Index vlivu Pražský dopravní podnik (DPP) - Index vlivu mezi kauzami

 
 

Špatné parkování ohrozí provoz tramvají. Část poslanců chce přitvrdit

Velká česká města se dlouhodobě potýkají s rostoucím počtem případů, kdy špatně zaparkované auto zablokuje tramvajový provoz na hlavních tazích městem. V Praze jde o stovky případů, zpoždění delší než 20 minut pak pražský dopravní podnik hlásil před vypuknutím koronavirové krize bezmála každý třetí den.

Pražský dopravní podnik (DPP) aktuálně...

Pořadí: 2Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
1.74Vliv / význam roste
 

Jak nás Pražský dopravní podnik (DPP) ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Pražský dopravní podnik (DPP) ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Pražský dopravní podnik (DPP) v poslední době

 

18. dubna 2022

Špatné parkování ohrozí provoz tramvají. Část poslanců chce...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 18. 4. 2022  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Velká česká města se dlouhodobě potýkají s rostoucím počtem případů, kdy špatně zaparkované auto zablokuje tramvajový provoz na hlavních tazích městem. V Praze jde o stovky případů, zpoždění delší než 20 minut pak pražský dopravní podnik hlásil před vypuknutím koronavirové krize bezmála každý třetí den.

Legendární „té trojky“ budou nízkopodlažní. Pražský dopravní...

Zdroj Blesk.cz ze dne 18. 4. 2022  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Až 65 tramvají typu T3 upraví pro pražský dopravní podnik (DPP) na částečně nízkopodlažní variantu společnost Pragoimex. Dopravce za přeměnu vozů zaplatí až 402 milionů Kč, výrazně víc než byl původní odhad. Uvedl to server Zdopravy.cz, který dnes o uzavření smlouvy informoval.

15. dubna 2022

V Praze začala výluka metra, celé svátky nepojede z Muzea na...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 15. 4. 2022  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

V pražském metru začala výluka. Linka C nebude celé svátky jezdit mezi stanicemi Muzeum a Pražského povstání, cestující musí přestoupit do autobusů. Dopravní podnik zdůvodnil výluku potřebou vyměnit pražce.

13. dubna 2022

Milostivý bude i podzim. Dlužníci od září dostanou možnost...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 4. 2022  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Milostivé léto, které umožnilo dlužníkům splatit své závazky vůči obcím, zdravotním pojišťovnám nebo například dopravním podnikům bez úroků a dalších větších poplatků, se zopakuje. Dohodly se na tom vládní koalice s opozicí. Ministerstvo spravedlnosti navrhlo, aby se akce z uplynulé zimy zopakovala ještě od září do listopadu. V prvním kole byly ukončeny desítky tisíc exekucí. Jen pražský dopravní podnik jich uzavřel téměř čtrnáct tisíc.

11. dubna 2022

Velikonoční výluka na „céčku": Metro nepojede mezi stanicemi...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 4. 2022  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Kvůli výměně pražců bude zastaven od 15. dubna provoz v části pražského metra na lince C mezi stanicemi Pražského povstání a Muzeum. Zavedena bude náhradní autobusová doprava XC. Celkem dopravní podnik (DPP) vymění 605 pražců. Výluka skončí v pondělí 18. dubna před půlnocí. Po skončení prací bude na lince C vyměněno 7963 z celkem 19.361 pražců. V pondělí to sdělila mluvčí DPP Aneta Řehková. Provoz se v metru zastavil několikrát také loni.

7. dubna 2022

Stavba nové linky pražského metra D začne 21. dubna

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 7. 4. 2022  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Praha - Pražský dopravní podnik (DPP) začne 21. dubna stavět novou linku metra D. ČTK to sdělil vedoucí odboru komunikace podniku Daniel Šabík. Jako první vznikne část trasy z Pankráce...

1. dubna 2022

Tramvají z Modřan na Libuš: Dopravní podnik zahájil stavbu...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 4. 2022  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Cestující se v pražské MHD nově dostanou tramvají až na Libuš. Dopravní podnik (DPP) v pátek zahájil stavbu prodloužení trati ze stanice Sídliště Modřany. Nová trať bude měřit 1,7 kilometru a budou na ní čtyři páry zastávek. Na trase bude jezdit linka číslo 17, která nyní končí na smyčce v Modřanech. První cestující se po trati svezou v červnu 2023. Novinářům to dnes řekli náměstek primátora Adam Scheinherr (Praha Sobě) a generální ředitel DPP Petr Witowski. Stavba vyjde na 304,17 milionu Kč a postaví ji konsorcium firem OHLA ŽS a Strabag Rail.

30. března 2022

Provoz na lince C metra ochromil na dvě hodiny muž, který...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 30. 3. 2022  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Provoz na části linky C pražského metra ve středu večer přerušil na téměř dvě hodiny pád člověka pod soupravu. Muž tam zůstal zaklíněný, utrpěl vážné poranění nohou. Metro nejezdilo mezi stanicemi Florenc a Ládví, pražský dopravní podnik zavedl náhradní autobusovou dopravu, obvyklý provoz obnovil po 21:30.

V Praze začne stavba nové tramvajové trati. Vyjde na 840...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 3. 2022  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik (DPP) plánuje v létě začít stavět prodloužení tramvajové trati ze zastávky Divoká Šárka na Dědinu. Asi 2,3 kilometru dlouhou trať za 839,5 milionu korun postaví na základě tendru firma Subterra. Stavba má trvat 16 měsíců. DPP staví také tramvajovou trať do Holyně, smyčku u stanice metra Depo Hostivař a v blízké době plánuje zahájit budování kolejí ze zastávky Sídliště Modřany na Libuš.

