Index vlivu Pražský dopravní podnik (DPP) - Index vlivu mezi kauzami

 
 

Kvůli havárii vody na Žižkově byla omezena doprava

Kvůli rozsáhlé havárii vodovodního řadu na Olšanském náměstí na pražském Žižkově byla ve čtvrtek večer uzavřena Prokopova ulice. Autobusy MHD podle webu dopravního podniku jezdí odklonem. Radnice Prahy 3 uvedla, že se propadl kus vozovky před hotelem Olšanka a na silnici je velké množství vody.

Pražský dopravní podnik (DPP) aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
1.7Vliv / význam roste
Roční vliv
PořadíIndexTrend
2.55Vliv / význam klesá
 

Jak nás Pražský dopravní podnik (DPP) ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Pražský dopravní podnik (DPP) ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Pražský dopravní podnik (DPP) v poslední době

 

21. května 2020

Kvůli havárii vody na Žižkově byla omezena doprava

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 21. 5. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Kvůli rozsáhlé havárii vodovodního řadu na Olšanském náměstí na pražském Žižkově byla ve čtvrtek večer uzavřena Prokopova ulice. Autobusy MHD podle webu dopravního podniku jezdí odklonem. Radnice Prahy 3 uvedla, že se propadl kus vozovky před hotelem Olšanka a na silnici je velké množství vody.

„Diskriminace!“ Eurovia napadla miliardový tendr na stavbu...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 5. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Společnost Eurovia CS požaduje zrušení soutěže na stavbu první části metra D. Námitky podala 30. dubna, tedy v den, kdy byla uzávěrka nabídek. Do soutěže se nepřihlásila. Velká část námitek se podle webu Zdopravy.cz týká údajného zvýhodnění firem Metrostav, Hochtief a Strabag v samotné soutěži kvůli tomu, že již nyní provádí na místě geologický průzkum. Do tendru s odhadovanou cenou 10,8 miliardy korun přišly podle ředitele odboru komunikace pražského dopravního podniku (DPP) Daniela Šabíka tři nabídky, které nyní DPP vyhodnocuje. Že účastníci podávají námitky, je poměrně běžné, sdělil serveru.

18. května 2020

Chceme lidi zbavit strachu z MHD, říká šéf pražského...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 18. 5. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražská městská hromadná doprava v krizi ukázala, že je na ni spolehnutí, soudí generální ředitel dopravního podniku Petr Witowski. Někteří cestující teď ale podle něj mají strach z návalů v MHD. „Budeme se snažit je toho strachu zbavit,“ řekl v rozhovoru pro iDNES.cz Witowski. Podnik podle něj kvůli epidemii přišel o čtvrt miliardy korun.

15. května 2020

Praha a DPP od června zkrátí intervaly metra a navýší počet...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 15. 5. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Praha - Pražský magistrát společně s dopravním podnikem (DPP) od začátku června zkrátí intervaly metra a bude navyšovat počet spojů. Podmínkou je to, že se nezhorší pandemická situace....

10. května 2020

Pražský dopravní podnik začne s rušením koronavirových...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 10. 5. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  1

Praha - Pražský dopravní podnik od pondělí posílí provoz autobusů omezený od března kvůli epidemii nového typu koronaviru. Jezdit budou podle takzvaných poloprázdninových jízdních...

Uvolnění povinnosti nošení roušek podle Hamáčka může být i...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 5. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  1

Roušky by mohly být povinné jen v uzavřených prostorech, venku by je lidé nosili pouze na doporučení, uvedli v televizi CNN Prima News premiér Andrej Babiš (ANO) a ministr vnitra a šéf Ústředního krizového štábu Jan Hamáček (ČSSD). Zároveň se oba shodli také na tom, že vláda už pravděpodobně nebude žádat sněmovnu o prodloužení nouzového stavu po 17. květnu. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) ve čtvrtek mluvil o tom, že by lidé roušky nebo jinou ochranu dýchacích cest nemuseli venku nosit od poloviny června. Pražský dopravní podnik začne pomalu posilovat provoz. 

