Index vlivu Táňa Fischerová - Index vlivu v politice

Táňa Fischerová
 
 

Agresivní Zeman, nechutné útoky i nevýraznost. Kandidáti z roku 2013 hodnotí letošní kampaň

Jak letošní prezidentskou kampaň hodnotí kandidáti, kteří se účastnili voleb v roce 2013? Na dotazy Novinek odpovídali senátor za ČSSD Jiří Dienstbier, tehdejší kandidát ODS Přemysl Sobotka, finalista první volby Karel Schwarzenberg (TOP 09), občanská kandidátka Táňa Fischerová i bývalá europoslankyně za KDU-ČSL Zuzana Roithová.

Táňa Fischerová aktuálně...

Pořadí: 8Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Táňa Fischerová ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Táňa Fischerová ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Táňa Fischerová v poslední době

 

25. ledna 2018

Agresivní Zeman, nechutné útoky i nevýraznost. Kandidáti z...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 25. 1. 2018  •  Táňa Fischerová  •  6

Jak letošní prezidentskou kampaň hodnotí kandidáti, kteří se účastnili voleb v roce 2013? Na dotazy Novinek odpovídali senátor za ČSSD Jiří Dienstbier, tehdejší kandidát ODS Přemysl Sobotka, finalista první volby Karel Schwarzenberg (TOP 09), občanská kandidátka Táňa Fischerová i bývalá europoslankyně za KDU-ČSL Zuzana Roithová.

29. listopadu 2017

Táňa Fischerová ke kampani ONI JE DO PLYNU. MY JE DO ŠKOL!:...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 29. 11. 2017  •  Táňa Fischerová  •  5

29.11.2017 9:00 - ROMEA, další organizace a mnohé osobnosti se rozhodly reagovat na současnou vlnu nenávisti a rasismu, která se šíří Českou republikou. Společně se zapojují do kampaně na podporu Romského stipendijního programu, který v tomto školním roce podpořil 86 studentů z celé ČR. Zároveň chtějí z výtěžku kampaně podpořit děti bez rozdílu národnosti, které docházejí do napadené základní školy v Teplicích.

18. ledna 2017

KULTURNÍ TIP: Když hvězdy pomáhají – benefiční muzikálový...

Zdroj www.superrodina.cz » Superrodina.cz ze dne 18. 1. 2017  •  Táňa Fischerová  •  8

V neděli 5. února od 19.00 hodin rozezpívá a roztančí scénu Městského divadla v Mostě na 60 umělců v čele s Václavem Noidem Bártou, Ondřejem Rumlem, Olgou Lounovou, Janem Křížem, Ivanou Korolovou, Lilian Sarah Fischerovou a Janou Trojanovou. Výtěžek ze vstupného na muzikálové představení Horečka nedělní noci, které se koná již podruhé, poputuje Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové podporujícího děti a mladistvé z dětských domovů. „Věřím, že by každý zdravý pracující člověk, který má to štěstí a žije ve svobodě v této krásné zemi, měl společnosti něco ze sebe vrátit nazpět. Tak nejlépe, jak umí on sám. My umíme tohle. Spojit lidi, kteří milují ze srdce to, co dělají – zpěv, tanec, herectví, režii, choreografii, kostýmy, make-up, zvuk, světla, a nechat je kouzlit… pro vás, pro nás, pro ně a hlavně pro děti, kterým pomáhá Nadační fond Veroniky Kašákové. Jestli chcete udělat dobrý skutek a vidět lidi, kteří milují to, co dělají, přijďte,“ zve za organizátory herečka, tanečnice a principálka divadelní společnosti Indigo Company Lilian Sarah Fischerová.   Kdy: 5. 2. 2017 od 19.00 Kde: Městské divadlo v Mostě (Divadelní 15, 434 01 Most) Autor: Lilian S. Fischerová Režie: Jiří Kraus Scénář: Jana Ozoráková, Jiří Kraus Choreografie: Petr Čejka, Lilian S. Fischerová, Filip Gregoriades, Alena Karlovská Účinkují: Václav Noid Bárta, Ondřej Ruml, Olga […]

29. září 2015

Herečka Táňa Fischerová bude zpívat ve Skupicích

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 29. 9. 2015  •  Táňa Fischerová  •  11

Louny, Skupice - Na statku Pohoda vystoupí tato umělkyně s dalšími účinkujícími příští sobotu na koncertě s názvem Milovat zem, jenž bude poctou skladateli Zdeňku Šestákovi.

