Index vlivu Karel Schwarzenberg - Index vlivu v politice

Karel Schwarzenberg
 
 

POLITIKA: Karel Schwarzenberg mě zklamal

Pod titulkem Schwarzenberg: V Čechách Gipsy Lives Matter. Zeman je horší, než jsem čekal vyšel na iDnes.cz velmi zajímavý rozhovor s Karlem Schwarzenbergem. Vybírám některé zajímavé názory s komentářem.

Karel Schwarzenberg aktuálně...

Pořadí: 6Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
18.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
16.35Vliv / význam roste
 

Jak nás Karel Schwarzenberg ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Karel Schwarzenberg ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Karel Schwarzenberg v poslední době

 

17. červenece 2020

POLITIKA: Karel Schwarzenberg mě zklamal

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 17. 7. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Pod titulkem Schwarzenberg: V Čechách Gipsy Lives Matter. Zeman je horší, než jsem čekal vyšel na iDnes.cz velmi zajímavý rozhovor s Karlem Schwarzenbergem. Vybírám některé zajímavé názory s komentářem.

15. červenece 2020

Schwarzenberg: V Čechách Gipsy Lives Matter. Zeman je horší,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 15. 7. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Exministr Karel Schwarzenberg z TOP 09 má porozumění pro hnutí Black Lives Matter (Na černošských životech záleží). „V Čechách bych řekl Gipsy Lives Matter (Na životech Romů záleží),“ prohlásil. Při volbě na Hrad nesmí podle něj opozice zopakovat chybu. „Bylo by blbé, kdyby zase postavila nějakého nevinného profesora, který se v politice nevyzná,“ řekl Schwarzenberg.

14. červenece 2020

Spouštěčem slz je pro mě dopis Milady Horákové, prozradila...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 14. 7. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Anna Jiřina Daňhelová (26) vyměnila rok před maturitou studium gymnázia za konzervatoř, díky které si osvojila herecké řemeslo. Rodinnému příteli Karlu Schwarzenbergovi vděčí za seznámení s Tomášem Halíkem, v jehož kostele se nechala biřmovat. Herečka má na svém kontě i několik hudebních videoklipů.

13. červenece 2020

„Prastarý dědek“ Schwarzenberg to v politice balí. A řekl,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 7. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Nejstarší poslanec Karel Schwarzenberg (82, TOP 09) oznámil, že ani on nebude v příštích volbách kandidovat. O víkendu se nechal v tom samém duchu slyšet i Miroslav Kalousek (59, TOP 09), a tak Topku čeká boj o sněmovní křesla bez dvou výrazných tváří na kandidátce. Kníže, který pro Reflex označil svůj záměr nekandidovat za definitivní, však věří, že to strana, vedená Markétou Pekarovou Adamovou, zvládne i bez něj.

Jsem prastarý dědek. Schwarzenberg už nebude kandidovat do...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 13. 7. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Bývalý ministr zahraničí a čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg (82) už v příštích volbách nebude kandidovat do Sněmovny, aby obhájil svůj poslanecký mandát. Schwarzenberg to řekl serveru Reflex.cz. "Já už v příštích volbách nenastoupím, dneska už jsem nejstarší poslanec a opravdu prastarý dědek," řekl. Stejný úmysl oznámil v neděli i další bývalý předseda TOP 09 a nynější předseda jejího poslaneckého klubu Miroslav Kalousek.

Nejen Kalousek, ale ani Schwarzenberg už nebude kandidovat...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 13. 7. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Bývalý ministr zahraničí a čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg (82) už v příštích volbách nebude kandidovat do sněmovny, aby obhájil svůj poslanecký mandát. Schwarzenberg to v pondělí řekl serveru Reflex.cz. "Já už v příštích volbách...

Schwarzenberg už za rok nebude kandidovat do Sněmovny

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 13. 7. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Praha - Bývalý ministr zahraničí a čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg (82) už v příštích volbách nebude kandidovat do Sněmovny, aby obhájil svůj poslanecký mandát. Schwarzenberg...

Schwarzenberg už za rok nebude kandidovat do Sněmovny

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 13. 7. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Praha - Bývalý ministr zahraničí a čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg (82) už v příštích volbách nebude kandidovat do Sněmovny, aby obhájil svůj poslanecký mandát. Schwarzenberg...

Schwarzenberg už za rok nebude kandidovat do Sněmovny

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 13. 7. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Praha - Bývalý ministr zahraničí a čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg (82) už v příštích volbách nebude kandidovat do Sněmovny, aby obhájil svůj poslanecký mandát. Schwarzenberg...

Schwarzenberg oznámil, že již nebude kandidovat do Sněmovny

Zdroj Tyden.cz ze dne 13. 7. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Bývalý ministr zahraničí a čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg (82) už v příštích volbách nebude kandidovat do Sněmovny, aby obhájil svůj poslanecký mandát.

