Index vlivu Pražský dopravní podnik (DPP) - Index vlivu mezi kauzami

 
 

Dopravní podnik nakoupí hybridní autobusy, v provozu se objeví příští rok

Pražský dopravní podnik (DPP) nakoupí 140 kloubových autobusů na hybridní pohon za zhruba 1,55 miliardy korun. Vozy typu Iveco Urbanway Hybrid 18M dodá podniku společnost Iveco Group.

Pražský dopravní podnik (DPP) aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
1.62Vliv / význam klesá
 

Jak nás Pražský dopravní podnik (DPP) ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Pražský dopravní podnik (DPP) ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Pražský dopravní podnik (DPP) v poslední době

 

12. dubna 2023

Dopravní podnik nakoupí hybridní autobusy, v provozu se...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 12. 4. 2023  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  4

Pražský dopravní podnik (DPP) nakoupí 140 kloubových autobusů na hybridní pohon za zhruba 1,55 miliardy korun. Vozy typu Iveco Urbanway Hybrid 18M dodá podniku společnost Iveco Group.

30. března 2023

Třaskavá kauza Dozimetr: Vyšetřování je u konce!

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 3. 2023  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  6

Kriminalisté ukončili vyšetřování v kauze Dozimetr, která se týká ovlivňování zakázek v pražském dopravním podniku (DPP). Obvinění, mezi nimiž je například bývalý náměstek primátora Petr Hlubuček (dříve STAN) či tehdejší finanční ředitel DPP Matej Augustín, se začali seznamovat se spisem. Informoval o tom ve čtvrtek Deník N.

Deník N: Policie ukončila vyšetřování kauzy Dozimetr

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 30. 3. 2023  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  5

Praha - Kriminalisté ukončili vyšetřování v kauze Dozimetr, která se týká ovlivňování zakázek v pražském dopravním podniku (DPP). Obvinění, mezi nimiž je například bývalý náměstek...

Policie ukončila vyšetřování kauzy Dozimetr, uvedl Deník N....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 30. 3. 2023  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  6

Kriminalisté ukončili vyšetřování v kauze Dozimetr, která se týká ovlivňování zakázek v pražském dopravním podniku (DPP). Obvinění, mezi nimiž je například bývalý náměstek primátora Petr Hlubuček (dříve STAN) nebo tehdejší finanční ředitel podniku Matej Augustín, se začali seznamovat se spisem. Informoval o tom Deník N.

Garáže Klíčov slaví padesátku, dopravní podnik zve na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 3. 2023  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  5

Už v sobotu 1. dubna oslaví 50leté výročí garáže Klíčov, odkud pražský dopravní podnik vypravuje své autobusy, které obsluhují oblast od Černého mostu až po Suchdol. Garáže, kde je v současné době „ustájeno“ 273 autobusů, jsou také jedinečným architektonickým dílem navrženým Josefem Zemanem, konstruktérem například Žďákovského mostu. Právě v aprílovou sobotu pak budou moct zájemci garáže navštívit při slavnostním dni otevřených dveří.

27. března 2023

Velikonoční komplikace v pražské MHD: Cestující čekají na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 3. 2023  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  5

Cestující v pražském metru čekají o velikonočních svátcích od 7. do 10. dubna výluky na trase C mezi stanicemi I. P. Pavlova a Vltavská. Důvodem je výměna pražců. Metro nepojede kvůli opravám ani na lince A mezi stanicemi Strašnická a Náměstí Míru. Vyplývá to z přehledu oprav dopravního podniku (DPP) a rovněž informací zveřejněných na stránkách podniku.

23. března 2023

Z přístupu ČT jsme zklamaní, řekl soud. Omluvu Dvořákovi jí...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 23. 3. 2023  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Městský soud v Praze přikázal České televizi, aby se omluvila bývalému řediteli pražského Dopravního podniku Martinu Dvořákovi za nepravdivou informaci odvysílanou v pořadu Reportéři ČT. Soud před čtvrtečním vyhlášením rozsudku zjišťoval, zda by se televize omluvila v rámci smíru dobrovolně. Ta to odmítla. Soud poté uvedl, že je tímto přístupem zklamán.

20. března 2023

Europoslanec Polčák obnovil členství ve vládním hnutí STAN

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 20. 3. 2023  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Praha - Europoslanec Stanislav Polčák obnovil po osmi měsících své členství ve vládním hnutí STAN. Podle vyjádření na twitteru doložil, že s kauzou kolem pražského dopravního podniku...

19. března 2023

Zavřená stanice metra Malostranská kvůli eskalátorům:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 3. 2023  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Kvůli technické závadě eskalátorů byla od rána uzavřená stanice pražského metra Malostranská na lince A. Stanicí v historickém centru pod Pražským hradem soupravy metra od 06:35 projíždějí. Dopravní podnik o tom informoval na webu.

15. března 2023

Budiž světlo na Florenci! Umělci mají možnost zkrášlit jednu...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 3. 2023  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Stanici metra Florenc rozzáří světelné umělecké dílo. V rámci probíhající rekonstrukce osvětlení dává dopravní podnik ve spolupráci s Galerií hl. m. Prahy prostor umělcům otisknout se svým dílem do jedné z nejvytíženějších stanic pražského Metra. Do soutěže se mohou hlásit do konce dubna, porota předložené návrhy posoudí a vybere čtyři finalisty, vítěz soutěže pak bude vyhlášen v září.

10. března 2023

Tramvaje se na Malou Stranu vrátí o týden dřív, opravy...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 10. 3. 2023  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Provoz tramvají se na pražskou Malou Stranu vrátí v pondělí 27. března, tedy téměř o týden dříve, než se plánovalo. Opravu frekventované trati z Klárova na Újezd se podařilo díky dobrým klimatickým podmínkám zkrátit. Dnes o tom informovala mluvčí dopravního podniku (DPP) Aneta Řehková. Původně měla být trať zprovozněna v sobotu 1. dubna.

