Index vlivu Miloš Zeman - Index vlivu v politice

Miloš Zeman
 
 

Pompeo zamíří s Petříčkem do pivovaru. Schůzka se Zemanem bude „zdvořilostní“

V úterý dorazí do Česka americký ministr zahraničí Mike Pompeo, který zde zahájí cestu po čtyřech zemích střední Evropy. V první den návštěvy bude v Plzni jednat s šéfem české diplomacie Tomášem Petříčkem (ČSSD), ve středu se sejde s premiérem Andrejem Babišem (ANO) a s prezidentem Milošem Zemanem a vystoupí také v Senátu. Hlavními tématy Pompeových jednání v Česku by měly být kybernetická bezpečnost, mobilní sítě páté generace (5G) a rostoucí vliv Ruska a Číny ve světě.

Miloš Zeman aktuálně...

Pořadí: 2Index vlivu: 10
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
2.17Vliv / význam roste
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
2.84Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
2.890Vliv / význam klesá
 

Jak nás Miloš Zeman ovlivňuje poslední týden


Jak nás Miloš Zeman ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Miloš Zeman ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Miloš Zeman v poslední době

 

10. srpna 2020

Pompeo zamíří s Petříčkem do pivovaru. Schůzka se Zemanem...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 8. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

V úterý dorazí do Česka americký ministr zahraničí Mike Pompeo, který zde zahájí cestu po čtyřech zemích střední Evropy. V první den návštěvy bude v Plzni jednat s šéfem české diplomacie Tomášem Petříčkem (ČSSD), ve středu se sejde s premiérem Andrejem Babišem (ANO) a s prezidentem Milošem Zemanem a vystoupí také v Senátu. Hlavními tématy Pompeových jednání v Česku by měly být kybernetická bezpečnost, mobilní sítě páté generace (5G) a rostoucí vliv Ruska a Číny ve světě.

Proces v privatizační kauze Mostecké uhelné míří do finále....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 8. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Soud v privatizační kauze Mostecké uhelné společnosti spěje do finále. Trestní senát nechal přehrát záznamy z jednání vlády, která o prodeji státního podílu rozhodla. Právě tehdejší premiér a současný prezident Miloš Zeman by měl v případu vypovídat v říjnu, a to formou videokonference.

9. srpna 2020

Challenger vyplul

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 9. 8. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Můžeme spekulovat, který geniální marketingový stratég vymyslel prezidentovi Miloši Zemanovi letní vyjížďky na gumovém člunu, ale jedno je jisté – Zeman tím získává plusové body a jeho rybniční exhibice jsou sympatické.

Prezident Zeman je na dovolené na Vysočině. Tradičně se...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 9. 8. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Prezident Miloš Zeman je na dovolené na Vysočině. Tradičně se proplul na svém oblíbeném gumovém člunu a navštívil pramen řeky Oslavy. Jeho mluvčí Jiří Ovčáček to uvedl na twitteru. Ovčáček ČTK sdělil, že na Vysočině Zeman bude "pár dnů". Ve středu by měl na Pražském hradě přijmout amerického ministra zahraničí Mikea Pompea.

Žlutý člun opět v akci. Zeman si užívá dovolenou na...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 9. 8. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Prezident Miloš Zeman dostál své každoroční tradici a i letos během dovolené na Vysočině v Novém Veselí opět vyplul na rybník ve svém ikonickém žlutém člunu. V neděli se vypravil k turistickému prameni řeky Oslavy. Fotky prezidenta sdílel na Twitteru jeho mluvčí Jiří Ovčáček. Část dovolené si už Zeman vybral v červenci, kdy pobýval na zámku v Lánech.

Prezident Zeman je na dovolené na Vysočině

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 9. 8. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Praha - Prezident Miloš Zeman je na dovolené na Vysočině. Tradičně se proplul na svém oblíbeném gumovém člunu a navštívil pramen řeky Oslavy. Jeho mluvčí Jiří Ovčáček to uvedl...

Prezident Zeman je na dovolené na Vysočině

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 9. 8. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Praha - Prezident Miloš Zeman je na dovolené na Vysočině. Tradičně se proplul na svém oblíbeném gumovém člunu a navštívil pramen řeky Oslavy. Jeho mluvčí Jiří Ovčáček to uvedl...

