Index vlivu Miloš Zeman - Index vlivu v politice

Miloš Zeman
 
 

Bývalý hradní mluvčí Ovčáček se pochlubil dárkem z Ukrajiny: Oblékl vlastenecké tričko

Není žádným tajemstvím, že z bývalého mluvčího exprezidenta Miloše Zemana Jiřího Ovčáčka se v poslední době stal zarputilý zastánce Ukrajiny a všeho s ní souvisejícího. Aby taky ne, když v listopadu minulého roku pojal za manželku Ukrajinku, čímž získal i nevlastního potomka. Nyní se na sociálních sítích pochlubil novým kouskem do svého šatníku.

Miloš Zeman aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
2.790Vliv / význam klesá
 

Jak nás Miloš Zeman ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Miloš Zeman ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Miloš Zeman v poslední době

 

15. dubna 2023

Bývalý hradní mluvčí Ovčáček se pochlubil dárkem z Ukrajiny:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 4. 2023  •  Miloš Zeman  •  4

Není žádným tajemstvím, že z bývalého mluvčího exprezidenta Miloše Zemana Jiřího Ovčáčka se v poslední době stal zarputilý zastánce Ukrajiny a všeho s ní souvisejícího. Aby taky ne, když v listopadu minulého roku pojal za manželku Ukrajinku, čímž získal i nevlastního potomka. Nyní se na sociálních sítích pochlubil novým kouskem do svého šatníku.

14. dubna 2023

Češi hodnotí Zemana kriticky. Nedbal na důstojnost úřadu,...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 14. 4. 2023  •  Miloš Zeman  •  0

Působení bývalého prezidenta Miloše Zemana na Hradě vnímají lidé negativně. Vyplývá to z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Ve všech zkoumaných oblastech převažovalo kritické hodnocení nad pozitivním. Lidé Zemanovi nejvíce vyčítají, že málo dbal o vážnost a důstojnost svého úřadu. Myslí si to téměř tři čtvrtiny dotázaných.

Exprezident Zeman málo dbal na důstojnost úřadu, kritizují...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 4. 2023  •  Miloš Zeman  •  0

Působení bývalého prezidenta Miloše Zemana na Hradě vnímají lidé negativně, vyplývá z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Ve všech zkoumaných oblastech převažovalo kritické hodnocení nad pozitivním. Lidé Zemanovi nejvíce vyčítají, že málo dbal o vážnost a důstojnost svého úřadu, takový názor zastávají téměř tři čtvrtiny dotázaných.

CVVM: Zemana hodnotí lidé kriticky, podle nich málo dbal na...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 14. 4. 2023  •  Miloš Zeman  •  0

Praha - Působení bývalého prezidenta Miloše Zemana na Hradě vnímají lidé negativně. Vyplývá to z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Ve všech zkoumaných oblastech...

Veřejnost v průzkumu ztrhala Zemana, nejhůře dbal o vážnost...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 14. 4. 2023  •  Miloš Zeman  •  0

Působení bývalého prezidenta Miloše Zemana na Hradě vnímají lidé negativně. Vyplývá to z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Ve všech zkoumaných oblastech převažovalo kritické hodnocení nad pozitivním. Lidé Zemanovi nejvíce vyčítají, že málo dbal o vážnost a důstojnost svého úřadu. Myslí si to téměř tři čtvrtiny dotázaných.

Zemřela bývalá novinářka a poslankyně Jana Lorencová

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 4. 2023  •  Miloš Zeman  •  0

V ostravské fakultní nemocnici zemřela ve čtvrtek někdejší investigativní novinářka a bývalá poslankyně za hnutí ANO Jana Lorencová. Bylo jí 83 let. Informaci potvrdila mluvčí ostravské pobočky České televize Jana Vašková. Lorencová byla známá svými reportážemi v České televizi o kauze lehkých topných olejů, o podvodech s drahými kameny nebo o krachujících kampeličkách. V roce 2018 jí prezident Miloš Zeman udělil Medaili Za zásluhy o stát.

