Index vlivu Pražský dopravní podnik (DPP) - Index vlivu mezi kauzami

 
 

V Ječné ulici nebudou kvůli havárii potrubí do sobotního rána jezdit tramvaje

Kvůli prasklému vodovodnímu potrubí v Ječné ulici v Praze byl v úterý před sedmou hodinou v obou směrech zastaven provoz tramvají ve frekventovaném úseku mezi stanicemi I. P. Pavlova a Karlovo náměstí. Provoz bude zřejmě obnoven až v sobotu ráno, sdělila mluvčí pražského dopravního podniku Aneta Řehková. Tramvajové linky 4, 6, 10, 16, 22 a 24 kvůli havárii vodovodu jezdí podle webu podniku po objízdných trasách.

Pražský dopravní podnik (DPP) aktuálně...

Pořadí: 1Index vlivu: 5
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
1.5Vliv / význam klesá
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
1.10Vliv / význam roste
Roční vliv
PořadíIndexTrend
1.100Vliv / význam klesá
 

Jak nás Pražský dopravní podnik (DPP) ovlivňuje poslední týden


Jak nás Pražský dopravní podnik (DPP) ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Pražský dopravní podnik (DPP) ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Pražský dopravní podnik (DPP) v poslední době

 

4. srpna 2020

V Ječné ulici nebudou kvůli havárii potrubí do sobotního...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 4. 8. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Kvůli prasklému vodovodnímu potrubí v Ječné ulici v Praze byl v úterý před sedmou hodinou v obou směrech zastaven provoz tramvají ve frekventovaném úseku mezi stanicemi I. P. Pavlova a Karlovo náměstí. Provoz bude zřejmě obnoven až v sobotu ráno, sdělila mluvčí pražského dopravního podniku Aneta Řehková. Tramvajové linky 4, 6, 10, 16, 22 a 24 kvůli havárii vodovodu jezdí podle webu podniku po objízdných trasách.

[aktualita] Metro má 29. stanici pokrytou LTE, Wi-Fi v něm...

Zdroj Lupa.cz ze dne 4. 8. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) hlásí další dvě stanice pražského metra pokryté signálem LTE, nově je signál na Českomoravské (linka B) a Hradčanské (linka A) a v přilehlých tunelech. Vysokorychlostní mobilní signál by měl (a ne pouze odrazem) dorazit též do stanice Dejvická. Na celé zelené trase tak lze bez přerušení využívat mobilní signál v LTE kvalitě od Nemocnice Motol až po Muzeum. Do konce letošního roku je v plánu pokrýt dalších 11 stanic. Ještě během srpna by mělo dojít na stanice…

3. srpna 2020

Havarijní stav terasy nad stanicí metra Budějovická: Po 43...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 8. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Vedení hlavního města schválilo vypsání veřejné zakázky na opravu terasy nad stanicí metra C Budějovická, která je v havarijním stavu. Rekonstrukce prostoru by měla začít letos. Město loni podepsalo dohodu s pražským dopravním podnikem (DPP), obchodním centrem DBK, Českou spořitelnou a dalšími vlastníky. Terasa byla kvůli havarijnímu stavu předloni v lednu dočasně uzavřena. Minulé vedení města ji původně chtělo zbourat.

Nový design pražské městské dopravy? Šedo-červené mají být...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 8. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Přichází revoluce ve vzhledu městské pražské dopravy? Loni vyhlášená designerská soutěž zná svého vítěze a v pondělí ho schválili i pražští radní.  Studio superlative.works uspělo s jednotným šedo-červeným designem pro autobusy, tramvaje, příměstské vlaky i soupravy metra zapojené do Pražské integrované dopravy (PID). Vedení Prahy nejprve musí ale schválit kompletní designový manuál, aby mohly vozy mohly přebarvit, do té doby design bude testovat pražský dopravní podnik (DPP) jen na některých jeho vozech. A ani potom se nepočítá s tím, že všechny vozy městské dopravy budou brázdit Prahu v nových barvách, dostanou je jen nově pořizovaná vozidla nebo při opravách či výměně polepů.

