Index vlivu Pražský dopravní podnik (DPP) - Index vlivu mezi kauzami

 
 

V Dejvicích spadl muž (34) pod metro: Ve vážném stavu skončil v nemocnici

Pražští hasiči spolu s jednotkami hasičů pražského dopravního podniku zasahovaly v metru ve stanici Dejvická. Čtyřiatřicetiletý muž tam spadl do kolejiště. Podle informací z twitteru byl provoz obousměrně mezi stanicemi Nemocnice Motol a Náměstí Míru zastaven.

Pražský dopravní podnik (DPP) aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
1.4Vliv / význam klesá
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
1.16Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
2.35Vliv / význam klesá
 

Jak nás Pražský dopravní podnik (DPP) ovlivňuje poslední týden


Jak nás Pražský dopravní podnik (DPP) ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Pražský dopravní podnik (DPP) ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Pražský dopravní podnik (DPP) v poslední době

 

16. února 2020

V Dejvicích spadl muž (34) pod metro: Ve vážném stavu...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 2. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražští hasiči spolu s jednotkami hasičů pražského dopravního podniku zasahovaly v metru ve stanici Dejvická. Čtyřiatřicetiletý muž tam spadl do kolejiště. Podle informací z twitteru byl provoz obousměrně mezi stanicemi Nemocnice Motol a Náměstí Míru zastaven.

15. února 2020

Pražskému dopravním podniku chybí řidiči: Za podpis smlouvy...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 2. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Přes 200 řidičů autobusu chybí pražskému dopravnímu podniku (DPP). Ten proto v sobotu uspořádal informační den pro zájemce. Krize je opravdu velká: DPP láká uchazeče na řidičák zdarma pro ty, co ho nemají - musí se ale upsat na 3 roky spolupráce. Navíc plánuje snížení věkové hranice pro řízení autobusu o 3 roky. Autobus tak bude moci řídit klidně devatenáctiletý floutek! Podle vedoucí náboru zaměstnanců podniku Zuzany Větrovcové kromě řidičů autobusu DPP postrádá také 83 řidičů tramvají a 21 strojvedoucích metra. 

12. února 2020

Lepší než savo. Pražský dopravní podnik kvůli chřipce...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 12. 2. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik (DPP) nechá vydezinfikovat tramvajové vozy ozonem, což má zajistit lepší a dlouhodobější odstranění choroboplodných zárodků než běžné každodenní čištění. Rozhodnutí padlo v souvislosti s vyhlášením chřipkové epidemie na konci ledna.

Ozonem proti chřipce: Dopravní podnik chystá revoluční...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 2. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik (DPP) se chystá vydezinfikovat tramvajové vozy ozonem. Ten by měl zajistit lepší a dlouhodobější odstranění choroboplodných zárodků než běžné každodenní čištění. Toto rozhodnutí padlo v souvislosti s vyhlášením chřipkové epidemie na konci ledna.

7. února 2020

Úřad chce sledovat poruchové tramvaje 15T, jinak provoz v...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 7. 2. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Drážní úřad uznal kroky pražského dopravního podniku, které podnikl v rámci úpravy defektních kol u tramvají 15T. Tento typ kvůli vadným gumovým segmentům několikrát vykolejil a hrozilo, že tramvaje budou muset jezdit pomaleji. Dopravní podnik ale bude muset dodržovat nové podmínky, jinak úřad tento typ vozů zakáže.
    Další články k tématu:
  • Pražské tramvaje pomalejší nebudou, dopravní podnik vyřešil defekty kol

3. února 2020

Ojetá tramvaj poslouží dětem: Před Stanicí techniků v...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 2. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Před Stanicí techniků Domu dětí a mládeže hlavního města Prahy v Dejvicích jeřáb postavil už „vyježděnou“ tramvaj pražského dopravního podniku. Po Praze najela 1,25 milionu kilometrů a cestující vozila dlouhých 22 let. Nyní už stará dáma mezi tramvajemi nosila číslo 8721 a dlouhá léta se o ni starali ve Vozovně Žižkov. Teď poslouží dětem, má v ní vzniknout netradiční učebna – v kabině má být trenažér i miniaturní kolejiště s modely tramvají.