7. května 2020

Háje, příští stanice Chodov. Opatov se zavírá na dva víkendy

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 5. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Po celý prodloužený víkend a také následující sobotu a neděli bude uzavřena stanice Opatov na lince C pražského metra. Vlaky sice budou jezdit v celé trase až na Háje, předposlední stanicí ale budou projíždět. Náhradní dopravu dopravní podnik nezavede, doporučil cestujícím, aby použili řádné autobusové linky. Z nich ale pojede na Opatov jen část – všechny přímětské autobusy, které na Opatově končí, budou odkloněny na Háje.

7. dubna 2020

Pražský dopravní podnik má 4 nakažené zaměstnance: V...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 4. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  2

V pražském dopravním podniku (DPP) klesl v posledním týdnu zhruba o 80 procent počet zaměstnanců v karanténě kvůli nemoci covid-19 způsobené novým koronavirem. Podnik eviduje 24 zaměstnanců v karanténě. Nakaženi covid-19 jsou v podniku čtyři lidé. Prvním nakaženým v DPP byl v polovině března strojvůdce metra. DPP je největší městskou firmou, která zaměstnává téměř 11.000 lidí. Podnik provozuje veřejnou dopravu.

6. dubna 2020

Koronavirus komplikuje stavbu metra D. Tunely a stanice se...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 4. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  1

Koronavirová epidemie zbrzdila přípravy na vybudování nové linky D pražského metra. Kvůli četným omezením současné mimořádné situace Dopravní podnik hlavního města Prahy (DPP) prodloužil o dva měsíce termín, dokdy mohou firmy podávat nabídky do tendru na stavbu stanic Pankrác a Olbrachtova a tunelů mezi nimi. Server E15.cz v pondělí napsal, že o zakázku za zhruba 10,8 miliardy korun se mohou stavbaři ucházet do konce dubna. Zastaveny byly také práce na části geologického průzkumu.

25. března 2020

Vozy metra i tramvaje vyčistí nanodezinfekce, slibuje...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 25. 3. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik chce zvýšit ochranu proti šíření virů a bakterií v městské hromadné dopravě s pomocí dezinfekce na bázi nanočástic. Přípravek má na povrchu vydržet aktivní až dva roky. Podnik jej začne nanášet nejdříve v soupravách metra, poté dezinfikuje i autobusy a tramvaje.

20. března 2020

Koronavirus v Praze: Méně cestujících v MHD, ubylo i aut na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 3. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Kvůli zavřeným obchodům v důsledku koronaviru nejspíš málokoho překvapí, že se toto opatření v Praze podepisuje i na cestování. Zatímco pražský dopravní podnik (DPP) přešel na prázdninové jízdní řády v důsledku sníženého počtu cestujících, Technická správa komunikací (TSK) eviduje rovněž i nižší počet aut v pražských ulicích. Nejvíce patrné je to v centru města.

19. března 2020

MHD v Praze zdarma? Po dobu pandemie stahuje dopravní podnik...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 3. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik (DPP) reaguje na aktuální krizovou situaci ohledně pandemie koronaviru dalším opatřením. Tentokrát se však týká jeho zaměstnanců. Z důvodu poklesu cestujících bude v autobusech, tramvajích i v metru podstatně méně revizorů. Těm totiž bude přidělena další náplň práce.

12. března 2020

Prázdninové jízdní řády v Praze? »Jen poplašná zpráva,«...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 3. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Že by městská hromadná doprava v Praze přecházela kvůli řádění koronaviru na prázdninový jízdní řád? Podle pražské ODS se přesně toto děje. Magistrátní koalice ani pražský dopravní podnik však o takovémto opatření nic neví. „ODS šíří poplašnou zprávu," vyjádřil se náměstek primátora Adam Scheinherr (Praha Sobě) v rámci nově přijatých opatření, které upravují autobusové jízdní řády.

10. března 2020

Oprava tramvajové trati na Barrandov: Cestující od 14....