13. dubna 2023

Pavel má třetího kandidáta na ústavního soudce. Wintr...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 4. 2023  •  Miloš Zeman  •  0

Prezident Petr Pavel navrhne Senátu za ústavního soudce profesora práva Jana Wintra. ČTK to dnes sdělila mluvčí Hradu Markéta Řeháková. Doplnila, že prezident o své dnešní schůzce s Wintrem předem informoval předsedu Senátu Miloše Vystrčila (ODS). Prezident už senátorům navrhl dva další právníky - bývalou šéfku Soudcovské unie Danielu Zemanovou a někdejšího předsedu Nejvyššího správního soudu (NSS) Josefa Baxu. Třem stávajícím ústavním soudcům vyprší mandát 3. května.

Exprezident Zeman otevře svou kancelář. Ovčáček: Bude tam...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 4. 2023  •  Miloš Zeman  •  0

Bývalý prezident Miloš Zeman příští středu otevře v Jaselské ulici v Praze Bubenči svou kancelář. Zpočátku v ní plánuje být jeden den v týdnu. Kancelář má pronajatou od pražského arcibiskupství. ČTK to dnes sdělil jeho mediální zástupce Jiří Ovčáček.

Hrad ukončil spolupráci s advokátem Nespalou

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 4. 2023  •  Miloš Zeman  •  0

Prezidentská kancelář ukončila spolupráci s advokátem Markem Nespalou, píše portál iROZHLAS.cz. Nespala zastupoval minulého prezidenta Miloše Zemana či hradní kancelář mimo jiné ve sporech se Zemanovým bývalým poradcem Zdeňkem Šarapatkou, vnučkou novináře Ferdinanda Peroutky či lékařkou Džamilou Stehlíkovou. Web připomíná, že Hrad zaplatil Nespalovi za deset let spolupráce z veřejných rozpočtů téměř 21 milionů korun. 

10. dubna 2023

Mezi návrhy na státní vyznamenání je Jiří Brady. Nyní budou...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 4. 2023  •  Miloš Zeman  •  0

Přes sto návrhů na státní vyznamenání poslali lidé do Poslanecké sněmovny. Ta nyní z těchto podkladů bude vybírat, koho doporučí prezidentu Petru Pavlovi k ocenění. Mezi jmény, která přišla do dolní komory, je podle informací ČT i Jiří Brady. O jeho možném vyznamenání se hovořilo už v roce 2016. Podmínkou ale mělo být, že jeho synovec, tedy tehdejší ministr kultury, zruší setkání s dalajlámou. Miloš Zeman však tehdy popřel, že by kdy vyznamenání Bradyho schválil.

Jak Česko dostalo poslední dvě lekce od Miloše Zemana

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 10. 4. 2023  •  Miloš Zeman  •  0

Miloš Zeman už měsíc není prezidentem a zjevně se mu stýská po pozornosti, která vždy byla jeho druhou největší drogou. Podal na Úřad pro ochranu osobních údajů stížnost na lékaře Ústřední vojenské nemocnice kvůli tomu, že v době jeho hospitalizace,...

5. dubna 2023

Zemanova stížnost na ÚVN: Podnět projedná Úřad pro ochranu...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 5. 4. 2023  •  Miloš Zeman  •  2

Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) řeší podnět bývalého prezidenta Miloše Zemana, který chce nechat prověřit, jak pražská Ústřední vojenská nemocnice (ÚVN) nakládala s jeho citlivými údaji. Zeman si již dříve stěžoval, že během jeho hospitalizace v ÚVN v říjnu 2021 její vedení vytvořilo dva „přípisy“ týkající se jeho zdravotního stavu, o nichž ani nevěděl. Jedno stanovisko dali bývalému vedoucímu Kanceláře prezidenta republiky Vratislavu Mynáři a druhé předsedovi Senátu Miloši Vystrčilovi (ODS), v němž bylo uvedeno, že Zeman není schopen vykonávat pracovní povinnosti.

