Index vlivu Karel Schwarzenberg - Index vlivu v politice

Karel Schwarzenberg
 
 

SVĚT: Rusko a Západ – hledání cest k pragmatismu?

Karel Schwarzenberg občas dovede překvapit. Nejnověji pragmatismem ohledně Ruské federace. Ač jsou s bývalým ministrem zahraničí spojeny nepěkné „kousky“, jako bylo naše hbité uznání především Washingtonem vytvořené pseudostátnosti Kosovo.

Karel Schwarzenberg aktuálně...

Pořadí: 5Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
15.34Vliv / význam klesá
 

Jak nás Karel Schwarzenberg ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Karel Schwarzenberg ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Karel Schwarzenberg v poslední době

 

16. února 2021

SVĚT: Rusko a Západ – hledání cest k pragmatismu?

Zdroj Neviditelný pes ze dne 16. 2. 2021  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Karel Schwarzenberg občas dovede překvapit. Nejnověji pragmatismem ohledně Ruské federace. Ač jsou s bývalým ministrem zahraničí spojeny nepěkné „kousky“, jako bylo naše hbité uznání především Washingtonem vytvořené pseudostátnosti Kosovo.

10. února 2021

Proruský politik ze mě není, nejsem servilní, říká bývalý...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 10. 2. 2021  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Hosty vysílání jsou bývalý ministr zahraničí Karel Schwarzenberg z TOP 09, novinář Deníku N Petr Koubský a Češka žijící v Rakousku Kamila Volná.

29. ledna 2021

Schwarzenberg a Petzoldová se dohodli, hrobku vloží do fondu

Zdroj České noviny - kultura ze dne 29. 1. 2021  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Třeboň (Jindřichohradecko) - Karel Schwarzenberg a jeho nevlastní sestra Alžběta Pezoldová se mimosoudně dohodli ve sporu o hrobku v Domaníně u Třeboně. Vloží ji do nadačního fondu,...

6. října 2020

Zemana peskuje Schwarzenberg i Drahoš: Chce povinné volby,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 10. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Prezident Miloš Zeman nepřijde volit v druhém kole senátních voleb. Prý proto, že mu nepostoupil do finálového klání jeho kandidát. Je to přitom právě hlava státu, která prosazuje povinnou volební účast. V prvním kole voleb Zeman volil šéfa pražské motolské nemocnice Miloslava Ludvíka (ČSSD). Za to, že odmítá přijít k volbám, i za to, jak mluví o Senátu, se do hlavy státu pustili soupeři z finálových kol prezidentské volby Karel Schwarzenberg (TOP 09) a Jiří Drahoš (za STAN). 

2. září 2020

Parlament dostane na stůl nový sankční zákon na ochranu...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 2. 9. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Zákon umožňující vládě uvalovat sankce vůči osobám, které hrubým a dlouhodobým způsobem porušovaly lidská práva, dostanou poslanci. „Chci pro něj získat podpisy poslanců z demokratických stran napříč spektrem,“ řekl iDNES.cz poslanec za Piráty Jan Lipavský. Myšlenku podpořili exministr zahraničí Karel Schwarzenberg z TOP 09 či šéf zahraničního výboru Ondřej Veselý z ČSSD.

24. srpna 2020

Ukrajinský prezident vyznamenal Schwarzenberga a Šefčoviče

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 24. 8. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Kyjev/Praha - Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj vyznamenal českého poslance, bývalého ministra zahraničí Karla Schwarzenberga u příležitosti dnešního svátku ukrajinské nezávislosti...

22. srpna 2020

Knížecí ramlice (30) odhaluje křivky ve Španělsku! Karel...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 8. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Když Jana Vopěnková (30) alias knížecí ramlice v roce 2013 randila s Karlem Schwarzenbergem (82), měla v té době trochu buclaté tvářičky a pěkně kypré křivky. S několika přebytečnými kily ale před časem skoncovala, a tak teď své takřka modelkovské tělo vesele vystavuje na dovolené ve Španělsku, kam se očividně nebála odcestovat.

15. srpna 2020

Malostranský zápisník: Vondra zažívá, co nepotkalo ani...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 15. 8. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Proč ani rozevlátý zevnějšek neodradil fanoušky Alexandra Vondry? Kdy po koblihách přijdou notebooky a sporťáky? Jak se ČSSD vrací ke svým proletářským kořenům? A zdravíme Karla Schwarzenberga do zemljanky u Minsku!

17. červenece 2020

POLITIKA: Karel Schwarzenberg mě zklamal

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 17. 7. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Pod titulkem Schwarzenberg: V Čechách Gipsy Lives Matter. Zeman je horší, než jsem čekal vyšel na iDnes.cz velmi zajímavý rozhovor s Karlem Schwarzenbergem. Vybírám některé zajímavé názory s komentářem.