29. března 2022

Svědek proti Rittigovi vysoudil dalších 697.000 Kč za své...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 29. 3. 2022  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Praha - Vladimír Sitta mladší, který upozornil na podezření kolem papírny Neograph a výroby jízdenek pro pražský dopravní podnik, se u soudu domohl dalšího odškodného od státu za své...

28. března 2022

Milostivé léto by se mohlo na podzim vrátit jako Babí,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 28. 3. 2022  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Před dvěma měsíci skončila oddlužovací akce Milostivé léto. Třeba Všeobecná zdravotní pojišťovna díky ní ukončila exekuce zatím u 13 tisíc klientů. U pražského dopravního podniku využilo šance zbavit se dluhu přes 10 tisíc lidí, u ČEZ pak 550. Na podzim by se tato akce mohla zopakovat.

Mezi Ohradou a Palmovkou jenom autobusem. V Praze začala...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 28. 3. 2022  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Obyvatelé Prahy se od pondělí na víc než rok musí obejít bez přímého tramvajového spojení mezi Ohradou a Palmovkou. Pražský dopravní podnik (DPP) začne s opravou trati včetně estakády, po které koleje vedou. Rekonstrukce má trvat do května 2023 a stát skoro 240 milionů korun, změnily se kvůli ní trasy osmi tramvajových linek. Místo tramvají pojedou mezi Ohradou a Palmovkou náhradní autobusy.

9. března 2022

Pražský dopravní podnik získal pravomocné povolení na metro...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 9. 3. 2022  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Praha může stavět trasu metra D z Pankráce do Písnice. Ministerstvo dopravy zamítlo odvolání odpůrců proti stavebnímu povolení, které je tak nyní pravomocné. Odvolat se dál nelze.

DPP získal pravomocné stavební povolení na metro D a může...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 9. 3. 2022  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Praha - Pražský dopravní podnik (DPP) může postavit trasu metra D z Pankráce do Písnice. Ministerstvo dopravy zamítlo odvolání odpůrců stavby proti vydání stavebního povolení, které...

22. února 2022

Pražané loví tramvaj 22. Láká je magické datum a čas 22:22

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 2. 2022  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Dnešní magické datum 22. 2. 2022 láká cestující v Praze k tomu, aby se zvěčnili fotografií u tramvaje číslo 22. Největší hloučky lidí se tvoří vždy ve dvaadvacátou minutu během hodiny. Hlavní nápor se očekává ve 22:22 hodin, a tak pražský dopravní podnik (DPP) uveřejnil návod, aby se Pražané nesetkávali v příliš velkých skupinách na jednom místě.

Velká výluka mezi Ohradou a Palmovkou: Tramvajová trať...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 2. 2022  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik (DPP) letos kompletně opraví tramvajovou trať včetně estakády z Ohrady na Palmovku. Práce by měly začít na konci března. V úterý to řekl vedoucí odboru komunikace DPP Daniel Šabík. Práce potrvají do poloviny roku 2023 a zavedena bude náhradní doprava. Trať byla zprovozněna před více než 30 lety a dosud nebyla kompletně opravena. Práce vyjdou na 239,5 milionu Kč. Podnik letos již zahájil rekonstrukci tratě na Rašínově nábřeží v Podskalí, která potrvá do 1. dubna.

21. února 2022

Dopravní podnik nemusí platit přes 12 milionů kvůli...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 21. 2. 2022  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Pražský dopravní podnik (DPP) nemusí platit 12,5 milionů korun za údajně neoprávněné využívání licencí ke kartě Opencard. Rozhodl o tom Vrchní soud v Praze, který zamítl žalobu společnosti Castlebar. ČT to řekla mluvčí soudu Kateřina Kolářová. Firma si v žalobě stěžovala na to, že podnik užívá více karet, než kolik si sjednal ve smlouvě. Kvůli tomu po něm chtěla 25 milionů korun, později jen polovinu. Podle soudu ale DPP nechyboval. Verdikt je pravomocný.

15. února 2022

Sitta vysoudil přes 600 tisíc za nezákonné stíhání v kauze...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 15. 2. 2022  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  1

Soud v úterý pravomocně přiznal Vladimíru Sittovi mladšímu dalších 609 tisíc korun za nemajetkovou újmu způsobenou stíháním v kauze údajného tunelování papírny Neograph. Muž, který upozornil na podezření kolem výroby jízdenek pro pražský dopravní podnik, žádal od státu celkem 1,8 milionu korun. Ministerstvo spravedlnosti mu z této částky už dříve dobrovolně vyplatilo sedmdesát tisíc korun. Své nezákonné stíhání Sitta označoval za mstu lidí kolem lobbisty Ivo Rittiga.

9. února 2022

I odvolací soud odmítl žalobu Rencar na pražský dopravní...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 9. 2. 2022  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  0

Městský soud v Praze pravomocně odmítl zbývající část žaloby společnosti Rencar ve sporu ohledně určení platnosti smlouvy z roku 1997 o pronájmu reklamních ploch na majetku Dopravního podniku Prahy (DPP) a exkluzivního práva tyto plochy užívat až do roku 2031. Rencar s rozsudkem nesouhlasí a plánuje se dovolat k Nejvyššímu soudu.

8. února 2022

Na co zírá mašinfíra SPECIÁL: V hlubinách pod Prahou po...

Zdroj Cestování iDNES.cz - Server pro cestovatele, turisty, outdoor ze dne 8. 2. 2022  •  Pražský dopravní podnik (DPP)  •  1

Další speciální díl Mašinfíry z pražského metra se bude věnovat zelené trase A. Ta už byla projektovaná výhradně pro podzemní dráhu s tunely ve velké hloubce. Díky pražskému dopravnímu podniku se projedeme mezi stanicemi Depo Hostivař a Nemocnice Motol.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.