souvislosti s případem údajného únosu Babišova syna na Krym. Pro vyslovení nedůvěry jsou ovšem potřeba hlasy 101 poslanců. Předseda ODS Petr Fiala vyzval poslance vládních stran a KSČM, aby Babiše nadále nepodporovali.

12. listopadu 2018

Ukážeme vládě, kde by se konkrétně dalo ušetřit 40 miliard,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 12. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

ODS se podle jejího předsedy Petra Fialy cítí po úspěšných senátních a komunálních volbách posílena, ale na nejvyšší úrovni cítí významné limity. Vládu považuje Fiala za levicovou, hnutí ANO je podle něj „nejsilnějším levicovým subjektem“, očekává proto, že bude mít trvalou podporu komunistické strany. Rozhovor s Petrem Fialou pro Týden v politice připravila Štěpánka Martanová.

8. listopadu 2018

Fiala v Duelu Jaromíra Soukupa: Piráti nám přebírají témata

Zdroj Tyden.cz ze dne 8. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Tentokrát si do pořadu Duel Jaromíra Soukupa pozval moderátor a zároveň generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup předsedu ODS Petra Fialu.

7. listopadu 2018

Výsledek voleb v USA může být „brzdou“ pro Trumpa, věří...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Většina, kterou získali během úterních voleb ve Spojených státech demokraté ve Sněmovně reprezentantů, může podle ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD) vyvážit kroky současné americké administrativy a zmírnit některé dopady politiky prezidenta Donalda Trumpa. Podle šéfa opoziční ODS Petra Fialy jsou volby nepochybně úspěchem republikánů, kteří udrželi většinu v Senátu. Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček zase výsledek voleb označil za neúspěch „rozzuřených“ novinářů.

Ministr Petříček: Demokratická většina ve Sněmovně vyváží...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 7. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Většina, kterou získali během úterních voleb ve Spojených státech demokraté ve Sněmovně reprezentantů, může podle ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD) vyvážit kroky současné americké administrativy a zmírnit některé dopady politiky prezidenta Donalda Trumpa. Petříček komentoval výsledky voleb před novináři během zasedání vlády. Podle šéfa opoziční ODS Petra Fialy jsou volby nepochybně úspěchem republikánů, kteří udrželi většinu v Senátu.  

4. listopadu 2018

Rudá spolupráce v ODS dráždí Fialu. Místním buňkám kvůli...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Místnímu sdružení občanských demokratů v Rychnově nad Kněžnou hrozí zrušení. Po volbách uzavřelo koalici s komunisty, což stranické usnesení z roku 2006 zakazuje. Podobná situace je i v Hranicích. Podle předsedy ODS Petra Fialy mají nyní možnost odejít z té koalice, nebo strana bude postupovat v souladu se stanovami. Čož znamená, že dojde k zrušení místních sdružení. Fiala to řekl v nedělních Otázkách Václava Moravce České televize.

Zaorálek by měl za výroky o Afghánistánu a NATO odstoupit,...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 4. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Předseda zahraničního výboru Sněmovny Lubomír Zaorálek (ČSSD) by měl podle šéfů opozičních ODS a STAN Petra Fialy a Petra Gazdíka nést důsledky za své výroky o odchodu českých vojáků z Afghánistánu. Nešťastné byly i podle předsedy komunistů Vojtěcha Filipa, byť jeho strana vojenské mise odmítá. Na rozdíl od Gazdíka a Fialy ale Filip souhlasil s kázeňským řízením s generálem Karlem Řehkou, který se vůči Zaorálkovým slovům ohradil.

Zaorálek by měl podle ODS a STAN za slova o misi nést...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 4. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Praha - Předseda zahraničního výboru Sněmovny Lubomír Zaorálek (ČSSD) by měl podle šéfů opozičních ODS a STAN Petra Fialy a Petra Gazdíka nést důsledky za své výroky o odchodu českých...

Zaorálek by měl podle ODS a STAN za slova o misi nést...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 4. 11. 2018  •  Petr Fiala  •  4

Praha - Předseda zahraničního výboru Sněmovny Lubomír Zaorálek (ČSSD) by měl podle šéfů opozičních ODS a STAN Petra Fialy a Petra Gazdíka nést důsledky za své výroky o odchodu českých...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.