Index vlivu Miloš Zeman - Index vlivu v politice

Miloš Zeman
 
 

Lidé, čtěte! Budou z vás zdravější, chytřejší a lepší bytosti

Nestává se mi příliš často, abych souhlasil s aktuálním českým prezidentem. Ve svém nedávném prohlášení měl ale Miloš Zeman pravdu. Pražská smetánka (ať už tím tedy myslel kohokoliv) by měla číst knihy. Vlastně bychom je měli číst všichni, ono to je...

Miloš Zeman aktuálně...

Pořadí: 2Index vlivu: 3
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
2.32Vliv / význam klesá
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
2.91Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
2.1198Vliv / význam roste
 

Jak nás Miloš Zeman ovlivňuje poslední týden


Jak nás Miloš Zeman ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Miloš Zeman ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Miloš Zeman v poslední době

 

21. října 2020

Lidé, čtěte! Budou z vás zdravější, chytřejší a lepší bytosti

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 21. 10. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Nestává se mi příliš často, abych souhlasil s aktuálním českým prezidentem. Ve svém nedávném prohlášení měl ale Miloš Zeman pravdu. Pražská smetánka (ať už tím tedy myslel kohokoliv) by měla číst knihy. Vlastně bychom je měli číst všichni, ono to je...

20. října 2020

Epicentrum: Ministr Zaorálek z karantény o „hladových“...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 10. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Divadla, kina, koncertní sály, ale i muzea, zoologické zahrady či hrady a zámky opět zejí prázdnotou. Česko v rámci boje proti koronaviru vypnulo veškerou kulturu a dopady těchto opatření mohou být zničující. Jaká další nařízení nás čekají, jaké podpůrné programy nachystal a připravuje, a co říká na slova prezidenta Miloše Zemana o hladových umělcích? Nejen tom jsme v úterním Epicentru Blesk Zpráv hovořili s ministrem kultury Lubomírem Zaorálkem. 

Prezident Zeman omilostnil matku pěti dětí

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 20. 10. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Praha - Prezident Miloš Zeman z humanitárních důvodů udělil milost matce pěti nezletilých dětí. Prominul jí celkem pět trestů za méně závažnou trestnou činnost. ČTK to sdělil prezidentův...

19. října 2020

Že mě Zeman nezve? Takhle se zahraniční politika nedělá,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 19. 10. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Senátní volby vyhráli Starostové a podle výsledků mohli mít nejsilnější klub, a tudíž i nominovat svého kandidáta na předsedu. Z frakce ale odešli senátoři TOP 09, kteří se přidali k ODS a vytvořili s nimi nejpočetnější těleso v horní komoře. Předseda Senátu Miloš Vystrčil, který si svou cestou na Tchaj-wan vytvořil řadu nepřátel, tak má k nelibosti prezidenta Miloše Zemana šanci pokračovat.

Vláda schválila návrh státního rozpočtu na příští rok se...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 19. 10. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Vláda schválila návrh státního rozpočtu na příští rok se schodkem 320 miliard korun, informovala o tom ministryně financí Alena Schillerová (za ANO). Návrh počítá s růstem důchodů, zvýšením platů učitelů, vyššími výdaji na zdravotnictví nebo sociální dávky a s růstem investic. Národní rozpočtová rada, opoziční politici i řada ekonomů návrh rozpočtu kritizují. Neshodlo se na něm ani jednání tripartity. Naopak prezident Miloš Zeman návrh podpořil. Sněmovna by měla finálně schvalovat státní rozpočet po 15. prosinci, tedy nejspíše ve středu 16. prosince.

Druhý test Zemanova poradce byl negativní. Nejedlý přesto...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 19. 10. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Poradce prezidenta Miloše Zemana Martin Nejedlý měl o víkendu pozitivní test na covid-19, opakované vyšetření však mělo negativní výsledek. Nejedlý dnes dopoledne Deníku N řekl, že nemá příznaky a dodržuje karanténu. Podle odpoledních informací serveru zůstane Nejedlý v karanténě i po druhém testu, který měl negativní výsledek. S prezidentem se setkal deset dnů před tím, než absolvoval první test. Deník uvedl, že podle výsledků víkendových testů je nakažen ještě jeden zaměstnanec kanceláře prezidenta.

Deník N: Nejedlý měl pozitivní i negativní test na covid-19

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 19. 10. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Praha - Poradce prezidenta Miloše Zemana Martin Nejedlý měl o víkendu pozitivní test na covid-19, opakované vyšetření však mělo negativní výsledek. Nejedlý dnes dopoledne Deníku N řekl,...

18. října 2020

Babiš žádá tvrdý postih chuligánů, odsoudil je i Zeman. Oba...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 18. 10. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Premiér Andrej Babiš v reakci na střet demonstrantů s policisty na Staroměstském náměstí prohlásil, že je v šoku, jak bezohlední a sobečtí jsou někteří občané. „Ohrožují sebe i ostatní. Jsem pro jejich tvrdý postih,“ uvedl iDNES.cz premiér. Chování některých demonstrantů, kteří nedodrželi protivirová opatření, odsoudil i prezident Miloš Zeman.