Pražská MHD bude mít nový design, schválili ho radní

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 3. 8. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Všechny vozy zapojené do Pražské integrované dopravy budou mít jednotný design. Návrh grafického studia superlative.works, který uspěl v loňské soutěži, v pondělí schválili pražští radní. Prozatím by se měl design otestovat na některých vozech dopravního podniku. Přebarvovat by se pak mělo postupně třeba při koupi nové tramvaje, opravách nebo výměně polepů.

22. červenece 2020

Chceme nižší cenu měsíčního kuponu a transparentnější...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 22. 7. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Piráti jdou do probíhajících diskusí o navýšení jízdného v Praze se dvěma požadavky – cena měsíčního kuponu se sníží a Dopravní podnik hlavního města Prahy (DPP) bude transparentnější. V pořadu Interview to řekl pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti). Zdražení jízdného začalo zvažovat vedení Prahy jako jeden z kroků zmírňujících dopady pandemie koronaviru. Roční propad v MHD očekává město až dvě miliardy korun, propad městských peněz až 12 miliard.

17. červenece 2020

Metro Želivského čeká zhruba tříletá oprava. Stanice nebude...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 7. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Další na paškál, co se oprav a rekonstrukcí v síti stanic pražského metra týče, bude zřejmě Želivského. Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) plánuje jednak rekonstrukci celé stanice, jednak výměnu pohyblivých schodů a také zřízení bezbariérového přístupu. Aktuálně se shání firma, která by veškeré práce za zhruba 95 milionů vykonala.

16. červenece 2020

Bývalý šéf strojíren čelí exekuci. Prahu připravil o miliony

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 16. 7. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Deset let řídil Vladimír Říha Pražskou strojírnu, která hlavně pro mateřský dopravní podnik vyrábí a opravuje tramvajové koleje a výhybky. Ta na něj nyní poslala exekutora. Viní ho, že ji připravil o více než 27 milionů korun. "Naši právníci dělají...

8. červenece 2020

Opilec (39) v Liboci dorážel na tramvajáka. Když to zkusil i...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 7. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Nezáviděníhodnou zkušenost má za sebou řidič (26) tramvaje Pražského dopravního podniku. Na konečné stanici Divoká Šárka se na něj totiž snažil dobývat vulgární muž (39). Nezůstalo přitom jen u nadávek. Zpacifikovat ho museli až přivolaní strážníci.

7. červenece 2020

Výměna pražců na „céčku“ probíhá podle plánu. „Kolaps se...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 7. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Kvůli výměně dřevěných pražců za betonové více než týden nepojede metro v úseku Pražské povstání – Hlavní nádraží. Zatímco v minulém roce tato výluka způsobila dopravní kolaps, letos to Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) zvládl lépe. Cestující jsou lépe informovaní a práce plynou tak, jak mají. Stejné výluky dopravní podnik v posledních letech vyhlašuje třikrát ročně, poslední byla o Velikonocích a další je v plánu na podzim. Výluky budou pokračovat i v dalších letech.

4. červenece 2020

Na lince C pražského metra se opět mění pražce, výluka...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 4. 7. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

V sobotu se na více než týden zavřelo pražským cestujícím metro C v úseku mezi stanicemi Hlavní nádraží a Pražského povstání. Důvodem uzavření je opět výměna pražců. Dopravní podnik zavedl náhradní autobusovou dopravu.

3. červenece 2020

Komplikace s metrem D: Dopravní podnik nesmí uzavřít smlouvu...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 7. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) zakázal pražskému dopravnímu podniku předběžným opatřením uzavřít smlouvu s vítězem veřejné zakázky na vybudování prvního úseku metra D z Pankráce na Olbrachtovu. Zákaz platí, než úřad posoudí, zda byla veřejná zakázka vypsána v souladu se zákonem. Na předběžné opatření upozornil server Seznam Zprávy, jeho vydání potvrdila mluvčí úřadu Milena Marešová. Vedoucí odboru komunikace DPP Daniel Šabík řekl, že podnik si je situace vědom a rozhodnutí respektuje.

