Index vlivu Pražský dopravní podnik (DPP) - Index vlivu mezi kauzami

 
 

Místo metra jezdí do pražských Letňan jen autobusy, dopravní podnik vyměňuje zabezpečení

Pražské metro nejezdí ve svém nejsevernějším úseku. Na víkend přerušil dopravní podnik provoz mezi stanicemi Ládví a Letňany na lince C, kde vymění zabezpečovací zařízení. Chybějící spoje v podzemí nahradí autobusová linka XC.

Pražský dopravní podnik (DPP) aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
2.5Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
1.119Vliv / význam klesá
 

Jak nás Pražský dopravní podnik (DPP) ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Pražský dopravní podnik (DPP) ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Pražský dopravní podnik (DPP) v poslední době

 

12. června 2021

Místo metra jezdí do pražských Letňan jen autobusy, dopravní...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 12. 6. 2021  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražské metro nejezdí ve svém nejsevernějším úseku. Na víkend přerušil dopravní podnik provoz mezi stanicemi Ládví a Letňany na lince C, kde vymění zabezpečovací zařízení. Chybějící spoje v podzemí nahradí autobusová linka XC.

11. června 2021

Začala stavba prodloužení tramvajové tratě z Barrandova do...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 11. 6. 2021  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Praha - Pražský dopravní podnik (DPP) zahájil stavbu první části prodloužení tramvajové tratě ze zastávky Sídliště Barrandov do Slivence. Trať bude dočasně končit v Holyni, měřit...

Začala stavba tramvajové tratě z Barrandova do Holyně

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 11. 6. 2021  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik (DPP) zahájil stavbu prodloužení tramvajové tratě ze zastávky Sídliště Barrandov do Holyně, která je první částí plánovaných kolejí do Slivence. Úsek bude měřit zhruba jeden kilometr a budou na něm dvě zastávky. Dostavěn by měl být za deset měsíců. Náklady jsou zhruba 170 milionů korun, oznámil primátorův náměstek Adam Scheinherr (Praha Sobě) a ředitel DPP Petr Witowski. Po dokončení první části vybuduje podnik koleje do Slivence. Podnik nyní chystá také prodloužení tratě z Modřan na Libuš a zahájena byla stavba smyčky na Zahradním Městě.

Začala stavba prodloužení tramvajové tratě z Barrandova do...

Zdroj Tyden.cz ze dne 11. 6. 2021  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik (DPP) v pátek zahájil stavbu první části prodloužení tramvajové tratě ze zastávky Sídliště Barrandov do Slivence.

31. května 2021

[aktualita] Další tři stanice pražského metra mají mobilní...

Zdroj Lupa.cz ze dne 31. 5. 2021  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Mobilní signál dorazil do dalších tří stanic pražského metra. Tentokrát byl rozšířen do zastávek Zličín, Stodůlky a Jinonice na trase B. LTE a 5G signál už je ve 46 z 61 stanic metra. Na pokrývání metra signálem se pracuje od roku 2018, kompletní pokrytí by mělo být hotové do roku 2022. Aktuální stav je k dispozici zde. Na pokrývání pracuje pražský dopravní podnik společně s operátory O2, T-Mobile, Vodafone a CETIN. “Veškeré práce na výstavbě LTE sítě probíhají pouze během pravidelných…

18. května 2021

U hlavního nádraží začne výměna kolejí, tramvaje nepojedou...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 18. 5. 2021  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Od středy večer přestanou jezdit tramvaje mezi pražskými zastávkami Hlavní nádraží a Husinecká. Podle informací dopravního podniku výluka potrvá až do 21. června.

10. května 2021

Pražská MHD pojede o hodinu déle, covidový jízdní řád 1....

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 5. 2021  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Denní provoz pražského metra bude od pondělního večera prodloužen o asi hodinu. Poslední vlaky budou vyjíždět z konečných ve 23:00 až 23:05. Prodloužen je také provoz denních linek povrchové MHD. Vyplývá to z informací zveřejněných na internetových stránkách dopravního podniku (DPP). Veřejná doprava jezdí kvůli pandemii covidu-19 podle upravených řádů a omezeny byly některé spoje. Kvůli pandemii poklesl počet cestujících.

26. dubna 2021

Změny na trati Ohradou a Palmovkou: Čeká ji rekonstrukce za...

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 4. 2021  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik (DPP) zrekonstruuje tramvajovou trať z žižkovské Ohrady na Palmovku. Jak ČTK zjistila z věstníku veřejných zakázek, podnik na práce vypsal tendr s odhadovanou hodnotou zhruba 231 milionů korun.

20. dubna 2021

Na tramvajové koleje vyjede v Praze staronová linka 19....

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 4. 2021  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Na začátku června začne v Praze po devíti letech opět jezdit tramvajová linka číslo 19. Pojede ve stejné trase, v jaké jezdila do roku 2012, kdy byla zrušena, tedy z Lehovce přes Palmovku a Žižkov do Strašnic. Nově však bude z Kubánského náměstí pokračovat dál přes Vršovice a Nusle na Pankrác. Mezi Pražského povstání a Pankrácí pojede po nových kolejích, které pražský dopravní podnik (DPP) loni postavil. Informovala o tom organizace Ropid, která má na starosti hromadnou dopravu v metropoli.

17. dubna 2021

Pražské metro posílí provoz ve špičkách. Vrací se k...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 17. 4. 2021  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Počínaje pondělkem posílí dopravní podnik ve špičkách provoz pražského metra na všech linkách. K opatření přistoupil na základě zvyšujícího se počtu cestujících a uvolňování protiepidemických opatření. 

