Index vlivu Petr Fiala - Index vlivu v politice

 
 

Minister školství

 
 

„Komunisté opět lidem lhali.“ Fiala u Moravce tepal Filipa, ten zmínil Feriho a dceru šéfa ODS

Menšinová vláda ANO a ČSSD jede dál. Ve čtvrtek přežila hlasování o nedůvěře - již třetí. Podpořila jí opět KSČM. Komunisté „hlasovali nohama“, odešli ze sálu. Právě to jim vytkl v Otázkách Václava Moravce Petr Fiala (ODS), podle kterého komunisté lidem lhali, že vláda jejich důvěru nemá. Všichni aktéři nedělního pořadu reagovaly i na potíže svých stran a koalic. Radek Vondráček (ANO) čelil 3. místu ANO v průzkumu, Fiala pak dotazu na kauzu Dominika Feriho. Předseda KSČM Filip mu řekl, že neví, co by Fiala dělal, kdyby Feri napadl jeho dceru. Šéf ODS to označil za nehoráznost.

Petr Fiala aktuálně...

Pořadí: 5Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
18.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
5.108Vliv / význam roste
 

Jak nás Petr Fiala ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Petr Fiala ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Petr Fiala v poslední době

 

6. června 2021

„Komunisté opět lidem lhali.“ Fiala u Moravce tepal Filipa,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 6. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Menšinová vláda ANO a ČSSD jede dál. Ve čtvrtek přežila hlasování o nedůvěře - již třetí. Podpořila jí opět KSČM. Komunisté „hlasovali nohama“, odešli ze sálu. Právě to jim vytkl v Otázkách Václava Moravce Petr Fiala (ODS), podle kterého komunisté lidem lhali, že vláda jejich důvěru nemá. Všichni aktéři nedělního pořadu reagovaly i na potíže svých stran a koalic. Radek Vondráček (ANO) čelil 3. místu ANO v průzkumu, Fiala pak dotazu na kauzu Dominika Feriho. Předseda KSČM Filip mu řekl, že neví, co by Fiala dělal, kdyby Feri napadl jeho dceru. Šéf ODS to označil za nehoráznost.

4. června 2021

POLITIKA: Hyenismus Petra Fialy

Zdroj Neviditelný pes ze dne 4. 6. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Předseda ODS Petr Fiala a kandidát SPOLU na premiéra kritizoval na Twitteru počty zemřelých na covid-19 v Česku. Podle něho jde o selhání vlády. To je nejhorší způsob zneužití pandemie v politice.

19. května 2021

„Dáme Česko dohromady.“ Koalice Spolu zahájila...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 19. 5. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Pod heslem Dáme Česko dohromady ve středu koalice ODS, TOP 09 a KDU-ČSL v Brně na Moravském náměstí zahájila kampaň před říjnovými volbami do sněmovny. Předseda ODS a kandidát na premiéra Petr Fiala řekl, že si v koalici rozumí a že se dokážou...

Koalice ODS, KDU-ČSL a TOP 09 Spolu zahájila kampaň,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 19. 5. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Pod heslem Dáme Česko dohromady koalice ODS, TOP 09 a KDU-ČSL v Brně zahájila kampaň před říjnovými sněmovními volbami. Předseda ODS a kandidát na premiéra Petr Fiala řekl, že si v koalici rozumí stále víc a její vytvoření bylo tím nejlepším rozhodnutím. Jednička v Praze Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) zdůraznila, že se po volbách chtějí zaměřit na pomoc skupinám, které postihl koronavirus. Podle Mariana Jurečky (KDU-ČSL) se i v Brně a Jihomoravském kraji ukazuje, že ODS a KDU-ČSL spolu umí vládnout.

ODS, KDU-ČSL a TOP 09 odstartují SPOLU kampaň v Brně

Zdroj Tyden.cz ze dne 19. 5. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Kampaň kolice Spolu pro volby do Poslanecké sněmovny dnes zahájí předsedové koaličních stran Petr Fiala, Marian Jurečka, Markéta Pekarová Adamová, ale také předseda Senátu Miloš Vystrčil a lídři krajských kandidátek.

