Index vlivu Pražský dopravní podnik (DPP) - Index vlivu mezi kauzami

 
 

Požár domu v Ječné ulici: Policisté z něj vyvedli čtyři osoby, tramvaje dvě hodiny jezdily objížďkou

Kvůli požáru vybydleného domu v pražské Ječné ulici byla v neděli téměř dvě hodiny zastavená tramvajová doprava na vytížené trase mezi zastávkami Karlovo náměstí a I.P.Pavlova. Hořet začalo kvůli nedbalému používání ohně. Objekt opustili čtyři lidé, nikdo nebyl zraněn, škoda také nevznikla. Vyplývá to z informací mluvčí pražských hasičů Kateřiny Suchánské a pražského dopravního podniku.

Pražský dopravní podnik (DPP) aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
1.4Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
1.135Vliv / význam klesá
 

Jak nás Pražský dopravní podnik (DPP) ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Pražský dopravní podnik (DPP) ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Pražský dopravní podnik (DPP) v poslední době

 

17. ledna 2021

Požár domu v Ječné ulici: Policisté z něj vyvedli čtyři...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 1. 2021  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  1

Kvůli požáru vybydleného domu v pražské Ječné ulici byla v neděli téměř dvě hodiny zastavená tramvajová doprava na vytížené trase mezi zastávkami Karlovo náměstí a I.P.Pavlova. Hořet začalo kvůli nedbalému používání ohně. Objekt opustili čtyři lidé, nikdo nebyl zraněn, škoda také nevznikla. Vyplývá to z informací mluvčí pražských hasičů Kateřiny Suchánské a pražského dopravního podniku.

31. prosince 2020

Pražané nově zjistí skutečné polohy tramvají. Data na webu i...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 31. 12. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Na webu pražského Dopravního podniku (DPP), Pražské integrované dopravy (PID) a idos.cz a v aplikaci Lítačka jsou pro veřejnost nově k dispozici informace o skutečném čase odjezdu tramvajových spojů z jednotlivých zastávek v Praze. Na webu mapa.pid.cz lze najít také aktuální polohy tramvají.

[aktualita] Dopravní podnik konečně předává aktuální data o...

Zdroj Lupa.cz ze dne 31. 12. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Po letech výmluv začal pražský Dopravní podnik předávat údaje o aktuální poloze tramvají do systémů Pražské integrované dopravy (PID). K datům se tak mohou dostat různé aplikace třetích stran, které nově mohou zveřejňovat aktuální údaje o zpoždění tramvají. PID o tom informoval na Twitteru. TW – PID – poloha tramvají Data o zpoždění tramvají tak jsou podle PID nově k dispozici v aplikaci Lítačka, na webu či v aplikaci IDOS, v Mapách Google, Jízdních řádech od Seznam.cz nebo na mapě spojů PID.…

30. prosince 2020

Tramvajové koleje jako pokusní králíci: DPP hledá odolné...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 12. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik (DPP) se zapojil do výzkumu s cílem získat odolné směsi rostlin do tramvajových pásů. Zvýšit chce odolnost a životnost rostlin a snížit nároky na údržbu. Výzkumníci a DPP již oseli první tři testovací políčka, uvedl vedoucí odboru komunikace DPP Daniel Šabík. 

27. listopadu 2020

„Tramvajové změny“ v Praze 4: DPP dokončil opravy v Nuslích...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 11. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik (DPP) v pátek dokončil rekonstrukci tramvajové tratě v ulicích Na Veselí a Soudní, kterou jezdí tramvaje do vozovny Pankrác. Zároveň také prodloužil koleje o čtvrt kilometru z Pražského povstání k metru Pankrác, nový úsek začne fungovat na začátku června příštího roku. Informovala o tom mluvčí DPP Aneta Řehková. Rekonstrukce trati začala v druhé polovině září, v březnu na ně navážou další práce na trati směrem do Nuslí.

Kauza 17 haléřů z každé jízdenky: Soud podruhé osvobodil...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 27. 11. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Městský soud v Praze v pátek i podruhé osvobodil 12 obžalovaných v kauze tunelování dopravního podniku známé jako "17 haléřů z každé jízdenky". Mezi obžalovanými je kromě bývalého ředitele podniku Martina Dvořáka například podnikatel Ivo Rittig....

Soud znovu osvobodil všechny obviněné v kauze dopravního...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 27. 11. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Praha - Soud dnes znovu zprostil viny všechny obžalované v takzvané jízdenkové kauze pražského dopravního podniku (DPP) a papírny Neograph. Osvobození se týká i někdejšího šéfa DPP...

Soud znovu osvobodil všechny obviněné v kauze dopravního...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 27. 11. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Praha - Soud dnes znovu zprostil viny všechny obžalované v takzvané jízdenkové kauze pražského dopravního podniku (DPP) a papírny Neograph. Osvobození se týká i někdejšího šéfa DPP...

Soud zřejmě rozhodne o jízdenkové kauze Dvořáka a Rittiga

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 27. 11. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Praha - Soud dnes pravděpodobně rozhodne o případu pražského dopravního podniku a papírny Neograph. V takzvané jízdenkové kauze čelí obžalobě celkem 12 lidí včetně bývalého šéfa...

25. listopadu 2020

V Praze od pondělí přibude jeden spoj metra a zkrátí se...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 25. 11. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik od následujícího týdne posílí provoz metra. Poslední spoj nepojede od pondělí z konečných ve 22:00, ale ve 22:15. Zkrátí se také intervaly mezi soupravami, sdělil Filip Drápal z organizace Ropid, která plánuje pražskou MHD.