Zeman podal stížnost na to, jak nemocnice informovala Senát...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 5. 4. 2023  •  Miloš Zeman  •  2

Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) řeší podnět bývalého prezidenta Miloše Zemana, který chce nechat prověřit, jak pražská Ústřední vojenská nemocnice (ÚVN) nakládala s jeho citlivými údaji. Píše o tom server iRozhlas. Zeman si již dříve stěžoval, že během jeho hospitalizace v říjnu 2021 vedení ÚVN vytvořilo dva „přípisy“ týkající se jeho zdravotního stavu, o nichž ani nevěděl. Jedno stanovisko dali bývalému vedoucímu Kanceláře prezidenta republiky Vratislavu Mynářovi a druhé šéfovi Senátu Miloši Vystrčilovi (ODS). Bylo v něm uvedeno, že Zeman není schopen vykonávat pracovní povinnosti.

iROZHLAS: ÚOOÚ zkoumá Zemanův podnět na nemocnici

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 5. 4. 2023  •  Miloš Zeman  •  1

Praha - Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) řeší podnět bývalého prezidenta Miloše Zemana, který chce nechat prověřit, jak pražská Ústřední vojenská nemocnice (ÚVN) nakládala...

iROZHLAS: ÚOOÚ zkoumá Zemanův podnět na nemocnici

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 5. 4. 2023  •  Miloš Zeman  •  0

Praha - Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) řeší podnět bývalého prezidenta Miloše Zemana, který chce nechat prověřit, jak pražská Ústřední vojenská nemocnice (ÚVN) nakládala...

4. dubna 2023

Nejedlý se opakovaně scházel se šéfem BIS Koudelkou, píše...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 4. 4. 2023  •  Miloš Zeman  •  1

V letech 2019 až 2020 se blízký spolupracovník tehdejšího prezidenta Miloše Zemana Martin Nejedlý čtyřikrát sešel s ředitelem Bezpečnostní informační služby (BIS) Michalem Koudelkou, první kontakt přišel od Nejedlého. Uvedl to Deník N, kterému opakované schůzky i komunikaci přes SMS mezi oběma muži potvrdil mluvčí civilní kontrarozvědky Ladislav Šticha. Nejedlý řekl, že se k setkáním s Koudelkou nechce vyjadřovat. Obsah schůzek ani jedna ze stran nekomentovala. Zeman Koudelku i BIS opakovaně a veřejně kritizoval.

Deník N: Nejedlý se opakovaně scházel se šéfem BIS Koudelkou

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 4. 4. 2023  •  Miloš Zeman  •  0

Praha - V letech 2019 až 2020 se blízký spolupracovník tehdejšího prezidenta Miloše Zemana Martin Nejedlý čtyřikrát sešel s ředitelem Bezpečnostní informační služby (BIS) Michalem...

Zeman našel kancelář v Dejvicích, asistovat mu bude Ivana....

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 4. 2023  •  Miloš Zeman  •  1

Bývalý prezident Miloš Zeman bude mít kancelář v Jaselské ulici v pražských Dejvicích, uvedl dnes Deník N. Spolek Přátelé Miloše Zemana si ji pronajal od pražského arcibiskupství. Zeman se minulý měsíc po odchodu z prezidentské funkce přestěhoval do svého nového domu v Lánech nedaleko Prahy. Před koncem mandátu řekl, že kancelář si otevře od května a bude do ní jezdit zhruba jednou týdně. Asistentku mu má dělat manželka Ivana.

Zeman bude jednou týdně úřadovat v Dejvicích. Kancelář si...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 4. 4. 2023  •  Miloš Zeman  •  1

Bývalý prezident Miloš Zeman bude mít kancelář v Jaselské ulici v pražských Dejvicích, uvedl dnes Deník N. Spolek Přátelé Miloše Zemana si ji pronajal od pražského arcibiskupství. Zeman se minulý měsíc po odchodu z prezidentské funkce přestěhoval do...

ČSSD gratulovala Finsku, porušila Zemanův slib se nechlubit...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 4. 4. 2023  •  Miloš Zeman  •  1

Čeští sociální demokraté na svém Twitterovém účtu gratulovali Finsku k úternímu vstupu do NATO. A pochlubili se vlastní zásluhou o to, že Česko do aliance vstoupilo v roce 1999. Neprávem. I přes tehdejší slib expremiéra a bývalého prezidenta Miloše Zemana.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.