Index vlivu Petr Fiala - Index vlivu v politice

 
 

Minister školství

 
 

Vít Rakušan: Hlasování o nedůvěře vládě nepodpoříme. Nyní na to není čas

Předseda opozičního hnutí STAN Vít Rakušan by v současně situaci nepodpořil hlasování o nedůvěře vládě. Řekl to v dnešním pořadu Partie televize Prima a Prima CNN. O hlasování o nedůvěře uvažuje opoziční ODS, která chce pro tento krok získat podporu, pokud vláda sama nepožádá o vyslovení důvěry, až skončí nynější nouzový stav. Hlasování o vládě by se mohlo podle předsedy ODS Petra Fialy uskutečnit až tehdy, kdy Česko epidemii koronaviru zvládne.  

Petr Fiala aktuálně...

Pořadí: 4Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
11.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
7.7Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
7.97Vliv / význam klesá
 

Jak nás Petr Fiala ovlivňuje poslední týden


Jak nás Petr Fiala ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Petr Fiala ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Petr Fiala v poslední době

 

18. října 2020

Vít Rakušan: Hlasování o nedůvěře vládě nepodpoříme. Nyní na...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 18. 10. 2020  •  Petr Fiala  •  0

Předseda opozičního hnutí STAN Vít Rakušan by v současně situaci nepodpořil hlasování o nedůvěře vládě. Řekl to v dnešním pořadu Partie televize Prima a Prima CNN. O hlasování o nedůvěře uvažuje opoziční ODS, která chce pro tento krok získat podporu, pokud vláda sama nepožádá o vyslovení důvěry, až skončí nynější nouzový stav. Hlasování o vládě by se mohlo podle předsedy ODS Petra Fialy uskutečnit až tehdy, kdy Česko epidemii koronaviru zvládne.  

9. října 2020

Volby ONLINE: Češi rozhodují o jménech 26 senátorů. STAN si...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 10. 2020  •  Petr Fiala  •  0

Druhé kolo senátních voleb je tu, volební místnosti se otevřely v pátek ve 14 hodin, hlasování pak končí v sobotu ve dvě odpoledne. První kolo senátních voleb vyhráli Starostové, jejich kandidáti postoupili v deseti z 27 obvodů. Navíc Zbyněk Linhart (za STAN) na Děčínsku obhájil jako jediný mandát už v úvodním kole. Podle předsedy Starostů Víta Rakušana má strana šanci dostat do horní komory všechny své finalisty. V posílení věří i předseda ODS Petr Fiala. O dalších 26 senátorech voliči rozhodnou ve druhém kole v pátek a v sobotu. Průběh a dozvuky voleb pro vás sledujeme na Blesk Zprávách online.

4. října 2020

Pravice by se do sněmovních voleb měla spojit, řekl...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 4. 10. 2020  •  Petr Fiala  •  0

První místopředseda ODS Zbyněk Stanjura se vyslovil pro koalici pravicových stran pro sněmovní volby příští rok. Konkrétnější ale v dnešní Partii televize Prima nebyl. Uvedl pouze, že jednání pokračují, domluveno ale nic není. Lídrem by měl být podle něj předseda občanských demokratů Petr Fiala. Předseda Pirátů Ivan Bartoš zase zmiňoval možnost spolupráce pirátské strany s hnutím STAN.

1. října 2020

Vondra tasil „oportunistické svině“ kvůli fotbalu. Kalousek...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 10. 2020  •  Petr Fiala  •  0

Fotbalové emoce se přenesly do světa politiky. Při nejmenším smolné vyřazení Slavie Praha z Ligy mistrů v Dánsku po opakované penaltě kvůli centimetrovému prohřešku jejího gólmana a kontroverznímu rozhodnutí rozhodčího pořádně naštvalo Alexandra Vondru (ODS). Za „oportunistické svině“ nazval Slovince kvůli původu sudího. Europoslanec tím strhl vlnu reakcí politiků napříč spektrem, šéf ODS Petr Fiala ho však hájí. 