Zeman vyrazil na Vysočinu. Prezident po dvouleté pauze...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 8. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Tropický víkend je nejlepší strávit u vody. To si řekly tisíce Čechů a nechyběl mezi nimi ani prezident Miloš Zeman. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček zveřejnil snímky Zemana, který brázdí ve člunu Challenger vody Veselského rybníka nedaleko prezidentovy chalupy. Pro Blesk Zprávy pak Ovčáček upřesnil, že prezident na Vysočině stráví „pár dní“. V neděli se zašel podívat na turisticky pramen řeky Oslavy.

„Umírání má být svobodné.“ Pirát podpořil boj za eutanazii a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 8. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Má to bý zákon, který umožní ukončit nekončící utrpení. Zatímco předkladatelku Věru Procházkovou (ANO) dotlačila k přípravě zákona o eutanazii osobní lékařská zkušenost a strach z bolestivé smrti, poslanec Lukáš Bartoň (Piráti) v něm vidí svobodnou volbu umírajícího člověka. V rozhovoru pro Blesk Zprávy objasnil, jak by mohla vypadat žádost, co říká na negativní reakce ze strany vlády, ale i prezidenta Miloše Zemana, a jak zapracovali na velkém problému, který ze zákona vyplývá -možné zneužitelnosti. Pokud by se zákon stihl prodiskutovat v tomto volebním období Sněmovny, které příští rok končí, a hlava státu by jej stvrdila podpisem, první zájemci o smrt by se mohli hlásit v roce 2023. 

Zeman už má v Lánech místo pro nový obývák a ložnici....

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 8. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Tady bude obývací pokoj, tady ložnice a tady prezidentova pracovna plná knih. Řeč je o bungalovu Miloše Zemana, kam by se hlava státu měla přestěhovat po konci svého hradního mandátu v roce 2023. A který už získává jasné obrysy. Na snímcích, které na místě pořídil Blesk, je už vidět rozdělení jednotlivých místností. „Koplo“ se tu poprvé v květnu, brzy už by stavba mohla růst do výšky.

8. srpna 2020

Zeman vyrazil na Vysočinu. Prezident po dvouleté pauze...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 8. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Tropický víkend je nejlepší strávit u vody. To si řekly tisíce Čechů a nechyběl mezi nimi ani prezident Miloš Zeman. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček zveřejnil snímky Zemana, který brázdí ve člunu Challenger vody Novoveselského rybníka nedaleko prezidentovy chalupy na Vysočině.

7. srpna 2020

Babiš se s Pompeem ve středu setká v Kramářově vile. Jednat...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 8. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Premiér Andrej Babiš (ANO) přivítá amerického ministra zahraničí Mikea Pompea ve středu v Kramářově vile. Při pracovním obědě budou jednat o kybernetické bezpečnosti, o zkušenostech s bojem proti koronaviru, o zdravotnickém výzkumu a o hospodářské spolupráci. Pompeo bude v Česku od úterý do čtvrtka, čeká ho také jednání s prezidentem Milošem Zemanem, předsedou Senátu Milošem Vystrčilem (ODS) a ministrem zahraničí Tomášem Petříčkem (ČSSD).

6. srpna 2020

Šéf diplomacie USA Pompeo navštíví Hrad, Senát i Plzeň....

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 8. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Americký ministr zahraničí Mike Pompeo se ve středu 12. srpna setká na Pražském hradě s českým prezidentem Milošem Zemanem a premiérem Andrejem Babišem (ANO). Uvedl to hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Pompeo odjede odjede na cestu do Česka, Slovinska, Rakouska a Polska v pondělí. Blesk Zprávám potvrdila návštěvu Pompea v ČR vicepremiérka Alena Schillerová (za ANO), která v době jeho dovolené zastupuje v čele vlády premiéra Andreje Babiše. Šéf americké diplomacie navštíví také Plzeň a Senát. V ulicích mají být desítky policistů. Opatření nemají být nijak masivní. 