Pražský dopravní podnik nesmí uzavřít smlouvu na metro D....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 3. 7. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Metro D z pražské Pankráce na Nové Dvory a později do Písnice se prozatím nemůže stavět. Úřad pro ochranu hospodářské soutěže pozastavil výběr zhotovitele – městský dopravní podnik nesmí uzavřít smlouvu, upozornil server Seznam Zprávy. Na antimonopolní úřad se s žádostí o prověření veřejné zakázky obrátila společnost Eurovia.

ÚOHS zakázal uzavřít smlouvu na výstavbu první části metra D

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 3. 7. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Brno - Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) zakázal pražskému dopravnímu podniku (DPP) předběžným opatřením uzavřít smlouvu s vítězem veřejné zakázky na vybudování...

První úsek metra D se zatím budovat nezačne. Antimonopolní...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 3. 7. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) zakázal pražskému dopravnímu podniku předběžným opatřením uzavřít smlouvu s vítězem veřejné zakázky na vybudování prvního úseku metra D z Pankráce na Olbrachtovu. Zákaz platí, než úřad posoudí, zda byla...

Zpomalí se stavba metra D? Úřad zakázal uzavřít smlouvu na...

Zdroj Tyden.cz ze dne 3. 7. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) zakázal pražskému dopravnímu podniku předběžným opatřením uzavřít smlouvu s vítězem veřejné zakázky na vybudování prvního úseku metra D z Pankráce na Olbrachtovu.

[aktualita] Pražský Dopravní podnik zrušil Wi-Fi v...

Zdroj Lupa.cz ze dne 3. 7. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Experimenty s Wi-Fi připojením v pražské městské hromadné dopravě končí. Wi-Fi v tramvajích Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) vypnul už v únoru a s definitivním koncem Wi-Fi sítě v metru počítá během několika měsíců. Píše o tom server iDNES.cz.  „Provoz Wi-Fi v tramvajích jsme ukončili na přelomu letošního ledna a února. Připojení bylo nestabilní, navíc celá Praha je pokryta vysokorychlostní sítí LTE, která zákazníkům poskytuje násobně vyšší komfort v poskytovaných mobilních i datových…

Internet zdarma v tramvajích skončil, Praha už do wi-fi...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 3. 7. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Od letošního února pražský dopravní podnik v tichosti přestal nabízet cestujícím wi-fi signál v tramvajích a zruší ho v šesti stanicích metra. Město totiž od tohoto připojení k internetu ustupuje. Za prioritu teď považuje pokrýt mobilní sítí LTE celou podzemní dráhu.

2. červenece 2020

Konkurence je dobrá věc. Musí ale být férová, říká otec...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 2. 7. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Zásadně se podílel na nové podobě pražské čtvrti Karlín. Nyní chce rozvíjet okolí stanice metra Nádraží Holešovice. Tam ale jeho plán přibrzdil. „Město se rozhodlo, Dopravní podnik se rozhodl a pořád se nic neděje. Připadáme si jako David při souboji Goliášem,“ říká v rozhovoru developer Serge Borenstein o situaci, kdy se příprava stavařského projektu v Praze táhne do nekonečna.

Konkurence je dobrá věc. Musí ale být férová, říká otec...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 2. 7. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Zásadně se podílel na nové podobě pražské čtvrti Karlín. Nyní chce rozvíjet okolí stanice metra Nádraží Holešovice. Tam ale jeho plán přibrzdil. „Město se rozhodlo, Dopravní podnik se rozhodl a pořád se nic neděje. Připadáme si jako David při souboji Goliášem,“ říká v rozhovoru developer Serge Borenstein o situaci, kdy se příprava stavařského projektu v Praze táhne do nekonečna.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.