Odmítám ze sebe dělat šaška kvůli hlasům, říká předseda ODS...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 1. 10. 2020  •  Petr Fiala  •  0

Krok za krokem hodlá postupovat ODS po cestě k porážce hnutí ANO v příštích sněmovních volbách. Nejbližším cílem je podle předsedy občanských demokratů Petra Fialy uspět ve víkendových krajských a senátních volbách a ideálně dostat ve 13 regionech...

27. září 2020

Stát pandemii zvládá, míní Hamáček. Připustil ale, že by v...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 27. 9. 2020  •  Petr Fiala  •  0

V uplynulém týdnu se změnilo personální rozložení na ministerské šachovnici. Rezort zdravotnictví opustil Adam Vojtěch a nahradil ho epidemiolog Roman Prymula (za ANO). Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) změnu vítá, zlepšila se podle něj komunikace ze strany ministerstva zdravotnictví. Šéf nejsilnější opoziční strany ODS Petr Fiala si naopak na komunikaci stěžuje. Podle Hamáčka stát pandemii zvládá. V případě naplnění kapacity lůžek nebo chybějícím personálním silám by ale musela vláda uvažovat o nouzovém stavu.

23. září 2020

Fiala nechce vylučovat Novotného z ODS. Bylo to za hranou,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 23. 9. 2020  •  Petr Fiala  •  1

Na koberečku u šéfa ODS Petra Fialy starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný uhájil své členství ve straně. Mluvili o výroku Novotného, že by bylo v zájmu České republiky, aby zemřeli prezident Miloš Zemana a premiér Andrej Babiš. Novotný přiznal, že „to, co předvedl, bylo daleko za hranou akceptovatelného". Vyhazov z ODS mu nehrozí. „Pan starosta uznal, že přestřelil,“ sdělil iDNES.cz Fiala.

21. září 2020

Dlouhý volební spot, ufňukané Čau lidi, kritizuje opozice...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 21. 9. 2020  •  Petr Fiala  •  1

Pondělní projev premiéra Andreje Babiše k národu vyvolal řadu odsuzujících reakcí ze strany opozice. Kritizovali jeho obsah i načasování před blížícími se krajskými a senátními volbami. Podle předsedy ODS Petra Fialy bylo cílem „napravit špatný dojem z chaosu, který premiér a vláda způsobili.“ Šéfka TOP 09 projev označila za „dlouhý volební spot.“

Opozice: Viníkem krize je Babiš, který z Vojtěcha udělal...

Zdroj Tyden.cz ze dne 21. 9. 2020  •  Petr Fiala  •  1

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se v otázce pandemie covidu-19 zkompromitoval už v lednu, jeho v pondělí oznámená rezignace je tak opožděná o osm měsíců, řekl šéf ODS Petr Fiala.

18. září 2020

Babiš se pro svolání krizového štábu rozhodl pozdě, zní z...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 18. 9. 2020  •  Petr Fiala  •  1

Opoziční strany kritizují fakt, že se premiér Andrej Babiš (ANO) až po týdnech výzev rozhodl připustit obnovení Ústředního krizového štábu (ÚKŠ). Krizový štáb by měl kvůli epidemii koronaviru znovu začít fungovat od pondělí. Šéf ODS Petr Fiala ČTK napsal, že Babiš opakovaně lže a v čele země by neměl stát člověk, který mění názory z hodiny na hodinu.  

16. září 2020

Babiš by měl skládat účty. Vláda se na druhou vlnu...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 16. 9. 2020  •  Petr Fiala  •  1

Česko je na druhou vlnu epidemie nového koronaviru připraveno méně, než mohlo být, řekl dnes ve Sněmovně předseda ODS Petr Fiala. Obdobně se vyjádřil šéf pirátských poslanců Jakub Michálek, podle kterého jarní zkušenosti s koronavirem ponaučení pro budoucnost nepřinesly. Podle předsedkyně TOP 09 Markéty Pekarové Adamové by měl premiér Andrej Babiš (ANO) skládat účty.  

