Index vlivu Petr Fiala - Index vlivu v politice

 
 

Minister školství

 
 

Není kandidáta bez knihy. Vypadají před voliči víc moudře, říká politolog

Andrej Babiš, Ivan Bartoš či Petr Fiala. Několik týdnů před říjnovými volbami je na trhu hned několik knih současných kandidátů. Podle politologa Jana Kubáčka nejde o žádný nový trend. „Zkrátka popíšou svůj pohled, ale také si vyřídí účty se svými konkurenty. Navíc je u nás zakódováno, že kdo vydal knihu, tak je moudrý. To má na část voličů dopad,“ říká v rozhovoru pro iDNES.cz.

Petr Fiala aktuálně...

Pořadí: 4Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
5.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
6.6Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
6.106Vliv / význam klesá
 

Jak nás Petr Fiala ovlivňuje poslední týden


Jak nás Petr Fiala ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Petr Fiala ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Petr Fiala v poslední době

 

13. září 2021

Není kandidáta bez knihy. Vypadají před voliči víc moudře,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 13. 9. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Andrej Babiš, Ivan Bartoš či Petr Fiala. Několik týdnů před říjnovými volbami je na trhu hned několik knih současných kandidátů. Podle politologa Jana Kubáčka nejde o žádný nový trend. „Zkrátka popíšou svůj pohled, ale také si vyřídí účty se svými konkurenty. Navíc je u nás zakódováno, že kdo vydal knihu, tak je moudrý. To má na část voličů dopad,“ říká v rozhovoru pro iDNES.cz.

12. září 2021

Pekarová Adamová o životní lásce, tetování na čele, odporu k...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 9. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Do kontaktní kampaně se naplno vrhla i koalice Spolu. Markétu Pekarovou Adamovou (36, TOP 09) s parťáky Petrem Fialou (56, ODS) a Marianem Jurečkou (40, KDU-ČSL) můžou lidé vidět často pospolu. I když jsou každý z jiného prostředí a „těsta“, Pekarová si spolupráci pochvaluje. Nad spekulacemi, že by ODS mohla jít po volbách do vlády s ANO, kroutí hlavou. Máme si to nechat vytetovat na čelo, že s ANO ne?, táže se při dotazu Blesk Zpráv politička, jejíž oporou je v hektických dnech manžel Tomáš. Vyjádřila se i ke spojování s Andrejem Babišem mladším, který horké chvilky připravil svému otci.

9. září 2021

Pochlapení Petra Fialy

Zdroj Neviditelný pes ze dne 9. 9. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Předseda ODS Petr Fiala vydal před dvěma lety knihu Od A do Z. Vyjádřil v ní přesvědčení, že manželství je svazek muže a ženy. Teď před volbami to někdo vytáhl a snaží se to předsedovi ODS otírat o nos. Naštěstí u nás nejsou ještě takové poměry, aby Fialu za kacířství poslali na hranici. Výrok čerstvě zopakoval: manželství je záležitost muže a ženy a že tradiční rodina je pro společnost důležitá, je mé hluboké přesvědčení. Díky za ta slova!

8. září 2021

Na tradiční rodinu nesahejte, píše Fiala. Nezná své voliče,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 8. 9. 2021  •  Petr Fiala  •  0

„Nemůže chtít, abych věřil, že lidé stejného pohlaví mají vytvářet manželství a rodinu, která se rovná té přirozené,“ napsal ve své knize Petr Fiala od A do Z. Jeho výrok vzbudil vlnu nevole. Přestože manželství pro všechny není nejdůležitější téma kampaně, mohou kvůli němu v koalici Spolu později nastat spory, míní politolog Jan Kubáček.

3. září 2021

Fiala: Piráti jsou sice nová levice, ale s někým tu...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 3. 9. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Předseda ODS a jeden z lídrů koalice Spolu Petr Fiala ujišťuje, že nebude problém ve státním rozpočtu ušetřit 100 miliard korun. A daně prý koalice nejen nezvýší, ale některé ještě sníží. Kromě EET chce zrušit i kontrolní hlášení.