Pompeo si s Petříčkem připomene válku, pak se potká se...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 6. 8. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Prezident Miloš Zeman se ve středu odpoledne setká na Hradě s americkým ministrem zahraničí Mikem Pompeem. Na setkání bude i premiér Andrej Babiš, uvedl hradní mluvčí Jiří Ovčáček. O den dříve se Pompeo sejde se svým českým protějškem, Tomášem Petříčkem, v Plzni. Společně si tam připomenou 75. výročí konce druhé světové války.

Americký ministr zahraničí Pompeo přijede v úterý do Prahy....

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 6. 8. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Americký ministr zahraničí Mike Pompeo dorazí do Česka v úterý brzy odpoledne jeho návštěva potrvá do čtvrtečního rána. Ve středu se uskuteční jednání Pompea s premiérem Andrejem Babišem (ANO), uvedl na dotaz ČTK úřad vlády. Ve středu odpoledne přijme Pompea i prezident Miloš Zeman, schůzky na Pražském hradě se zúčastní i Babiš, uvedl na twitteru prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Už v úterý se s Pompeem sejde ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD), společně si v Plzni připomenou 75. výročí konce druhé světové války.

Pompeo dorazí do Prahy v úterý, následující den bude jednat...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 6. 8. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Americký ministr zahraničí Mike Pompeo dorazí do Česka v úterý brzy odpoledne, jeho návštěva potrvá do čtvrtečního rána. Ve středu se uskuteční jednání Pompea s premiérem Andrejem Babišem (ANO), uvedl Úřad vlády. Ve středu odpoledne přijme Pompea i prezident Miloš Zeman, schůzky na Pražském hradě se zúčastní i Babiš, uvedl na Twitteru prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Už v úterý se s Pompeem sejde ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD), společně si v Plzni připomenou 75. výročí konce druhé světové války.

5. srpna 2020

Mohutná exploze v Bejrútu: 135 mrtvých a tisíce zraněných....

Zdroj Blesk.cz ze dne 5. 8. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Libanonskou metropolí Bejrútem v úterý odpoledne otřásly silné výbuchy, které podle nejnovější bilance ministerstva zdravotnictví nepřežilo více než 135 lidí. Zraněných je 5000 a záchranáři po dalších stále pátrají v troskách. Právě s tím pomůže i speciální tým českých hasičů, který i s pěti psy dorazil ve středu večer do města. Mezi raněnými jsou i zaměstnanci německého velvyslanectví či členové Prozatímních sil OSN v Libanonu (UNIFIL). Podle prvních informací vybuchl sklad v přístavu, kde byly uloženy tuny ledku. Prezident Miloš Zeman zaslal kondolenci libanonskému prezidentovi Michelu Aúnovi. Tamní vláda vyhlásila 14denní výjimečný stav.

3. srpna 2020

Lang příspěvkem o Zemanovi nespáchal trestný čin, potvrdil...

Zdroj Tyden.cz ze dne 3. 8. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Bývalý jesenický radní Martin Lang, který čelil obžalobě kvůli facebookovému příspěvku o prezidentovi Miloši Zemanovi, nespáchal trestný čin. Květnové rozhodnutí Obvodního soudu pro Prahu 8 na konci července pravomocně potvrdil odvolací pražský městský soud.

Z Lán putuje utajeně dřevo do Číny. Nesledujeme to, tvrdí...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 3. 8. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Před čtyřmi roky přijel generální tajemník čínské komunistické strany Si Ťin-pching za prezidentem Milošem Zemanem do Lán a symbolicky tu před objektivy novinářů zasadil strom. Z miliardových investic v Česku, které tehdy domluvili, se toho mnoho...

31. červenece 2020

Dcera podnikatele, který prodal Zemanovi pozemek, získala v...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 31. 7. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Dcera podnikatele, který prodal prezidentovi Miloši Zemanovi pozemek na stavbu domu v Lánech, získala od tamní Lesní správy zakázky za jeden a půl milionu korun. Upozornily na to server Aktuálně.cz a Hospodářské noviny. Koupi pozemku podle médií vyjednával hradní kancléř Vratislav Mynář. Sami aktéři obchodů souvislost odmítají.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.