Koalice ODS, KDU-ČSL a TOP 09 Spolu dnes zahájí předvolební...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 19. 5. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Brno - Volební koalice ODS, TOP 09 a lidovců si pro zahájení kampaně před říjnovými volbami vybrala Brno. Dnes odpoledne tam na Moravském náměstí předsedové stran Spolu Petr Fiala, Markéta...

16. května 2021

Hamáček podal trestní oznámení na autory reportáže o jeho...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 16. 5. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) v pátek podal trestní oznámení na autory reportáže serveru Seznam Zprávy k jeho cestě do Moskvy Janka Kroupu a Kristinu Cirokovou. Řekl to v dnešní Partii televize Prima. Vyloučil, že by kvůli kauze rezignoval. Naopak podle lídra ODS Petra Fialy by měl skončit, protože buď lhal veřejnosti, nebo se dopustil špatného úsudku. Šéfredaktor serveru Seznam Zprávy Jiří Kubík minulý týden uvedl, že web je připraven pravdivost svých zjištění u soudu prokázat.

Hamáček podal trestní oznámení na novináře Seznamu. Opozice...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 5. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) v pátek podal trestní oznámení na Janka Kroupu a Kristinu Cirokovou, autory reportáže serveru Seznam Zprávy k jeho cestě do Moskvy. Řekl to v nedělní Partii televize Prima, zároveň vyloučil, že by kvůli kauze měl rezignovat. Podle lídra ODS Petra Fialy by měl skončit, protože buď lhal veřejnosti, nebo se dopustil špatného úsudku. Šéfredaktor serveru Seznam Zprávy Jiří Kubík minulý týden uvedl, že web je připraven pravdivost svých zjištění u soudu prokázat.

12. května 2021

Hlasování o nedůvěře má zelenou. Piráti a STAN se připojí ke...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 12. 5. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Opoziční koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) a Pirátů a Starostů a nezávislých (STAN) nashromáždí dostatek podpisů k vyvolání hlasování o nedůvěře vládě. Na středeční tiskové konferenci ve sněmovně to řekl předseda ODS Petr Fiala. Schůze by se měla...

Opoziční koalice mají dostatek podpisů. Vyvolají hlasování o...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 12. 5. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Opoziční koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) a Pirátů a Starostů a nezávislých (STAN) nashromáždí dostatek podpisů k vyvolání hlasování o nedůvěře vládě. Na dnešní tiskové konferenci ve Sněmovně to řekl předseda ODS Petr Fiala. Schůze by se měla podle dohody uskutečnit na začátku června. Premiér Andrej Babiš (ANO) v reakci na to uvedl, že nechápe, proč by měla Sněmovna hlasovat o vyslovení nedůvěry vládě pět měsíců před volbami. 

Koalice Spolu a Pirátů a STAN vyvolají hlasování o nedůvěře...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 12. 5. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Opoziční koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) a Pirátů a STAN nashromáždí dostatek podpisů k vyvolání hlasování o nedůvěře vládě. Na tiskové konferenci ve sněmovně to řekl šéf ODS Petr Fiala. Schůze by se měla podle dohody uskutečnit na začátku června. K jejímu svolání je třeba padesát podpisů. Spolu má 40 poslanců, kluby Pirátů a STAN dohromady čítají 28 zákonodárců. Podle premiéra Andreje Babiše (ANO) není hlasování o nedůvěře vládě pět měsíců před volbami nutné. 

Fiala se objevil o berlích. A Kalousek po další operaci...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 5. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Předseda ODS a volební lídr koalice SPOLU Petr Fiala už opět chodí. Po akutní operaci kolene vyrazil poprvé do Sněmovny. Zatím ale spoléhá na francouzské hole. Na jeho náhlou hospitalizaci upozornila minulý týden na tiskové konferenci šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová. V minulosti chodil po Sněmovně o berlích například i Miroslav Kalousek. I on je čerstvě po operaci. A Blesk Zprávách navíc prozradil, jak si po lednovém odchodu ze Sněmovny začal vydělávat- 

5. května 2021

Lídři koalice Spolu se Hamáčkovi neomluví

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 5. 5. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Praha - Předsedové ODS Petr Fiala a KDU-ČSL Marian Jurečka a šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová se vicepremiérovi a ministrovi vnitra Janu Hamáčkovi (ČSSD) neomluví. Lídři stran...