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 3. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Cestující v pražské MHD se od 14. března nesvezou tramvají od Smíchovského nádraží na Barrandov. Důvodem je oprava tramvajové trati. Od 1. června bude obnoven provoz z Hlubočep na Barrandov, Nádražní zůstane uzavřena. Po zprovoznění celé trati na podzim začne oprava vestibulu metra B Anděl Na Knížecí. Náklady oprav jsou 550 milionů Kč. Novinářům to v úterý řekli náměstek primátora Adam Scheinherr (Praha Sobě) a zástupci dopravního podniku (DPP). Technická správa komunikací (TSK) navíc opraví vozovku a chodníky a most přes železnici.

4. března 2020

Velká výluka v Praze 5: Tramvaje mezi Smíchovským nádražím a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 3. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik (DPP) přeruší od 14. března na několik měsíců provoz tramvají mezi Smíchovským nádražím a Sídlištěm Barrandov. Důvodem je oprava trati v Nádražní ulici. Opraví se i most přes železniční trať. Loni byly v Nádražní přeloženy inženýrské sítě, bez čehož by oprava trati nebyla možná. Před pěti lety pak již byla opravena trať na Zlíchově.

3. března 2020

„Osamělé“ koleje mezi budovami Národního muzea se napojí na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 3. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik (DPP) si nechá vypracovat projekt napojení tramvajových kolejí mezi novou a starou budovou Národního muzea na trať ve Vinohradské a Škrétově ulici. Stavba by mohla začít v roce 2022, sdělila mluvčí DPP Aneta Řehková. DPP nechal sedmdesátimetrový úsek tramvajových kolejí, které zatím nejsou napojeny na tramvajovou síť, položit před asi dvěma roky při celkové rekonstrukci prostranství mezi budovami muzea.

2. března 2020

„Nedotýkejte se tlačítek, dveře se otevírají!“ Kvůli...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 3. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik spolu se společností ROPID, která má na starosti hromadnou dopravu v Praze a okolí, přijal opatření kvůli rozšíření koronaviru v Česku, kde se objevily zatím tři případy nakažení. Od pondělního večera mají všichni řidiči metra a tramvají automaticky otevírat dveře cestujícím ve všech zastávkách, a to bez nutnosti je zmáčknout. Informovala o tom na facebookovém profilu Pražská integrovaná doprava.

28. února 2020

Druhý výstup z metra Staroměstská? Má usnadnit cestu na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 2. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Stanice pražského metra A Staroměstská by mohla mít další výstup kvůli snadnější cestě ze stanice na Staroměstské náměstí a jeho okolí. Kde přesně by ústil, není  zatím jasné, magistrát vyzve dopravní podnik (DPP), aby vypracoval studii výstavby. Stavebně je stanice na druhý výstup připravena a je zanesen i v platném územním plánu. Vyplývá to z dokumentu, který mají v pondělí projednat pražští radní. Vestibulem metra Staroměstská denně projde přes 40 000 lidí.

21. února 2020

Zapomenuté tramvaje T2 se po 56 letech vrátí do pražských...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 2. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Ve vozovně Střešovice v pátek Dopravní podnik pokřtil dvě historické tramvaje T2, které se po 56 letech znovu vrací na pražské koleje. Historický vzhled jim v loňském roce vrátili pracovníci ostravské společnosti Ekova Electric, jejich zprovoznění pak měli na starosti technici z DPP. Veřejnost se tramvajemi bude moct poprvé svést 7. března, výjimečně však na lince č.2.

Druhý pokus. Tramvaje T2, které v 50. letech pro Prahu...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 21. 2. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražskými ulicemi začne jezdit souprava dvou čerstvě opravených historických tramvají typu Tatra T2. Dopravní podnik jimi cestující poprvé sveze 7. března a poté budou k vidění především na nostalgické lince 23, na níž dosud jezdily vozy T3 v původním provedení ze 60. až 80. let. Zatímco však „tétrojky“ lze považovat za symbol pražských ulic, vozy T2 ve městě takřka nejezdily. Vyráběly se sice na Smíchově, ale kromě krátkého provozu dvou prototypů v Praze cestující žádný z nich nevozil.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.