Tramvaje se na Malou Stranu vrátí o týden dřív. Opravu se...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 3. 2023  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Provoz tramvají se na pražskou Malou Stranu vrátí v pondělí 27. března, téměř o týden dříve proti plánu. Opravu frekventované trati z Klárova na Újezd se podařilo díky dobrým klimatickým podmínkám zkrátit, informovala v pátek mluvčí Dopravního podniku Praha (DPP) Aneta Řehková. Původně měla být trať zprovozněna v sobotu 1. dubna.

8. března 2023

Cestující, pozor! Na Žižkově nepojedou tramvaje, kudy...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 3. 2023  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Z důvodu výměny vodovodního řadu nepojedou od půlnoci z neděle 12. na pondělí 13. března do půlnoci z pondělí 20. na úterý 21. března tramvaje v Olšanské ulici na pražském Žižkově, informovala mluvčí pražského dopravního podniku (DPP) Aneta Řehková. Výluka zasáhne denní linky 5, 9, 26 a noční linku 95.

6. března 2023

Novými členy dozorčí rady pražského dopravního podniku jsou...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 6. 3. 2023  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražští radní na valné hromadě dopravního podniku (DPP) zvolili do jeho patnáctičlenné dozorčí rady primátorova náměstka Zdeňka Hřiba (Piráti), zastupitelku Gabrielu Lněničkovou (Piráti) a opozičního zastupitele Ondřeje Prokopa (ANO). Zároveň z ní odvolali bývalého náměstka primátora Pavla Vyhnánka (Praha Sobě) a Petru Kolínskou. V dozorčí radě zůstává jedno neobsazené místo, které obsadí lidovci, řekl Hřib. DPP je největší městskou firmou, která zaměstnává asi jedenáct tisíc lidí. Na starosti má provoz MHD.

28. února 2023

Kuriózní ztráty a nálezy v pražské MHD: Chlebíčky, tágo i...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 2. 2023  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  1

Cestující v pražské hromadné dopravě nahlásili během loňského roku rekordní počet zapomenutých či ztracených předmětů, bylo jich téměř 8500. Výčet ztrát a nálezů byl velmi rozličný, vedle tradičních tašek, mobilních telefonů či dokladů, zapomněli lidé v dopravních prostředcích třeba krabici chlebíčků, kulečníkové tágo, záchodové prkénko nebo domácí mazlíčky, raritou byl párek leguánů. V tiskové zprávě to v úterý sdělila mluvčí Dopravního podniku hl. m. Prahy (DPP) Aneta Řehková.

23. února 2023

Dělníci se prokopali do stanice metra Jiřího z Poděbrad:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 2. 2023  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  1

Dělníci dokončují ve stanici pražského metra A Jiřího z Poděbrad ražbu tunelů a šachet pro nový bezbariérový přístup. Nyní prorazili přístup do stanice, ražební práce budou zcela hotovy asi za měsíc a půl. Ve stanici se demontovaly obklady a vymontovaly eskalátory. Uvedli to vedoucí projektu Jan Panuška a stavbyvedoucí Petr Velička. Dopravní podnik (DPP) stanici kompletně opravuje. Rekonstrukce vyjde na 1,29 miliardy Kč a skončí v únoru 2024. Bezbariérový přístup bude zprovozněn v květnu. Stanice byla otevřena na konci roku 1980. Vlaky kvůli opravě stanicí nyní jen projíždějí.

17. února 2023

Pád muže v metru na Chodově zastavil ráno provoz části linky...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 17. 2. 2023  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  2

Praha - Kvůli pádu muže do kolejiště metra ve stanici Chodov nejezdily dnes ráno zhruba tři čtvrtě hodiny vlaky na lince C mezi stanicemi Kačerov a Háje. Pražský dopravní podnik zavedl...

15. února 2023

Soud zamítl žalobu Rencaru na pražský dopravní podnik

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 15. 2. 2023  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  1

Obvodní soud pro Prahu 9 ve středu zamítl žalobu firmy Rencar ze skupiny JCDecaux na pražský dopravní podnik (DPP), kterou se společnost domáhala určení platnosti smlouvy na provoz reklamních ploch v pražské MHD. Neshledal naléhavý právní zájem. Verdikt není pravomocný, Rencar se proti němu může odvolat k pražskému městskému soudu.

6. února 2023

Hřib je s rolí Pirátů ve vznikající pražské radě spokojený....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 6. 2. 2023  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  4

Končící pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) by byl rád, kdyby koalice SPOLU umožnila podepsat koaliční smlouvu i radní Haně Kordové Marvanové, která se postavila proti spojení SPOLU s ANO. Politik v Interview ČT24 sdělil, že se Pirátům podařilo získat v rodící se pražské radě gesce, které odpovídají jejich prioritám. On bude zodpovídat za dopravu – chce získat podporu státu v dostavbě městského okruhu a avizuje i výběrové řízení na nového ředitele Dopravního podniku.

17. ledna 2023

Velké pražské uzavírky v roce 2023: DPP opraví metro i...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 1. 2023  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik (DPP) letos opraví několik významných tramvajových tratí, bude pokračovat ve výstavbě nových a zahájí stavbu jedné nové. Uskuteční se také další fáze výstavby nové vozovny Hloubětín. V metru pak bude podnik pokračovat v opravě stropní desky na Florenci, výměně pražců na trase C a modernizaci zabezpečovacího zařízení metra A. Novinářům to v úterý řekli představitelé DPP. Podnik je největší městskou firmou, která zaměstnává na 11 000 lidí a má na starosti provoz MHD v hlavním městě.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.