Rittigův právník žádá osvobození svého klienta v kauze...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 25. 11. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Právník lobbisty Iva Rittiga u soudu odmítl, že by měl jeho klient cokoliv společného s platbami, které posílal pražský dopravní podnik (DPP) do papírny Neograph za vyrobené jízdenky. Advokát popřel také to, že by k Rittigovi putovaly z Neographu peníze přes karibskou firmu. Dodal, že samotný Rittig práva závěrečné řeči nevyužije a k soudu nepřijde. Lobbista už dříve uvedl, že obžaloba je plná lží a výmyslů.

24. listopadu 2020

V kauze pražských jízdenek žádá žalobce čtyři roky pro...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 24. 11. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Státní zástupce požaduje v kauze jízdenek papírny Neograph pro bývalého šéfa pražského dopravního podniku (DPP) Martina Dvořáka šestileté vězení, pětiletý zákaz činnosti ve vedení firem a dvoumilionový peněžitý trest. Pro lobbistu Ivo Rittiga žádá čtyřleté vězení a čtyřmilionový trest. Uvedl to v úterní závěrečné řeči. Dvořák i Rittig vinu popírají. Obžaloba tvrdí, že 17 haléřů z každé jízdenky vyrobené pro DPP putovalo k Rittigovi, a to přes karibskou firmu Cokeville Assets (CA).

23. listopadu 2020

Babočky a lilie vítají cestující u metra Opatov

Zdroj ČT 24 - Kultura ze dne 23. 11. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Vstup do stanice pražského metra Opatov ozvláštnil takzvaný mural art. Velkoformátovou kresbu Ondřeje Vyhnánka vybrali místní v anketě. Město spolu s dopravním podnikem chystá podobné venkovní malby i na dalších zastávkách v hlavním městě.

11. listopadu 2020

Soud by v kauze jízdenek pro dopravní podnik mohl připustit...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 11. 11. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

K pražskému městskému soudu se vrátila část kauzy, která se týká zakázek pražského dopravního podniku. Mezi obžalovanými jsou bývalý ředitel podniku Martin Dvořák a také lobbista Ivo Rittig, oba trvají na své nevině, podle Rittiga jde o vyřizování účtů, ve kterém se „svezli“. Městský soud již dříve konstatoval, že skutky popisované obžalobou nejsou trestným činem, ale vrchní soud verdikt zrušil s tím, že má první instance doplnit dokazování. Soudce uznal, že by na rozdíl od prvního projednávání mohl připustit odposlechy.

5. listopadu 2020

Začala stavba nové vozovny Hloubětín: Na staveniště najely...

Zdroj Blesk.cz ze dne 5. 11. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik (DPP) zahájil stavbu tzv. energocentra a měnírny ve vozovně Hloubětín. Centrum bude areál zásobovat elektřinou a teplem. Stavba potrvá zhruba deset měsíců, náklady dosáhnou zhruba 120 milionů korun, uvedla mluvčí DPP Aneta Řehková. Po vybudování centra začne DPP stavět samotnou halu vozovny. Náklady na všechny práce byly v minulosti odhadovány na 1,8 miliardy korun. Hloubětínská vozovna z roku 1951 byla ve špatném stavu a podnik ji proto musel nechat loni v srpnu odstřelit.

27. října 2020

Revizoři v pražské MHD zůstávají, během pandemie přibylo...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 27. 10. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik neuvažuje o stažení revizorů z vozů MHD, jako tomu bylo v případě jarního uzamčení ekonomiky. Nejenže je nyní více cestujících, ale hlavně přibylo černých pasažérů. Dopravce proto zpřísnil hygienická opatření při kontrolách.

16. října 2020

Pražský dopravní podnik musí řešit námitky k metru D,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 10. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik musí znovu rozhodnout o námitkách, které má společnost Eurovia CS k tendru na stavbu první části metra D. Nařídil mu to Úřad pro ochranu hospodářské soutěže. Rozhodnutí zatím není pravomocné, lze proti němu podat rozklad. Znovu se tak odkládá uzavření smlouvy na výstavbu prvního úseku metra D s vítězem tendru. DPP uvedl, že rozhodnutí zkoumá a nechá jej posoudit právníky. Podle mluvčího Daniela Šabíka nemá rozhodnutí na stavbu metra nyní vliv.

DPP musí vyřešit námitky k tendru na metro D, rozhodl ÚOHS

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 16. 10. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik musí znovu posoudit námitky společnosti Eurovia CS k tendru na stavbu prvního úseku metra D, nařídil mu to Úřad na ochranu hospodářské soutěže. Zatím tak nemůže uzavřít smlouvu.

15. října 2020

ÚOHS zrušil zakázku DPP na geotechnický dozor při stavbě...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 15. 10. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Brno - Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) zrušil soutěž pražského dopravního podniku na komplexní geotechnický monitoring při stavbě metra D v úseku z Pankráce do stanice...

14. října 2020

Koronavirus v pražských firmách: Dopravní podnik má 65...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 10. 2020  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik (DPP) eviduje 65 zaměstnanců s pozitivním testem na nemoc covid-19. Z toho je většina řidičů, strojvedoucích, dispečerů nebo dozorčích. Dalších několik desítek zaměstnanců je v karanténě. Nemocné eviduje i další městská firma Technická správa komunikací (TSK) a 19 nemocných má vlastník zmíněných firem, pražský magistrát, sdělili mluvčí DPP, TSK a magistrátu. Nakažené strážníky a zaměstnance eviduje rovněž městská policie.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.