16. dubna 2021

Ve sporu o reklamu v pražské dopravě to vře. DPP a Rencar se...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 16. 4. 2021  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Společnost Rencar, která se soudí s pražským dopravním podnikem (DPP) o platnost smlouvy na provozování reklamy v MHD, odmítla vyjádření podniku o jeho příjmech za pronájem reklamních ploch Rencaru. Podle ředitele Rencaru firma platila DPP 80 milionů korun ročně, a nikoliv 50 milionů, jak tvrdí podnik. DPP na svém tvrzení trvá.

8. dubna 2021

Testy na covid-19 podstoupí i pražská MHD. „Není to žádné...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 4. 2021  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Dopravní podnik hl. města Prahy (DPP) ve spolupráci s Akademií věd v průběhu dubna provádí stěry v pražských dopravních prostředcích. Chce zjistit, jak moc je ve veřejné dopravě přítomen virus SARS-Cov2. Vzorky se odebírají jak z povrchů, tak ze vzduchu nebo z vestibulů a nástupišť. Jejich analýza potrvá měsíc, výsledky by měly být k dispozici na přelomu května a června. Cílem výzkumu je vyvrátit názory některých odborníků, že je veřejná doprava jedním z největších zdrojů nákazy.

7. dubna 2021

Vědci a DPP začali v Praze zkoumat přítomnost covidu v...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 7. 4. 2021  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Praha - Odborníci z Fyzikálního ústavu Akademie věd dnes spolu s pražským dopravním podnikem (DPP) zahájili odběr vzorků na zjištění covidu-19 v prostředcích MHD. První odběr pomocí...

24. března 2021

Výluky v Praze 4: DPP opraví tramvajovou trať, kudy pojede...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 3. 2021  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Tramvajovou trať v ulicích Táborská a Na Pankráci v Praze 4 čeká oprava. Dopravní podnik (DPP) zahájí v sobotu 27. března kompletní výměnu kolejí. V ulici Na Pankráci také vybuduje novou zastávku Kotorská a zároveň posune současnou zastávku Pražského povstání blíže ke stejnojmenné stanici metra C. Po dobu výluky bude zavedena náhradní autobusová doprava. Práce potrvají do 4. června. sdělil Ondřej Kubát z tiskového oddělení DPP.

10. března 2021

Nepřehledná situace po rekonstrukci na Smíchově: Ve štěrku...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 3. 2021  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Hotová past na řidiče vznikla po rekonstrukci tramvajové trati v Nádražní ulici na pražském Smíchově, která po sedmi měsících prací skončila loni v říjnu. Na zhruba kilometrovém úseku Dopravní podnik (DPP) posunul koleje ze středu vozovky na kraj směrem k železniční trati tak, aby oddělil automobilový provoz od tramvajového, to ale řidiče, kteří musí v jednu chvíli přejet oboje koleje, mate. Od listopadu skončily ve štěrkovém podloží dvě desítky aut.

9. března 2021

Už žádné „zapomněl jsem“: Od úterka je možné si v metru...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 3. 2021  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

V pražské MHD obecně platí nutnost mít nasazený respirátor. Nezřídka se ale může stát, že praskne gumička za uchem nebo že jej člověk zapomene – a co pak? Řešení je teď nasnadě, Pražský dopravní podnik (DPP) od úterka začal na 40 místech prodávat respirátory úrovně FFP2. Pořídit si je mohou lidé ve střediscích dopravních informací za deset korun za kus. Většina prodejních míst je v metru.

DPP začal kvůli covidu na 40 místech prodávat lidem...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 9. 3. 2021  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Praha - Pražský dopravní podnik (DPP) dnes začal kvůli epidemii koronaviru na 40 místech prodávat cestujícím respirátory úrovně FFP2. Pořídit si je mohou lidé ve střediscích dopravních...

DPP začal kvůli covidu na 40 místech prodávat lidem...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 9. 3. 2021  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Praha - Pražský dopravní podnik (DPP) dnes začal kvůli epidemii koronaviru na 40 místech prodávat cestujícím respirátory úrovně FFP2. Pořídit si je mohou lidé ve střediscích dopravních...

6. března 2021

Současný lockdown omezil cesty jen mizivě, s loňskem se to...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 6. 3. 2021  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Mobilita obyvatel po zavedení zákazu cest mezi okresy oproti minulému týdnu mírně klesla, vyplývá z prvních údajů pražského dopravního podniku a Ředitelství silnic a dálnic. Metrem nyní cestuje o 20 procent lidí méně, na dálnicích zhruba o 12 procent. Ve srovnání s loňským březnem, kdy po zavedení nouzového stavu klesl počet cestujících v metru o 85 procent a na silnicích o 50 procent, je však rozdíl minimální.

4. března 2021

[aktualita] Mobilní signál je v dalších třech stanicích...

Zdroj Lupa.cz ze dne 4. 3. 2021  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik společně s konsorciem tří mobilních operátorů a společností CETIN pokryl další stanice metra LTE a 5G signálem. Od dnešního dne je připojení dostupné na stanicích Flora (trasa A), Luka a Nové Butovice (obě na trase B). Na pokrývání pražského metra signálem se pracuje od roku 2018. Kompletní zavedení signálu má být dokončeno v roce 2022. Nyní je signál na 42 zastávkách z celkových 61. Aktuální stav lze najít zde.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.