Index vlivu Leo Express - Index vlivu v podnikání

 
 

České dráhy a RegioJet posílí na svátky dálkové spoje. Leo Express to neplánuje

České dráhy posílí před vánočními svátky a na Nový rok dálkové vlaky na nejvytíženějších linkách. Mimořádné posilové vozy na klasických rychlících a expresech nabídnou několik set míst k sezení navíc. Posilové vozy budou nasazeny od 22. prosince do 2. ledna. O volných dnech bude sváteční provoz. Posilovat spoje se chystá také RegioJet. Leo Express posílení spojů neplánuje. FlixBus rozhodne ve středu.

Leo Express aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
15.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Leo Express ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Leo Express ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Leo Express v poslední době

 

20. prosince 2022

České dráhy a RegioJet posílí na svátky dálkové spoje. Leo...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 20. 12. 2022  •  Leo Express  •  1

České dráhy posílí před vánočními svátky a na Nový rok dálkové vlaky na nejvytíženějších linkách. Mimořádné posilové vozy na klasických rychlících a expresech nabídnou několik set míst k sezení navíc. Posilové vozy budou nasazeny od 22. prosince do 2. ledna. O volných dnech bude sváteční provoz. Posilovat spoje se chystá také RegioJet. Leo Express posílení spojů neplánuje. FlixBus rozhodne ve středu.

16. prosince 2022

Rána a vysypané sklo. Vlak mířící do Polska neplánovaně...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 16. 12. 2022  •  Leo Express  •  1

Vlak společnosti Leo Express jedoucí z pražského hlavního nádraží do polského Krakova měl v pátek odpoledne drobnou nehodu. Na úseku z Pardubic do Ústí nad Orlicí se v jednom z vozů za jízdy nečekaně vysklily dvě vrstvy okna, u kterého seděli cestující. Nehoda se obešla bez zranění, spoj ale nabral zhruba hodinové zpoždění. Podle mluvčího společnosti nebyli cestující nijak ohroženi.

10. června 2022

Mění se jízdní řád vlaků. Leo Express odchází z...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 6. 2022  •  Leo Express  •  2

Na železnici se mění jízdní řád. Letošní červnová změna je ve srovnání s minulostí střídmá. O několik přímých spojů do Prahy přijde Uherskohradišťsko, protože Leo Express odkloní své spoje směřující dosud do regionu na Ostravsko. Zlepší se železniční obsluha Adršpachu, zanikne naopak přímé spojení z Ostravy do Banské Bystrice.

2. prosince 2021

Polovina Leo Expressu stála investory 200 milionů, získají...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 2. 12. 2021  •  Leo Express  •  2

Necelých dvě stě milionů korun zaplatili španělský státní dopravce Renfe a švédský poskytovatel oprav a údržby vlaků EuroMaint za 55procentní podíl v českém dopravci Leo Express. Nadpoloviční podíl ve firmě provozující železniční dopravu z Prahy do Ostravy a dále do Košic nebo polského Krakova, autobusové linky nebo závazkovou dopravu na Orlickoústecku tak získali za cenu tří lokomotiv.

23. srpna 2021

Španělé mohou díky nákupu půlky Leo Expressu do Německa i na...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 23. 8. 2021  •  Leo Express  •  2

Boj o cestující na evropské železnici se přiostřuje. Do roku 2033 budou muset unijní státy postupně vybrat dopravce na všechny tratě v otevřené soutěži. Končí tak léta zažitý model státních společností, které si vzájemně nekonkurují. Železniční...

20. srpna 2021

Španělská státní železnice Renfe koupila podíl 50 procent v...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 20. 8. 2021  •  Leo Express  •  2

Madrid - Španělské ministerstvo financí povolilo státní železniční společnosti Renfe Operadora koupit podíl 50 procent v české soukromé železniční společnosti Leo Express. Uvedla...

Španělská státní železnice Renfe koupila podíl 50 procent v...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 20. 8. 2021  •  Leo Express  •  2

Madrid - Španělské ministerstvo financí povolilo státní železniční společnosti Renfe Operadora koupit podíl 50 procent v české soukromé železniční společnosti Leo Express. Uvedla...

Španělské dráhy koupily polovinu českého Leo Expressu, píše...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 20. 8. 2021  •  Leo Express  •  2

Jeden z největších evropských železničních dopravců začne podnikat v Česku. Španělské státní dráhy Renfe po měsících jednání oznámily, že kupují padesát procent českého soukromého dopravce Leo Express. Píše o tom server Zdopravy.cz. Podle tiskové zprávy španělského dopravce již k nákupu došlo. Vyjádření Leo Expressu server zjišťuje.

Na české koleje přijíždí nový dopravce. Španělský gigant...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 20. 8. 2021  •  Leo Express  •  2

Českým drahám přibude další konkurent. Evropský gigant v železniční dopravě, španělské státní dráhy Renfe Operadora, vstupuje na český trh. Královské dráhy v pátek oznámily, že kupují 50 procent českého dopravce Leo Express. Jako první zprávu...