Děsivé statistiky DPP: Loni tramvaj srazila 3, předloni 8...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 2. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pod koly tramvají v Praze loni zemřeli tři lidé, o rok dříve osm Pod koly tramvají v Praze v loňském roce zemřeli tři lidé. O rok dříve to bylo osm případů. Celkový počet nehod klesl z předloňských 105 na loňských 87 srážek tramvají s chodci.Podíl na snížení počtu nehod má podle pražského dopravnímu podniku (DPP) také jeho kampaň Neskákej mi pod kola, v jejímž rámci jezdí po Praze tramvaj polepená varovnými nápisy a siluety lidí s varováními se objevily i na ulicích. DPP je největší městská firma v Česku, provozuje tramvaje, autobusy, metro a lanovku.

28. ledna 2020

Požene šéf DPP pražskou radní k soudu? Nenechám se obviňovat...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 1. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Zakázka na servis souprav metra za 14,6 miliardy korun je svárem sporu mezi pražskou radní Hanou Marvanovou (STAN) a šéfem dopravního podniku Petrem Witowskim. Witowski zadal zakázku bez soutěže, jakéhokoliv projednání s dozorčí radnou podniku a orgány města, stoprocentním vlastníkem, a schytal za to ze strany opozice ostrou kritiku a málem ho to stálo místo. Nejvíc se do něj opřela právě radní, která popudila ředitele největší městské firmy popudila tím, že naznačila, že je vedení podniku zkorumpované. A reakce ze strany Witowského na sebe nenechala dlouho čekat.

Aby se nemuselo zpomalovat. Dopravní podnik opravil...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 28. 1. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražské tramvaje 15T se zřejmě vyhnou nucenému snížení rychlosti. O omezení, které řidičům tramvají přikazovalo snížit rychlost ze 60 na 40 kilometrů v hodině, rozhodl Drážní úřad, ovšem nepravomocně. Rozhodnutí úřadu předcházely vážné problémy s koly strojů, která se za jízdy rozpadala. Dopravní podnik mezitím vozy upravil a snaží se úředníky přesvědčit, aby nařízení nezačalo platit.

27. ledna 2020

„Nestandardní a nepřijatelný." Spor o megatendr rozděluje...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 27. 1. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražskou koalici rozděluje další téma. Šéf zastupitelského klubu Spojených sil pro Prahu Jiří Pospíšil označil za „nestandardní a nepřijatelný“ způsob, jakým dopravní podnik (DPP) uzavřel před Vánocemi kontrakt na údržbu vozů metra na linkách A a B.

Koalice se pře o zakázku DPP, projedná odvolání Witowského i...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 27. 1. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražská koalice dnes projedná zakázky dopravního podniku na servis souprav metra na dalších 15 let. Bez veřejné soutěže ji získala Škoda Transportation. Klub Spojených sil pro Prahu kvůli tomu žádá odvolání ředitele dopravního podniku Petra Witowského a náměstka primátora Adama Scheinherra.
    Další články k tématu:
  • Pražská ODS neuspěla s odvoláním šéfa dopravního podniku, změní jen stanovy
  • Mýto do centra může být nejdříve za šest let, říká náměstek primátora
  • Pražská TOP 09 vyjádřila nedůvěru Hřibovi. Měl by víc řešit problémy Prahy
  • Oprava tržnice se zasekla. Primátor Hřib zvažuje zrušení tendru na obnovu

Praha nechá prověřit miliardovou zakázku na servis metra....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 27. 1. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Konec šéfa dopravního podniku i náměstka pražského primátora kvůli miliardové zakázce na servis vozů metra žádali po Pirátech a uskupení Praha sobě zástupci Spojených sil pro Prahu (TOP 09 a STAN), kteří jsou také součástí vládnoucí koalice. Jestli...

26. ledna 2020

Další kolo klíčových jednání na magistrátu: Politici budou...