30. května 2015

Klaus mladší na protestu proti norské sociálce: Norsko týrá...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 5. 2015  •  Táňa Fischerová  •  11

V Praze a Brně se dnes konaly pochody na podporu rodin, z nichž norská sociální služba odebrala děti. Nejznámnější je případ Evy Michalákové a jejích synů. "Norsko krade naše děti," stálo na transparentech demonstrantů. Mezi ně zavítala i řada známých osobností. Třeba hokejová legenda Dominik Hašek. Přišli i Táňa Fischerová, europoslanec Mach či syn exprezidenta Václava Klause.

21. května 2015

GLOSA: Jan Kačer požaduje „důkazy“ v kauze Rath

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 21. 5. 2015  •  Táňa Fischerová  •  15

Davidu Rathovi stále zůstávají věrní obhájci poté, co se svých právníků zbavil. Jsou jimi režisér Jan Kačer a, možná překvapivě, Táňa Fischerová, naše ne moc úspěšná politička a nynější předsedkyně Českého helsinského výboru.

8. prosince 2014

Dnešní politika zabíjí jednotlivce a hlavně jeho hlas...

Zdroj Umeni a kultura ze dne 8. 12. 2014  •  Táňa Fischerová  •  13

Kandidovala na prezidentku. Neuspěla. Ale nebere to jako prohru. Je to životní zkušenost. Většina z nás ji vnímá jako nepolitickou političku. Ale také jako člověka, který dokáže dávat světlo.

25. listopadu 2014

Jen tak změnit svět. Rozhodly se party studentů a dětí

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 25. 11. 2014  •  Táňa Fischerová  •  14

Praha /FOTOGALERIE/ - „Kdo všechno vás obdivuje a proč? Kde jste sebrali peníze na náš dnešní oběd? Jaké máte kamarády a kde bydlí? Zalhali jste někdy rodičům?" Sedmiletých dětí z iniciativy Spirála života Prostějovské základní školy bylo v hledišti přednáškového sálu Národního technického muzea v Praze všeho všudy devět, ale při odpolední besedě s herečkou Táňou Fischerovou a s hercem a moderátorem Rádia Junior Petrem Vackem hrály prim. Chtěly prostě vědět úplně všechno.

14. října 2014

Desítky lidí pobytem za mřížemi podpořily politické vězně

Zdroj ČN - Z domova ze dne 14. 10. 2014  •  Táňa Fischerová  •  13

Praha - Pražský primátor Tomáš Hudeček nebo herečka a politička Táňa Fischerová si nakrátko vyzkoušeli, jaké je to dostat se za mříže. Svým pobytem v symbolické cele na pražském...

6. října 2014

Pohřeb Petra Skoumala (†76): Loučila se manželka Ilona,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 10. 2014  •  Táňa Fischerová  •  13

Zesnulý hudebník Petr Skoumal (†76) po sobě nezanechal jen desítky nezapomenutelných písní a melodií, ale také hodně dětí, manželek a milenek. Ti všichni se s ním dnes přišli rozloučit. Příšla jeho poslední žena herečka Ilona Svobodová s dětmi, bývalá milenka Táňa Fischerová i Skoumalův utajovaný syn David a exmanželka.

13. března 2014

Kdyby se bývali Češi rozhodli před rokem jinak: Cesta je cíl...

Zdroj IHNED.cz ze dne 13. 3. 2014  •  Táňa Fischerová  •  19

Uplynul rok od zvolení Miloše Zemana prezidentem. Mnoho voličů má v paměti ostrý souboj s Karlem Schwarzenbergem ve druhém kole. Jak by to ale vypadalo, kdyby se hlavou státu stala třeba Táňa Fischerová?

11. března 2014

EKONOMIKA: Střízlivě o Amazonu

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 11. 3. 2014  •  Táňa Fischerová  •  17

Reakce na střídavé lákání a odmítání Amazonu spadají skoro bez výjimky do dvou dogmatických šablon. První je: fuj, velkokapitál. "Nezničí podnikání Amazonu definitivně Českou poštu, která by již dnes zasluhovala ochranu a jasné vymezení podnikání?" ptá se Táňa Fischerová, snad že konkurence přináší krizi z nadvýroby a chodit pro balík do ruky na pobočku je sluníčkové.

11. února 2014

Zeman je nemoudrý člověk, říká Táňa Fischerová. Co Franz a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 2. 2014  •  Táňa Fischerová  •  17

Když proti němu kandidovali, servítky si nebrali. Teď pět neúspěšných uchazečů o post hlavy státu, kteří se včera sešli na premiéře filmu Kandidát, o Miloši Zemanovi (69), mluvilo s rezervou.