15. červenece 2020

Schwarzenberg: V Čechách Gipsy Lives Matter. Zeman je horší,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 15. 7. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Exministr Karel Schwarzenberg z TOP 09 má porozumění pro hnutí Black Lives Matter (Na černošských životech záleží). „V Čechách bych řekl Gipsy Lives Matter (Na životech Romů záleží),“ prohlásil. Při volbě na Hrad nesmí podle něj opozice zopakovat chybu. „Bylo by blbé, kdyby zase postavila nějakého nevinného profesora, který se v politice nevyzná,“ řekl Schwarzenberg.

14. červenece 2020

Spouštěčem slz je pro mě dopis Milady Horákové, prozradila...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 14. 7. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Anna Jiřina Daňhelová (26) vyměnila rok před maturitou studium gymnázia za konzervatoř, díky které si osvojila herecké řemeslo. Rodinnému příteli Karlu Schwarzenbergovi vděčí za seznámení s Tomášem Halíkem, v jehož kostele se nechala biřmovat. Herečka má na svém kontě i několik hudebních videoklipů.

13. červenece 2020

„Prastarý dědek“ Schwarzenberg to v politice balí. A řekl,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 7. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Nejstarší poslanec Karel Schwarzenberg (82, TOP 09) oznámil, že ani on nebude v příštích volbách kandidovat. O víkendu se nechal v tom samém duchu slyšet i Miroslav Kalousek (59, TOP 09), a tak Topku čeká boj o sněmovní křesla bez dvou výrazných tváří na kandidátce. Kníže, který pro Reflex označil svůj záměr nekandidovat za definitivní, však věří, že to strana, vedená Markétou Pekarovou Adamovou, zvládne i bez něj.

Jsem prastarý dědek. Schwarzenberg už nebude kandidovat do...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 13. 7. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Bývalý ministr zahraničí a čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg (82) už v příštích volbách nebude kandidovat do Sněmovny, aby obhájil svůj poslanecký mandát. Schwarzenberg to řekl serveru Reflex.cz. "Já už v příštích volbách nenastoupím, dneska už jsem nejstarší poslanec a opravdu prastarý dědek," řekl. Stejný úmysl oznámil v neděli i další bývalý předseda TOP 09 a nynější předseda jejího poslaneckého klubu Miroslav Kalousek.

Nejen Kalousek, ale ani Schwarzenberg už nebude kandidovat...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 13. 7. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Bývalý ministr zahraničí a čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg (82) už v příštích volbách nebude kandidovat do sněmovny, aby obhájil svůj poslanecký mandát. Schwarzenberg to v pondělí řekl serveru Reflex.cz. "Já už v příštích volbách...

Schwarzenberg už za rok nebude kandidovat do Sněmovny

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 13. 7. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Praha - Bývalý ministr zahraničí a čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg (82) už v příštích volbách nebude kandidovat do Sněmovny, aby obhájil svůj poslanecký mandát. Schwarzenberg...

Schwarzenberg už za rok nebude kandidovat do Sněmovny

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 13. 7. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Praha - Bývalý ministr zahraničí a čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg (82) už v příštích volbách nebude kandidovat do Sněmovny, aby obhájil svůj poslanecký mandát. Schwarzenberg...

Schwarzenberg už za rok nebude kandidovat do Sněmovny

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 13. 7. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Praha - Bývalý ministr zahraničí a čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg (82) už v příštích volbách nebude kandidovat do Sněmovny, aby obhájil svůj poslanecký mandát. Schwarzenberg...

Schwarzenberg oznámil, že již nebude kandidovat do Sněmovny

Zdroj Tyden.cz ze dne 13. 7. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Bývalý ministr zahraničí a čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg (82) už v příštích volbách nebude kandidovat do Sněmovny, aby obhájil svůj poslanecký mandát.

8. červenece 2020

Kate Zemanovou pohoršilo „školení“ samoživitelek od...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 7. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Doby, kdy Kateřina Zemanová aktivně vystupovala po boku svého otce a kladla jeho politickým soupeřům - jako třeba Karlu Schwarzenbergovi v první prezidentské volbě - nepříjemné dotazy, jsou dávno pryč. Nyní se dcera prezidenta Miloše Zemana soustředí hlavně na charitu a k politice se spíš nevyjadřuje. Když ale předávala šek samoživitelkám, které se starají o své handicapované děti, ohradila se proti výrokům některých politiků. Od těch v minulosti, ale i v úterý ve Sněmovně zaznívalo, že samoživitelky si zkrátka „špatně vybraly muže“.

1. červenece 2020

Karel Schwarzenberg: Pane prezidente, opět jste šlápl...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 1. 7. 2020  •  Karel Schwarzenberg  •  1

1.7.2020 17:09 - Karel Schwarzenberg se vyslovil ke včerejší návštěvě prezidenta Miloše Zemana na americké ambasádě, resktive k tomu, co tam řekl. Zeman zde kritizoval názorové vůdce spojené s protesty proti rasismu. Uvedl, že nepotřebuje žádné nové velké bratry, kteří mu budou říkat, jaké hodnoty by měl zastávat. Heslo amerických protestů Black Lives Matter (Na černošských životech záleží) Zeman označil za rasistické.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.