Index vlivu Karel Schwarzenberg - Index vlivu v politice

Karel Schwarzenberg
 
 

„Dusil jsem se,“ přiznal Kalousek. A za Schwarzenbergem na zámek nesmí vnoučata

Miroslav Kalousek (59, TOP 09) se ve Sněmovně dusil. Bojoval s rouškou, těžko popadal dech. Roušku si chvílemi nadzdvihoval jednou rukou, pak druhou, začal se i znatelně třást. U pultíku v jednacím sále vytrval a Blesk Zprávám popsal, co se dělo. Ale i to, že se mu doma sešla řada nových roušek, což ho dojalo. To Karel Schwarzenberg (82, TOP 09) mezi poslanci chyběl. Zůstal v izolaci na zámku Dřevíč. Kam za ním nesmí jeho vnoučata, posteskl si.

Karel Schwarzenberg aktuálně...

Pořadí: 4Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
9.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
14.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
19.9Vliv / význam klesá
 

Jak nás Karel Schwarzenberg ovlivňuje poslední týden


Jak nás Karel Schwarzenberg ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Karel Schwarzenberg ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Karel Schwarzenberg v poslední době

 

25. března 2020

„Dusil jsem se,“ přiznal Kalousek. A za Schwarzenbergem na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 3. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Miroslav Kalousek (59, TOP 09) se ve Sněmovně dusil. Bojoval s rouškou, těžko popadal dech. Roušku si chvílemi nadzdvihoval jednou rukou, pak druhou, začal se i znatelně třást. U pultíku v jednacím sále vytrval a Blesk Zprávám popsal, co se dělo. Ale i to, že se mu doma sešla řada nových roušek, což ho dojalo. To Karel Schwarzenberg (82, TOP 09) mezi poslanci chyběl. Zůstal v izolaci na zámku Dřevíč. Kam za ním nesmí jeho vnoučata, posteskl si.

10. února 2020

„Drzost!“ Klause naštval Schwarzenberg: Gretu musí milovat,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 2. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Bývalého prezidenta Václava Klause pořádně dopálil Karel Schwarzenberg (TOP 09). Klaus v rozhovoru pro pořad Blesk Zpráv Epicentrum reagoval na útok knížete, který o něm prohlásil, že se u řady věcí včetně životního prostředí „dívá na svět pohledem, který se zformoval za socialismu“. „Pokud je konzervativec, tak jen v tom smyslu, že konzervoval komunistické myšlení,“ rýpl si Schwarzenberg. Klaus to označil za „vejšplechty“, jeho kritik je prý „totálně zelený“ a musí milovat Gretu Thunbergovou a jí podobné „přízraky dnešní doby“.

5. února 2020

Babiš ještě vyhraje. Největším problémem opozice jsou...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 5. 2. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Vláda, která rozdává prachy, je oblíbená všude na světě, říká exministr a čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg na adresu setrvalého úspěchu Andreje Babiše. V rozhovoru mluví i o tom, kdo by mohl být novým prezidentem, proč se podle něj chovala...

4. února 2020

Buďte jako Kubera, nedejte nikomu spát

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 4. 2. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Vzpomínám na něj s respektem, protože to byl jeden z mála politiků, při jehož projevech jsem zaručeně nikdy neusnul, prohlásil na adresu Jaroslava Kubery Karel Schwarzenberg. Se zesnulým předsedou Senátu opravdu nikdy nebyla nuda. Včerejší státní...

15. ledna 2020

S partnerem nám to klape jen proto, že spolu nebydlíme, míní...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 15. 1. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Gillian Andersonová (51), známá především jako agentka Scullyová, prozradila svůj recept na dlouhodobě úspěšný vztah, který podle ní funguje nejlépe tehdy, když partneři nežijí ve společné domácnosti – stejně jako momentálně ona a britský scenárista a dramatik Peter Morgen (56).
    Další články k tématu:
  • Gillian Andersonová chodí se zetěm Karla Schwarzenberga
  • Na plastiku se mě zeptejte za deset let, říká Gillian Andersonová
  • Hledám toho pravého, nesmí být ženatý a zajíc, říká Gillian Andersonová
  • Ulevilo se mi, že dcera nechce být herečkou, říká Gillian Andersonová
  • Gillian Andersonová z Akt X se rozešla s otcem svých dětí

12. ledna 2020

Zeman výjimečně souhlasí se Schwarzenbergem: Trump to v...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 1. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Zabití íránského generála Kásema Solejmáního americkými vojsky byla podle prezidenta Miloše Zemana „zpackaná akce“. V pořadu S prezidentem v Lánech uvedl, že to ajatolláhy akorát spojilo a mělo to za důsledek sestřelení letadla. Dodal, že výjimečně souhlasí s knížete Karlem Schwarzenbergem, že se jednalo o zločin. Obavy ohledně třetí světové války prezident nemá, Írán podle něj není dostatečně silný na to, aby vyvolal velký konflikt. Zmínil ale, že nejsou vyloučeny zásahy „osamělých vlků“, tedy individuálních teroristických útoků. Především pak na území USA. 