29. srpna 2021

Zmrazení platů hasičů a policistů Hamáček odmítá, takový...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 29. 8. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Vicepremiér, ministr vnitra a šéf ČSSD Jan Hamáček v Otázkách Václava Moravce uvedl, že pro rozpočet, který by počítal se zmrazením platů hasičů a policistů, by nehlasoval. Reagoval tak na sobotní slova ministryně financí Aleny Schillerové (za ANO), která chce tento návrh předložit rovnou vládě. Podle šéfa ODS Petra Fialy by se mělo šetřit jinde, zmínil například neefektivnost státní správy. Také předseda STAN Vít Rakušan uvedl, že stát by měl hledat úspory hlavně u sebe. Řekl také, že vláda je spoluzodpovědná za rostoucí inflaci. 

8. srpna 2021

Babiše kříže na náměstí mrzely, řekla Schillerová. Fiala by...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 8. 8. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Ministryně financí Alena Schillerová v pořadu CNN Prima News prohlásila, že premiéra Andreje Babiše křížky na náměstí mrzí. V sobotu je tam na jeho sobotním předvolebním mítinku v Průhonicích nastříkal spolek Milion chvilek jako symbol obětí epidemie covidu. Předseda ODS Petr Fiala argumentoval, že jeho mítink byla otázka vkusu, který premiér postrádá.

7. srpna 2021

Babiš se kvůli Koudelkovi a BIS v pondělí sejde s Hamáčkem....

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 8. 2021  •  Petr Fiala  •  0

V pondělí v devět hodin ráno se setká premiér Andrej Babiš (ANO) a vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) - téma mají jasné, budoucnost šéfa Bezpečnostní informační služby (BIS) Michala Koudelky a vedení BIS. Babiš v sobotu potvrdil termín schůzky v Průhonicích. Ke jmenování ředitele BIS se mají poslanci sejít v pátek 13. srpna. Mimořádnou schůzi dnes svolal předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO). O svolání schůze požádala opoziční koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09), pokud premiér Andrej Babiš (ANO) nenavrhne do čela civilní kontrarozvědky Michala Koudelku na další funkční období. Podpisy sesbírala, sdělil na dopolední tiskové konferenci předseda ODS Petr Fiala.

15. červenece 2021

SPD představila svůj program, celostátním lídrem je Okamura

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 15. 7. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Předseda SPD Tomio Okamura a místopředseda Radim Fiala představili lídry krajských kandidátek svého hnutí a základní teze jeho programu. Zaštítili ho heslem „Naše vlast, naše rodiny, náš bezpečný domov“. SPD také představila svoji stranickou hymnu, kterou zazpíval Petr Kolář.

28. června 2021

Zrušení superhrubé mzdy byla dobrá věc, věří Fiala. Ušetřit...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 28. 6. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Po volbách by chtěla koalice Spolu stabilizovat státní rozpočet kombinací podpory růstu a zmenšením výdajů, řekl v Interview ČT24 předseda ODS Petr Fiala. Slibuje digitalizaci státní správy tak, že odpadne administrativa a vyplňování četných formulářů se stejnými údaji. Pokud jde o výroky prezidenta Miloše Zemana, bere je Fiala jako kontroverzní výkřiky, kterými se hlava státu baví, ale jádro věci – například to, koho jmenuje po volbách premiérem – se podle šéfa opoziční strany ještě může změnit.

25. června 2021

Tornádo a silné bouřky smetly i kampaň. Koalice Pirátů se...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 6. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Hnutí Starostové a nezávislí (STAN) po čtvrteční ničivé bouři na jižní Moravě zrušilo svůj sobotní republikový sněm, kde mělo vybírat nové vedení. Starostové dnes v tiskové zprávě také informovali, že koalice Pirátů a STAN přerušila kampaň do říjnových sněmovních voleb. Stejný krok oznámil rovněž šéf koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) Petr Fiala.

6. června 2021

„Komunisté opět lidem lhali.“ Fiala u Moravce tepal Filipa,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 6. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Menšinová vláda ANO a ČSSD jede dál. Ve čtvrtek přežila hlasování o nedůvěře - již třetí. Podpořila jí opět KSČM. Komunisté „hlasovali nohama“, odešli ze sálu. Právě to jim vytkl v Otázkách Václava Moravce Petr Fiala (ODS), podle kterého komunisté lidem lhali, že vláda jejich důvěru nemá. Všichni aktéři nedělního pořadu reagovaly i na potíže svých stran a koalic. Radek Vondráček (ANO) čelil 3. místu ANO v průzkumu, Fiala pak dotazu na kauzu Dominika Feriho. Předseda KSČM Filip mu řekl, že neví, co by Fiala dělal, kdyby Feri napadl jeho dceru. Šéf ODS to označil za nehoráznost.