Lídři koalice Spolu se Hamáčkovi neomluví

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 5. 5. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Praha - Předsedové ODS Petr Fiala a KDU-ČSL Marian Jurečka a šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová se vicepremiérovi a ministrovi vnitra Janu Hamáčkovi (ČSSD) neomluví. Lídři stran...

Žádná omluva. Pekarová Adamová, Jurečka ani Fiala dál...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 5. 5. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Ministr vnitra Jan Hamáček oznámil, že bude požadovat omluvu od šéfů stran koalice Spolu Petra Fialy z ODS, Mariana Jurečky z KDU-ČSL a Markéty Pekarové Adamové z TOP 09 za jejich vyjádření, která označil za nevybíravá. Všichni tři se však omluvit zatím odmítli. Dokud Hamáček podle nich nevysvětlí všechny okolnosti plánované cesty do Moskvy, žádné omluvy se od nich nedočká.

27. dubna 2021

Kde vzít padesátku

Zdroj Neviditelný pes ze dne 27. 4. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Mezi Andrejem Babišem a Petrem Fialou je mnoho rozdílů. V poslední době ale mají zřejmě jednu vlastnost společnou, totiž že pokazí na co sáhnou. O Babišových katastrofálních nezdarech netřeba se šířit, počty mrtvých v přepočtu na počet obyvatel si odnese, až jednou bude z politiky odcházet, stejně jako nezapomenutelný bonmot, že vrbětický útok bylo poškození zboží bulharského obchodníka.

Koalice Spolu sbírá podpisy pro nedůvěru vládě. Piráti, STAN...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 4. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Koalice Spolu začne sbírat podpisy pro svolání mimořádné schůze Sněmovny, na níž by bylo možné vyslovit nedůvěru menšinové vládě Andreje Babiše (ANO). Oznámil to v úterý předseda ODS Petr Fiala na společné tiskové konferenci s předsedy koaličních KDU-ČSL a TOP 09. Pro vyvolání hlasování ale zatím nemá potřebnou podporu - podpisy nepřipojí Piráti, STAN, KSČM ani SPD. Koalice Pirátů a STAN preferuje rozpuštění Sněmovny a předčasné volby, a to v době uklidnění diplomatické roztržky s Ruskem. Také předseda koaliční ČSSD Jan Hamáček neočekává, že by některý poslanec sociální demokracie mohl podpisem pomoci vyvolat hlasování.

Orwellovský doublethink Petra Fialy: Chceme razantní postup...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 27. 4. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Orwellovský doublethink spočívá ve schopnosti zastávat současně dvě naprosto protichůdná stanoviska a nevidět v tom sebemenší problém. Dá se to hezky demonstrovat na nynějším postoji koalice Spolu. Na jednu stranu zastává jestřábí postoj v...

23. dubna 2021

Hra o důvěru

Zdroj Neviditelný pes ze dne 23. 4. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Předseda ODS Petr Fiala oznámil, že Spolu v úterý přijde s další politickou iniciativou ve smyslu vyslovení nedůvěry vládě. V pátek vypršelo ultimátum Babišovi, aby o důvěru požádal sám. Pokračuje tedy ve snaze vládu sestřelit. Projekt to není nový a nejsem sám, kdo ho pokládá za pochybený.

21. dubna 2021

Zeman drží všechny karty, je to jeho vláda, teď už ale nemá...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 21. 4. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Všichni ministři, o kterých prezident pochyboval, jsou pryč. Sehnat 120 hlasů pro rozpuštění sněmovny nevidím jako nereálné, mohlo by se to povést. Třeba i hnutí ANO uzná, že je to pro něj lepší, říká předseda ODS Petr Fiala. Vláda hazardovala s...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.