9. ledna 2020

SVĚT: Schwarzenberg, Sulejmání a konzervativismus

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 9. 1. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Názor Karla Schwarzenberga, že zabití iránského generála Sulejmáního je Trumpův zločin, bych asi – vzhledem k zásluhám tohoto muže - nekomentoval: každý máme právo na svůj názor. Trumpa rozhodně nemiluji, ale vydávat takovýto názor za vzor konzervativního myšlení, jak to činí Martin Fendrych, bez komentáře zůstat nesmí.

7. ledna 2020

Zděšený Schwarzenberg: „Zločinné činy Trumpa.“ Zabití...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 1. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Exministr zahraničí Karel Schwarzenberg (TOP 09) upozorňuje, že byl sice vždy příznivcem Američanů, nyní se ale pustil do ostré kritiky počínání prezidenta Donalda Trumpa. A zatímco někteří čeští komentátoři a analytici označují zabitého elitního generála Solejmáního za fanatika či druhého Heydricha, kníže Trumpovo rozhodnutí odsoudil, podobně jako třeba Lubomír Zaorálek (ČSSD).

28. prosince 2019

Knížecí rady Zemanovi: Schwarzenberg poslal prezidenta za...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 12. 2019  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Prezident Miloš Zeman podstatnou část svého čtvrtečního vánočního poselství věnoval tématu klimatické změny. Podle hlavy státu se totiž z diskusí o jejím vlivu a dopadech na planetu stává nové náboženství. V sobotu se nad slovy hlavy státu ve svém facebookovém příspěvku pozastavil exministr zahraničí Karel Schwarzenberg (TOP 09), soupeř Zemana z první přímé prezidentské volby. Podle něj „prezident pojem náboženství zaměňuje za pověru“. A rozdíl v pojmech by podle knížete Zemanovi mohl vysvětlit kandinál Dominik Duka.

1. listopadu 2018

Zemřít ještě nehodlám, vzkázal vážně nemocný Schwarzenberg...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 11. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  4

Karel Schwarzenberg chybí tento týden při jednání Sněmovny, jeho asistentka prozradila Blesku, že má nadále diagnostikovaný zápal plic, se kterým se léčil již před volbami. A že odjel do Rakouska, kde navštívil doktora. Do nemocnice však kníže na rozdíl od zářijového kolapsu přímo ve Sněmovně nemusel. Z Vídně svým fanouškům vzkázal, že ho skolil virový zápal plic, antibiotika nezabírají, ale pomalu „leze z díry“. A odpůrcům vzkázal, že „zgrejznout“ zatím nehodlá.

28. října 2018

„Hanebnost, chlebíčky si nechte.“ Kdo chyběl na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 10. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  4

Na státních vyznamenáních k 28. říjnu chyběla řada politiků i veřejně známých osobností. Někteří z nich totiž kvůli neshodám s prezidentem Milošem Zemanem neobdrželi na ceremoniál pozvání, popřípadě byli vítaní jen na následné recepci. Jiní ho sice dostali, ale možnosti nevyužili. Akci tak nepřihlížel například Karel Schwarzenberg (TOP 09), expředsedkyně dolní parlamentní komory Miroslava Němcová (ODS) či nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman. Chyběla i olympionička Ester Ledecká, která dostala metál. 

26. října 2018

Schwarzenberg se obává o osud Česka. Poslanci velebili první...

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 10. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  4

K první republice vystoupili ve Sněmovně v pátek mnozí, ale také jeden pamětník, který ji zažil - byť jako miminko. Nejstarší poslanec Karel Schwarzenberg se narodil v prosinci 1937, a zažil tak i přijetí mnichovské dohody v září 1938, která tuto éru ukončila. Sněmovna dnes přijala usnesení, ve kterém se přihlašuje k ideálům a odkazu této éry. Sám kníže však přidal i důrazné varování, v němž se obává o osud dnešního Česka.