Ministr zemědělství Toman je covid pozitivní, ve středu se...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 18. 10. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Ministr zemědělství Miroslav Toman měl pozitivní test na koronavirus, redakci iDNES.cz to potvrdil mluvčí ministerstva Vojtěch Bílý. Toman je v kontaktu s hygieniky a řídí se jejich pokyny. Ve středu se ministr setkal na zámku v Lánech s prezidentem Milošem Zemanem. Do pátku normálně pracoval, že je pozitivní se dozvěděl o víkendu.

Oslavy 28. října jako „horký brambor“? Vtipálci chtějí na...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 18. 10. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Už za deset dní se má konat ve Vladislavském sále Pražského hradu ceremoniál ku příležitosti oslav státního svátku 28. října. Stále však není jasné, jak bude udílení státních vyznamenání probíhat kvůli nouzovému stavu vyhlášenému v rámci opatření proti koronaviru. Prezident Miloš Zeman po schůzce s vládními představiteli souhlasil, že se akce zúčastní jen vyznamenaní bez rodin. Internetem se mezitím šíří iniciativa, kdy se lidé chystají na Zemanovu „covid párty“ volat policii.

17. října 2020

Pražská smetánka čte knihy? Knihkupcům rostou tržby, jarní...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 17. 10. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Po vyjádření Miloše Zemana, který doporučil „pražské smetánce“ číst knihy, rostou některým knihkupcům tržby. Spíše než prezidentovi jsou však přičítány blížícím se Vánocům a vládním omezením. Prodej se přesouvá na internet, výpadek z jara však knihkupcům nenahradí. Pokud by vláda opět sáhla k uzavření prodejen, bylo by to likvidační, shodují se prodejci.

Zemanův expertní tým podpořil nový stavební zákon. Platit by...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 17. 10. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová po dnešním jednání v Lánech sdělila novinářům, že expertní tým prezidenta republiky Miloše Zemana podpořil návrh nového stavebního zákona. Vláda zákon schválila na konci srpna, v platnost by mohl vstoupit na jaře příštího roku. 

Ministryně Dostálová u Zemana v Lánech: Expertní tým...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 10. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Expertní tým prezidenta Miloše Zemana v sobotu podpořil návrh nového stavebního zákona. Po jednání v Lánech to řekla novinářům ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (za ANO). Vláda zákon, který má výrazně zrychlit a zjednodušit stavební řízení, schválila na konci srpna. Za přípravu normy odpovídá právě MMR. Experti zároveň podle ministryně navrhli několik úprav, které budou podle ministryně zařazeny do komplexního pozměňovacího návrhu k zákonu.

Prezidentův expertní tým podpořil nový stavební zákon, řekla...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 17. 10. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Expertní tým prezidenta Miloše Zemana podpořil návrh nového stavebního zákona. Po jednání v Lánech to v sobotu řekla ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (za ANO). Vláda zákon, který má výrazně zrychlit a zjednodušit stavební řízení, schválila na konci srpna. Experti zároveň podle ministryně navrhli několik úprav, které budou zařazeny do komplexního pozměňovacího návrhu k zákonu.

Dostálová: Prezidentův expertní tým podpořil stavební zákon

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 17. 10. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Praha - Expertní tým prezidenta Miloše Zemana dnes podpořil návrh nového stavebního zákona. Po jednání v Lánech to řekla novinářům ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová...

Dostálová: Prezidentův expertní tým podpořil stavební zákon

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 17. 10. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Praha - Expertní tým prezidenta Miloše Zemana dnes podpořil návrh nového stavebního zákona. Po jednání v Lánech to řekla novinářům ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová...

Zemanův expertní tým podpořil návrh stavebního zákona,...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 17. 10. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Návrh nového stavebního zákona v sobotu podpořil expertní tým prezidenta Miloše Zemana. Po jednání v Lánech to řekla ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová. Vláda zákon, který má výrazně zrychlit a zjednodušit stavební řízení, schválila na konci srpna. Podle ministryně by zákon mohl vejít v platnost na jaře příštího roku.

Zemanovi po projevu předhodil Kalousek metály. Ozvala se i...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 10. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Miloš Zeman má za sebou další prezidentský projev k pandemii koronaviru. Vyzval v něm k nošení roušek i pokutování těch, kteří to činit nebudou. A světe div se, souhlasil s ním tentokrát i Miroslav Kalousek (TOP 09). Jedna věc mu však v projevu chyběla - aby šel Zeman příkladem a odložil předávání státních vyznamenání 28. října. Na Zemanův projev reagují i další politici, ale také zpěvačka Ilona Csáková, kterou prezident nepřímo zmínil a osočil.

Zeman se krotil. Přesto v jeho projevu vyhrála manipulace...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 17. 10. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Jelikož Miloš Zeman v minulých dnech svými výroky pozurážel v české společnosti kdekoho, od "neschopných podnikatelů" až po "hladovějící umělce", měl v pátečním televizním projevu rozhodně co žehlit. Žehlil, pravda, žehlil, ale moc toho nevyžehlil....

16. října 2020

Máme jedinou zbraň - roušky, řekl Zeman v projevu. Za jejich...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 16. 10. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Prezident Miloš Zeman v pátečním projevu vyzval, aby lidé nosili roušky a naslouchali odborníkům. Každý tak podle něj může přispět k záchraně životů. Ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) požádal, aby policie pokutovala ty, kteří nenosí roušky na...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.