4. června 2021

POLITIKA: Hyenismus Petra Fialy

Zdroj Neviditelný pes ze dne 4. 6. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Předseda ODS Petr Fiala a kandidát SPOLU na premiéra kritizoval na Twitteru počty zemřelých na covid-19 v Česku. Podle něho jde o selhání vlády. To je nejhorší způsob zneužití pandemie v politice.

19. května 2021

„Dáme Česko dohromady.“ Koalice Spolu zahájila...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 19. 5. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Pod heslem Dáme Česko dohromady ve středu koalice ODS, TOP 09 a KDU-ČSL v Brně na Moravském náměstí zahájila kampaň před říjnovými volbami do sněmovny. Předseda ODS a kandidát na premiéra Petr Fiala řekl, že si v koalici rozumí a že se dokážou...

Koalice ODS, KDU-ČSL a TOP 09 Spolu zahájila kampaň,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 19. 5. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Pod heslem Dáme Česko dohromady koalice ODS, TOP 09 a KDU-ČSL v Brně zahájila kampaň před říjnovými sněmovními volbami. Předseda ODS a kandidát na premiéra Petr Fiala řekl, že si v koalici rozumí stále víc a její vytvoření bylo tím nejlepším rozhodnutím. Jednička v Praze Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) zdůraznila, že se po volbách chtějí zaměřit na pomoc skupinám, které postihl koronavirus. Podle Mariana Jurečky (KDU-ČSL) se i v Brně a Jihomoravském kraji ukazuje, že ODS a KDU-ČSL spolu umí vládnout.

ODS, KDU-ČSL a TOP 09 odstartují SPOLU kampaň v Brně

Zdroj Tyden.cz ze dne 19. 5. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Kampaň kolice Spolu pro volby do Poslanecké sněmovny dnes zahájí předsedové koaličních stran Petr Fiala, Marian Jurečka, Markéta Pekarová Adamová, ale také předseda Senátu Miloš Vystrčil a lídři krajských kandidátek.

Koalice ODS, KDU-ČSL a TOP 09 Spolu dnes zahájí předvolební...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 19. 5. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Brno - Volební koalice ODS, TOP 09 a lidovců si pro zahájení kampaně před říjnovými volbami vybrala Brno. Dnes odpoledne tam na Moravském náměstí předsedové stran Spolu Petr Fiala, Markéta...

16. května 2021

Hamáček podal trestní oznámení na autory reportáže o jeho...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 16. 5. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) v pátek podal trestní oznámení na autory reportáže serveru Seznam Zprávy k jeho cestě do Moskvy Janka Kroupu a Kristinu Cirokovou. Řekl to v dnešní Partii televize Prima. Vyloučil, že by kvůli kauze rezignoval. Naopak podle lídra ODS Petra Fialy by měl skončit, protože buď lhal veřejnosti, nebo se dopustil špatného úsudku. Šéfredaktor serveru Seznam Zprávy Jiří Kubík minulý týden uvedl, že web je připraven pravdivost svých zjištění u soudu prokázat.

Hamáček podal trestní oznámení na novináře Seznamu. Opozice...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 5. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) v pátek podal trestní oznámení na Janka Kroupu a Kristinu Cirokovou, autory reportáže serveru Seznam Zprávy k jeho cestě do Moskvy. Řekl to v nedělní Partii televize Prima, zároveň vyloučil, že by kvůli kauze měl rezignovat. Podle lídra ODS Petra Fialy by měl skončit, protože buď lhal veřejnosti, nebo se dopustil špatného úsudku. Šéfredaktor serveru Seznam Zprávy Jiří Kubík minulý týden uvedl, že web je připraven pravdivost svých zjištění u soudu prokázat.

12. května 2021

Hlasování o nedůvěře má zelenou. Piráti a STAN se připojí ke...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 12. 5. 2021  •  Petr Fiala  •  0

Opoziční koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) a Pirátů a Starostů a nezávislých (STAN) nashromáždí dostatek podpisů k vyvolání hlasování o nedůvěře vládě. Na středeční tiskové konferenci ve sněmovně to řekl předseda ODS Petr Fiala. Schůze by se měla...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.