25. října 2018

Ne, nepřijdeme. Část zákonodárců odmítla pozvání na hradní...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 25. 10. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  4

Část zákonodárců, které prezident Miloš Zeman nepozval na nedělní předávání vyznamenání, ale z hradní kanceláře jim přišla alespoň pozvánka na následnou recepci, na Hrad nepůjdou. Mezi nimi bývalý ministr zahraničí a doyen Sněmovny Karel Schwarzenberg (TOP 09) či bývalá předsedkyně dolní parlamentní komory Miroslava Němcová (ODS). Poslankyně v otevřeném dopise hlavě státu vytkla, že na oslavu stého výročí nepozval ty, kteří mají výhrady k jeho pojetí prezidentského úřadu.

Schwarzenberg na Hrad nepůjde. Adamová: Zeman a jeho...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 10. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  4

Část zákonodárců, kterým přišla z hradní kanceláře pozvánka na recepci po nedělním předávání vyznamenání, na Hrad nepůjdou. Mezi nimi exministr zahraničí a doyen Sněmovny Karel Schwarzenberg (TOP 09), první místopředsedkyně Topky Markéta Pekarová Adamová či bývalá předsedkyně dolní parlamentní komory Miroslava Němcová (ODS). Sněmovna přitom už poslala na Hrad dopis kvůli tomu, že Zemanova kancelář nepozvala na státní svátek 28. října na samotný ceremoniál některé poslance.

18. října 2018

Schwarzenberg: Nový ministr zahraničí je k ničemu, nedokáže...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 18. 10. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  4

Česko má nového ministra zahraničí – do funkce nastoupil Tomáš Petříček. Bývalý ministr zahraničních věcí Karel Schwarzenberg v Interview ČT 24 konstatoval, že Petříček už ukázal svou zbytečnost. „Nedokáže-li prosadit zahraniční politiku vůči premiérovi a prezidentovi, je tam k ničemu,“ uvedl čestný předseda TOP 09 v souvislosti s cestou předsedy Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka do Ruska.

13. října 2018

Karel Schwarzenberg: Prachy mě nikdy moc nezajímaly

Zdroj Tyden.cz ze dne 13. 10. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  4

Zděděný majetek jednoho z historicky nejbohatších českých šlechtických rodů už Karel Schwarzenberg předal synovi. Přesto ho časopis TÝDEN zařadil do žebříčku 111 miliardářů 2018, který vyjde v říjnu.

6. října 2018

Schwarzenberg udeřil: Se zlem se musí bojovat. Proč jsou...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 10. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  4

Kdo zradil, kdo nebojoval a proč jsou Češi ufňukánci? Šlechtic, exministr zahraničí a čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg (80) promluvil o přelomových osmičkových letech, která mají letos kulatá výročí. Exkancléř Václava Havla (†75) přišel do kavárny ve svém typickém motýlku, objednal si čaj a podělil se o svůj pohled na české dějiny. Rozhovor proběhl 25. září, týden poté se o Schwarzenberga pokoušel zápal plic.

Schwarzenberg udeřil: Se zlem se musí bojovat. Proč jsou...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 10. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  4

Kdo zradil, kdo nebojoval a proč jsou Češi ufňukánci? Šlechtic, exministr zahraničí a čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg (80) promluvil o přelomových osmičkových letech, která mají letos kulatá výročí. Exkancléř Václava Havla (†75) přišel do kavárny ve svém typickém motýlku, objednal si čaj a podělil se o svůj pohled na české dějiny. Rozhovor proběhl 25. září, týden poté se o Schwarzenberga pokoušel zápal plic.

5. října 2018

ONLINE: Lídři odvolili, na severu Čech řeší kupčení. První...

Zdroj Blesk.cz ze dne 5. 10. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  4

Průměrná volební účast, ale i podezření na kupčení s hlasy přinesl první den voleb. Češi po čtyřech letech rozhodují o tom, jak se změní zastupitelstva ve více než 6000 obcích, ve 27 okresech se volí i do Senátu. Odvoleno má už i většina politiků. Prezident Miloš Zeman a premiér Andrej Babiš (ANO) s manželkami odevzdali hlasy krátce po otevření volebních místností, dorazil i nemocný Karel Schwarzenberg (TOP 09).  První den voleb k urnám dorazila pětina až třetina voličů, účast se velmi liší. A stejně jako před čtyřmi roky i letos se objevuje podezření na kupčení s hlasy. A znovu je to v Ústeckém kraji. Policie se vložila do voleb v Ústí nad Labem nebo v Bílině na Teplicku. Blesk Zprávy detailně sledují dění u volebních uren a přinesou i podrobné zpravodajství z volebních štábů.

3. října 2018

Schwarzenberg má zápal plic. Nesmím se hnout z postele,...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 3. 10. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  4

Čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg onemocněl zápalem plic. Na svém facebooku osmdesátiletý poslanec uvedl, že se nesmí hnout z postele. Nezúčastní se tak finální fáze kampaně před komunálními a senátními volbami.  

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.