Polovinu Leo Expressu ovládne španělský železniční kolos...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 20. 8. 2021  •  Leo Express  •  2

Španělský drážní dopravce Renfe expanduje do střední a východní Evropy. V pátek společnost oznámila, že koupí padesátiprocentní podíl v české společnosti Leo Express, která provozuje autobusové i železniční spoje v Česku, Polsku a na Slovensku.

23. červenece 2021

Změny v pravidlech cestování na Slovensko snížily zájem o...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 23. 7. 2021  •  Leo Express  •  2

Měnící se pravidla pro vstup na Slovensko snížila zájem lidí o spoje mnoha českých dopravců do země. České dráhy zaznamenávají skoro třetinový pokles oproti době před změnou karanténních opatření, znatelný útlum v zájmu zákazníků hlásí i Leo Express. Autobusový dopravce FlixBus pak upozorňuje, že cestující si kvůli nejistotě kupují jízdenky na poslední chvíli. Slovensko v posledních týdnech několikrát změnilo opatření na hranicích, nově se karanténě vyhnou jen plně očkovaní.

11. května 2021

Leo Express vyráží s vlaky na Slovensko. Chystá i spoje do...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 11. 5. 2021  •  Leo Express  •  2

Od pátku 14. května obnoví železniční dopravce Leo Express částečně provoz svých linek do slovenských Košic. Společnost také už připravuje obnovení vlakové linky do Krakova, nebo autobusové spoje na Ukrajinu.

8. května 2021

Na co zírá mašinfíra: Lokálka na konci Orlických hor vás...

Zdroj Cestování iDNES.cz - Server pro cestovatele, turisty, outdoor ze dne 8. 5. 2021  •  Leo Express  •  2

Dnes vyjedeme na překrásnou údolní trať na samém konci Orlických hor. Leo Expressem vyrazíme z Dolní Lipky až pod Bukovou horu, do zastávky Mlýnický Dvůr. V praxi vám ukážeme, jak to vypadá, když trať leží na hranici dvou krajů, z nichž jeden si dopravu objedná a druhý ne.

9. března 2021

Španělské dráhy Renfe míří do Evropy, vyhlédly si podíl v...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 9. 3. 2021  •  Leo Express  •  2

Španělské státní dráhy Renfe Operadora v rámci rozšíření své působnosti do Evropy jednají o převzetí podílu 50 procent v české společnosti Leo Express. S odkazem na španělský deník El País o tom v pondělí informoval server Zdopravy.cz. Hodnotu transakce ani časovou perspektivu média neuvádí.

23. listopadu 2020

Leo Express lepí děravou kasu. Nabízí k adopci sedačky ve...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 23. 11. 2020  •  Leo Express  •  2

Společnost Leo Express vymyslela netradiční způsob, jak v době výpadku velké části příjmů kvůli vládním omezení vylepšit stav svých účtů. Nově začal dopravce nabízet cestujícím možnost takzvané adopce sedaček. Za nejméně pět tisíc korun, které mohou cestující následně projezdit, si mohou na sedačku nechat vyrobit libovolný nápis.

6. listopadu 2020

Leo Express rozšíří žalobu na České dráhy. Žádá víc než...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 6. 11. 2020  •  Leo Express  •  2

Železniční dopravce Leo Express rozšíří svou žalobu na České dráhy za jejich údajné uplatňování predátorských cen, po státním podniku bude požadovat jako náhradu škod přes miliardu korun. Je to více než dvojnásobek, než původně soukromá firma po drahách žádala. Informoval o tom mluvčí Leo Expressu Emil Sedlařík. Náhradu škody v řádech stovek milionů korun požaduje od ČD u českých soudů i RegioJet. České dráhy se proti stanoviskům Leo Expressu ohradily, situace je zatím podle nich nenutí měnit svou pozici ve sporu.

Leo Express rozšíří žalobu na České dráhy, žádá víc než...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 6. 11. 2020  •  Leo Express  •  2

Praha - Železniční dopravce Leo Express rozšíří svou žalobu na České dráhy za jejich údajné uplatňování predátorských cen, po státním podniku bude požadovat jako náhradu škod...

Leo Express rozšíří žalobu vůči Českým drahám, požaduje přes...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 6. 11. 2020  •  Leo Express  •  2

Železniční dopravce Leo Express rozšíří svou žalobu vůči Českým drahám za jejich údajné uplatňování predátorských cen, po státním podniku bude požadovat jako náhradu škod více než miliardu korun. Jde o zhruba dvojnásobek původně zamýšlené částky. Náhradu škody v řádech stovek milionů korun požaduje i RegioJet.

23. října 2020

Železniční dopravci vyzvali vládu k prominutí plateb za...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 23. 10. 2020  •  Leo Express  •  2

Praha - Největší železniční dopravci České dráhy, RegioJet a Leo Express jednotně vyzvali vládu k plošnému prominutí poplatků za využívání železnice, je to podle nich klíčové...

19. října 2020

Soukromí železniční dopravci volají po pomoci státu....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 19. 10. 2020  •  Leo Express  •  2

České vlaky opět zejí prázdnotou. Dopravci proto radikálně škrtají - například Leo Expressu zbylo na trati mezi Prahou a Ostravou v některých dnech jen několik spojů denně. Firmy proto začínají stále více volat po pomoci státu. "Vzniká iniciativa,...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.