18. ledna 2014

Fischerová: Zemana moc chválit nelze. Babiš by mně vadil

Zdroj Tyden.cz ze dne 18. 1. 2014  •  Táňa Fischerová  •  18

Od první přímé volby prezidenta uplynul už rok. Za tu dobu dala nová hlava státu dostatečně najevo, že nebude sedět v koutě a do tuzemské politiky podle potřeby aktivně zasáhne. On-line deník TÝDEN.CZ zpovídá bývalé kandidáty na prezidenta a ptá se, jak Zemana v hradní roli hodnotí a co by dělali na jeho místě oni. Bývalá poslankyně, herečka Táňa Fischerová jednoznačně říká, že Zemana lze pochválit snad jen za doplnění Ústavního soudu. Do sestavování vlády by neměl zasahovat.

15. ledna 2014

Ombudsman? Největším favoritem je Šabatová

Zdroj Tyden.cz ze dne 15. 1. 2014  •  Táňa Fischerová  •  18

Kdo obsadí volný post veřejného ochránce práv? Ve hře je hned několik jmen: právnička Hana Marvanová, neúspěšná prezidentská kandidátka Táňa Fischerová, bývalá disidentka Anna Šabatová, bývalý ministr Pavel Zářecký nebo zástupce ombudsmana Stanislav Křeček. Největší šance dávají oslovení senátoři Šabatové.

13. ledna 2014

Jsou známa jména osobností nominovaných na nového...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 13. 1. 2014  •  Táňa Fischerová  •  19

Praha, 13.1.2014 16:32, (ROMEA) - Sněmovna bude v únoru volit nového veřejného ochránce práv a je velká šance, že se jím stane některá z navržených žen. Hovoří se o bývalé disidentce Anně Šabatové, kterou nominuje zřejmě Senát, dále o Táně Fischerové, pro kterou chce vyjednat podporu Hnutí ANO, a také o advokátce Haně Marvanové.

29. listopadu 2013

Opět se tu natahoval zákon, vysvětluje Fischerová záruku pro...

Zdroj ČT24 - Hlavní zprávy ze dne 29. 11. 2013  •  Táňa Fischerová  •  19

Praha – Délka pobytu Davida Ratha ve vazbě ve mně vzbuzovala pocit, že se tady zase natahuje zákon, prohlásila Táňa Fischerová v pátečním Interview ČT24. herečka a předsedkyně Českého helsinského výboru už od května prohlašovala, že souzený exposlanec a bývalý hejtman David Rath podle ní nechce a nemůže uprchnout. Její záruky sice soud nepřijal, přesto za několik měsíců rozhodl ve prospěch jejího návrhu a Ratha z vazby propustil – po 18 měsících. Proces před soudem nadále pokračuje. Za zmanipulované veřejné zakázky hrozí Rathovi až 12 let vězení.  

19. listopadu 2013

PRÁVO: Vidíte, že na Ratha nic nemají...

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 19. 11. 2013  •  Táňa Fischerová  •  19

To je věta, která zaznívá i z úst vzdělaných lidí, i když mu hrozí trest až do výše dvanácti let za manipulace s veřejnými zakázkami a přijímání úplatků. A tuto větu zaslechneme v nějaké modifikaci dokonce od lidí, kteří jindy veřejně bojují proti korupci, jako jsou režisér Jan Kačer či herečka Táňa Fischerová.

17. listopadu 2013

Táňa Fischerová: Jsem jedna z těch, kteří se za Davida Ratha...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 17. 11. 2013  •  Táňa Fischerová  •  19

Sedlčany /ROZHOVOR/ – Herečka Táňa Fischerová přesvědčila návštěvníky sedlčanského kulturního domu, že je také dobrá zpěvačka. Středověkou a renezanční milostnou poezii zhudebnil Daniel Dobiáš, který ji doprovodil v koncertním sále i na klavír. Před představením Dekameron Táňa Fischerová Příbramskému deníku poskytla ochotně rozhovor, v němž se nevyhýbala ani názorům na současnou politiku.

12. listopadu 2013

Rathův útěk: Zůstane doma v Hostivici, nebo zmizí za Koženým...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 11. 2013  •  Táňa Fischerová  •  20

Zaručily se za něj i známé osobnosti - Táňa Fischerová, herec Jan Kačer, či bývalý olympionik a desetibojař Robert Změlík. Věří, že David Rath po propuštění z vazby na svobodu nikam neuteče. na tohle si přitom nyní můžete i vsadit. Kde stráví Rath Vánoce? Bookmakeři vypsali kurzy na Hostivice, ale i Koženého Bahamy, Krejčířův JAR, či "Napoleonovu" Svatou Helenu.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.