14. září 2020

Po červené ze Slovenska chce Fiala Vojtěchovu hlavu. Opozice...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 9. 2020  •  Petr Fiala  •  1

Rozhodnutí Slovenska zařadit Česko kvůli šíření koronaviru mezi rizikové země ukazuje, že situace je vážná a je potřeba ji řešit, sdělil předseda opoziční ODS Petr Fiala. Podle šéfky TOP 09 Markéty Pekarové Adamové za to může především podcenění přípravy na druhou vlnu nákazy ze strany ministerstva zdravotnictví a celé vlády. Opozice vybízí ke svolání Ústředního krizového štábu či respektování názorů odborníků na úkor PR.

13. září 2020

Kolektivní tvoření je osvěžující zkušenost, říkají členové...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 13. 9. 2020  •  Petr Fiala  •  1

Česká hudební scéna je už nějakou dobu bohatší o novou kapelu. Jmenuje se Napořád a tvoří ji Ondřej Škoch, Petr Kužvart (bývalí členové Chinaski), Barbora Fialová a Josefína Čermáková.

10. září 2020

V čem má ODS recht a v čem to drhne? Negativní kampaň jí...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 10. 9. 2020  •  Petr Fiala  •  1

Občanská demokratická strana zahájila ostrou fázi kampaně před krajskými a senátními volbami. Po formální stránce nebylo co vytknout. Heslo "Odstartujeme změnu" je přiměřeně nápadité. Choreografie, kdy předseda strany Petr Fiala vystřelil z pistole...

9. září 2020

Respirátor a pět roušek dostanou Češi nad 60 let do...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 9. 2020  •  Petr Fiala  •  1

Všichni občané starší 60 let dostanou od státu jeden respirátor a pět roušek, rozhodla na svém středečním mimořádném zasedání vláda. Na twitteru o tom informoval ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Na dodání ochranných prostředků proti koronaviru ze zásob státu České poště, která je bude distribuovat, začnou hasiči a policisté pracovat ve čtvrtek ráno, dodal Hamáček. Podle Českého statistického úřadu žilo v ČR ke konci loňského roku 2,78 milionu lidí starších 60 let. Šéf ODS Petr Fiala v reakci zmínil, že jde o výsměch.

Lidé nad 60 let dostanou respirátor a pět roušek, rozhodla...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 9. 9. 2020  •  Petr Fiala  •  1

Všichni občané starší 60 let dostanou od státu jeden respirátor a pět roušek, rozhodla vláda. Na Twitteru o tom informoval ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Na dodání ochranných prostředků proti koronaviru ze zásob státu České poště, která je bude distribuovat, začnou hasiči a policisté pracovat ve čtvrtek ráno, dodal Hamáček. Podle Českého statistického úřadu žilo v Česku ke konci loňského roku 2,78 milionu lidí starších 60 let. Předseda opoziční ODS Petr Fiala vládní rozhodnutí zkritizoval.

6. září 2020

Nezvat Vystrčila na schůzky k diplomacii je chyba, zní z...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 6. 9. 2020  •  Petr Fiala  •  1

Praha - Za velkou chybu označil šéf ODS Petr Fiala rozhodnutí prezidenta Miloše Zemana nezvat na schůzky nejvyšších ústavních činitelů k zahraniční politice předsedu Senátu Miloše...

Nezvat Vystrčila na schůzky k diplomacii je chyba, zní z...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 6. 9. 2020  •  Petr Fiala  •  1

Praha - Za velkou chybu označil šéf ODS Petr Fiala rozhodnutí prezidenta Miloše Zemana nezvat na schůzky nejvyšších ústavních činitelů k zahraniční politice předsedu Senátu Miloše...

Nezvat Vystrčila na schůzky k diplomacii je chyba, zní z...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 6. 9. 2020  •  Petr Fiala  •  1

Praha - Za velkou chybu označil šéf ODS Petr Fiala rozhodnutí prezidenta Miloše Zemana nezvat na schůzky nejvyšších ústavních činitelů k zahraniční politice předsedu Senátu Miloše...

2. září 2020

Kapela Napořád nabízí posluchačům své první písně

Zdroj České noviny - kultura ze dne 2. 9. 2020  •  Petr Fiala  •  1

Praha - Kapela Napořád založená bývalými členy skupiny Chinaski Ondřej Škochem a Petrem Kužvartem, které doplnily zpěvačky Barbora Fialová a Josefína Čermáková, nabízí posluchačům...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.