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 1. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

V pondělí 27. ledna se na pražském magistrátu opět sejdou politici k dohodovacímu řízení, ze kterého má vyplynout, zda stále má budoucnost stávající koalice Pirátů, Prahy Sobě a Spojených sil pro Prahu (TOP 09 a STAN), či nikoliv. Řešit se budou klíčová témata, o kterých se dříve strany dohadovaly. Tentokrát otevřou otázku dopravy, investic a majetku. Mluvit by se ale mělo i o řediteli pražského dopravního podniku Witowském. Proč?

24. ledna 2020

Šéfa DPP Witowského kvůli miliardové zakázce neodvolali....

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 1. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Zastupitelé ODS v pražském zastupitelstvu požadují odvolání ředitele dopravního podniku (DPP) Petra Witowského. Důvodem je zakázka na servis souprav metra za 14,6 miliardy korun, kterou podnik zadal prostřednictvím tzv. jednacího řízení bez uveřejnění, tedy bez veřejné soutěže, firmě Škoda Transportation. Vyvození odpovědnosti požaduje i ANO. Zástupci opozice to sdělili na dnešním jednání zastupitelstva a dvou tiskových konferencích. Witowski pochybení odmítl, schválení zakázky je podle něj čistě v kompetenci představenstva podniku. Zastupitelé po půlnoci schválili usnesení, že se do května upraví stanovy DPP.

23. ledna 2020

Dopravní podnik uzavřel bez výběrového řízení miliardovou...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 23. 1. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražskou koalici pirátů, Prahy sobě a Spojených sil pro Prahu (TOP 09 a STAN) štěpí další neshody. A to ohledně osoby šéfa dopravního podniku Petra Witowského a náměstka primátora pro dopravu Adama Scheinherra (Praha sobě). Důvodem je zakázka na...

Pražská ODS požaduje odvolání ředitele DPP Witowského

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 23. 1. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Praha - Zastupitelé ODS v pražském zastupitelstvu požadují odvolání ředitele dopravního podniku (DPP) Petra Witowského. Důvodem je zakázka na servis souprav metra za 14,6 miliardy korun,...

14. ledna 2020

Kdy to jede? Dopravní podnik nově zveřejnil data o odjezdu...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 1. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik (DPP) od úterý poskytuje informace o odjezdu autobusů ze zastávek v reálném čase. Podnik připravuje zveřejnění informací i u tramvají, spuštění předpokládá do konce roku. Dosud informace DPP nemohl zveřejňovat, protože je vlastní dodavatelská firma, se kterou se nyní podařilo dosáhnout dohody.

V Praze si lidé nově mohou zjistit, kdy jejich autobus...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 1. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik (DPP) od úterý poskytuje informace o odjezdu autobusů ze zastávek v reálném čase. Uvedl to projektový manažer podniku Daniel Šabík. Informace jsou k dispozici na webu kdymitojede.cz a postupně se objeví ve vyhledávačích spojení a dalších službách. Dosud tyto údaje DPP nemohl zveřejňovat, protože je vlastní dodavatelská firma, se kterou se nyní podařilo dosáhnout dohody.

11. ledna 2020

Strážník v Modřanech dostal pěstí! Muž (33) nechtěl...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 1. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pořádně nepříjemnou dohru měl pro jednoho z pražských strážníků incident, který na žádost řidiče dopravního podniku vyrazil s kolegou řešit ve čtvrtek ráno do Modřan. Muž (33) na konečné autobusu linky 190 nechtěl vystoupit, když se ho strážníci snažili vyvést, jednomu z nich dal ránu pěstí! Případ teď řeší policie.

8. ledna 2020

Společný podnik pro rozvoj stanice metra Nádraží Holešovice...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 8. 1. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Modernizace stanice metra Nádraží Holešovice je blíže uskutečnění. Pražský dopravní podnik (DPP) a společnost Nové Holešovice Development (NHD) zřejmě v nejbližších týdnech podepíší akcionářskou smlouvu o společném podniku.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.