8. červenece 2020

Kate Zemanovou pohoršilo „školení“ samoživitelek od...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 7. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Doby, kdy Kateřina Zemanová aktivně vystupovala po boku svého otce a kladla jeho politickým soupeřům - jako třeba Karlu Schwarzenbergovi v první prezidentské volbě - nepříjemné dotazy, jsou dávno pryč. Nyní se dcera prezidenta Miloše Zemana soustředí hlavně na charitu a k politice se spíš nevyjadřuje. Když ale předávala šek samoživitelkám, které se starají o své handicapované děti, ohradila se proti výrokům některých politiků. Od těch v minulosti, ale i v úterý ve Sněmovně zaznívalo, že samoživitelky si zkrátka „špatně vybraly muže“.

1. červenece 2020

Karel Schwarzenberg: Pane prezidente, opět jste šlápl...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 1. 7. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

1.7.2020 17:09 - Karel Schwarzenberg se vyslovil ke včerejší návštěvě prezidenta Miloše Zemana na americké ambasádě, resktive k tomu, co tam řekl. Zeman zde kritizoval názorové vůdce spojené s protesty proti rasismu. Uvedl, že nepotřebuje žádné nové velké bratry, kteří mu budou říkat, jaké hodnoty by měl zastávat. Heslo amerických protestů Black Lives Matter (Na černošských životech záleží) Zeman označil za rasistické.

17. června 2020

Sněmovna odmítla zpochybňování práva Izraele na existenci....

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 17. 6. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Sněmovna opětovně odmítla jakékoli zpochybňování práva Izraele na existenci a obranu. Podpořila mírové jednání mezi Izraelem a Palestinou. Stanovisko dnes přijala po dvouhodinové debatě v návaznosti na květnový článek ministra zahraničí Tomáše Petříčka a jeho předchůdců Lubomíra Zaorálka (oba ČSSD) a Karla Schwarzenberga (TOP 09), v němž kritizovali izraelské plány na anexi židovských osad na Západním břehu Jordánu. Sněmovna věří v to, že toto prohlášení nenarušilo česko-izraelské vztahy.

Poslanci řeší Petříčkovu a Schwarzenbergovu kritiku plánu...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 17. 6. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Poslanci projednávají stanovisko k článku ministra zahraničí Tomáše Petříčka z ČSSD a dvou jeho předchůdců, současného ministra kultury Lubomíra Zaorálka a bývalého šéfa TOP 09 Karla Schwarzenberga, kteří kritizovali izraelský plán na anexi židovských osad na Západním břehu Jordánu.

9. června 2020

Vyhrocené vztahy s rodiči knížecí ramlice: Matka ji...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 6. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Exmilenka Karla Schwarzenberga (82), která po mnoha letech zavítala zpátky pod světla reflektorů, se rozevírá jako květina. Teď už je dospělejší, řádnější, i když stále dostatečně barvitá. Na srdci toho má svérázná Jana Vopěnková (30) stále mnoho a stále se to týká knížete. Když s ním v roce 2013 začala chodit, počítala s nesouhlasem rodiny. Jejich nenávistné reakce jí ovšem zlomily srdce.

3. června 2020

IZRAEL: Záměr anexe

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 3. 6. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Otevřený dopis, v němž ministr zahraničí Tomáš Petříček a jeho dva předchůdci Karel Schwarzenberg a Lubomír Zaorálek kritizují izraelský plán anexe části Západního břehu Jordánu, vzbudil v Česku velké vášně, ale nezazněly v něm některé důležité skutečnosti.

1. června 2020

Knížecí (82) ramlice (30) po návratu šokuje: Hvězdná kariéra...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 6. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Sličná Jana Vopěnková (30) je zpět a s ní i novinky, o kterých nikdo neměl ani tušení. Mladá žena, přezdívaná ramlice, se před lety zapletla s knížetem Karlem Schwarzenbergem (82), ale v posledních letech o ní nebylo ani vidu, ani slechu. Teď má velké plány a pro eXtra.cz přiznala, že styky s knížetem trvaly déle, než si veřejnost myslela. A se zdokumentovanými erotickými hrátkami to prý také bylo jinak!

30. května 2020

KOMENTÁŘ: Paradiplomacie na vzestupu

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 30. 5. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Protiizraelský článek ministra Tomáše Petříčka a jeho dvou předchůdců Lubomíra Zaorálka a Karla Schwarzenberga vyvolal velkou pozornost doma i ve světě. Je projevem paradiplomacie, vlivové struktury mimo oficiální instituce, určené k vytváření zahraniční politiky, míní Hana Lipovská a Jana Bobošíková z Institutu svobody a demokracie.

29. května 2020

Podcenil jsem reakce na komentář o Izraeli, přiznává ministr...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 29. 5. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček z ČSSD podcenil reakci na komentář, který vyšel v květnu v deníku Právo a v němž on a dva bývalí šéfové české diplomacie Karel Schwarzenberg a Lubomír Zaorálek kritizovali plán Izraele anektovat židovské osady na Západním břehu Jordánu. V rozhovoru po Skypu Petříček potvrdil, že má i nadále podporu předsedy ČSSD Jana Hamáčka.

27. května 2020

Kdo rozumí Izraeli, ví, že není jen zlý nebo hodný

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 27. 5. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Prohlášení tří ministrů zahraničí, současného Tomáše Petříčka a jeho předchůdců Lubomíra Zaorálka a Karla Schwarzenberga, k otázce izraelské anexe území na Západním břehu Jordánu způsobilo na české politické scéně divokou přestřelku. Málokteré...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.