Index vlivu Vratislav Kulhánek - Index vlivu v podnikání

 
 

Dr. Ing. Vratislav Kulhánek (* 20. listopadu 1943, České Budějovice, Protektorát Čechy a Morava) je český businessman a bývalý předseda Českého svazu ledního hokeje.

 

Auta budeme krmit elektřinou z uhelných elektráren, nelíbí se bývalému šéfovi Škodovky

Výsledek hlasování Evropského parlamentu o výrazném zpřísnění limitů emisí oxidu uhličitého pro nová auta se nelíbí bývalému šéfovi mladoboleslavské Škody Auto Vratislavu Kulhánkovi. Jak uvedl v Událostech, komentářích České televize, není totiž vyřešen problém výroby „čisté“ elektřiny. Té by mělo i v roce 2030 být zhruba jen třicet procent z celkové výroby.

Vratislav Kulhánek aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Vratislav Kulhánek ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Vratislav Kulhánek ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Vratislav Kulhánek v poslední době

 

3. října 2018

Auta budeme krmit elektřinou z uhelných elektráren, nelíbí...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 3. 10. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  4

Výsledek hlasování Evropského parlamentu o výrazném zpřísnění limitů emisí oxidu uhličitého pro nová auta se nelíbí bývalému šéfovi mladoboleslavské Škody Auto Vratislavu Kulhánkovi. Jak uvedl v Událostech, komentářích České televize, není totiž vyřešen problém výroby „čisté“ elektřiny. Té by mělo i v roce 2030 být zhruba jen třicet procent z celkové výroby.

31. červenece 2018

Kulhánek se vrací do světa aut, stal se členem dozorčí rady...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 31. 7. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  4

Dozorčí rada společnosti Aures Holdings, nástupce AAA Auto, do svých řad získala novou osobnost se širokou škálou zkušeností nejen ze světa automobilového průmyslu. Vratislav Kulhánek má za sebou kromě působení na předsednických pozicích ve společnosti Škoda Auto i funkci prezidenta Sdružení automobilového průmyslu ČR a viceprezidenta Svazu průmyslu a dopravy ČR.

9. května 2018

Prezidentští kandidáti Hilšer a Kulhánek nedodali účetnictví...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 9. 5. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  4

Neúspěšní kandidáti Marek Hilšer a Vratislav Kulhánek nedodali včas účetnictví k prezidentské volební kampani. Za nesplnění některé ze zákonných povinností jim hrozí pokuta až 100 tisíc korun. Oba kandidáti uvedli, že účetnictví dodají.

Hilšer s Kulhánkem nevyúčtovali prezidentskou kampaň. Hrozí...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 5. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  4

Účetnictví k prezidentské volební kampani nedodali včas kandidáti Marek Hilšer a Vratislav Kulhánek. Uvedl to ve středu server iRozhlas.cz. Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí již dříve oznámil, že účetnictví odevzdalo v zákonném termínu do konce dubna jen sedm z devíti kandidátů. Hilšer i Kulhánek uvedli, že účetnictví úřadu ho odešlou. Za nesplnění některé ze zákonných povinností hrozí kandidátům pokuta až 100 000 korun.

Hilšerovi a Kulhánkovi hrozí pokuta. Nedodali účetnictví k...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 9. 5. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  4

Účetnictví k prezidentské volební kampani nedodali včas kandidáti Marek Hilšer a Vratislav Kulhánek. Uvedl to dnes server iRozhlas.cz. Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí již dříve oznámil, že účetnictví odevzdalo v zákonném termínu do konce dubna jen sedm z devíti kandidátů.

27. ledna 2018

Doufám, že Zeman splní svá slova a bude proevropský, řekl...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 27. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  5

Neúspěšný prezidentský kandidát Vratislav Kulhánek z výsledku voleb není příliš nadšen. Doufá, že vítěz prezidentských voleb Miloš Zeman naplní svá slova z posledních dní o svých proevropských postojích.

Kulhánek: Doufám, že Zeman splní svá slova, že bude...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 27. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  5

Praha - Neúspěšný prezidentský kandidát Vratislav Kulhánek z výsledku voleb není příliš nadšen. Řekl to ČTK. Doufá, že vítěz prezidentských voleb Miloš Zeman naplní svá slova...

17. ledna 2018

Drahoš „vyluxuje“ hlasy poražených, tvrdí průzkum. Zeman ale...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  5

Zhruba tři čtvrtiny voličů velké části nepostupujících kandidátů na prezidenta plánují dát hlas Jiřímu Drahošovi. Ukazuje to průzkum agentur STEM/MARK a Median pro Institut pro Demokracii 21. Čísla odrážejí názor voličů během prvního kola voleb. Hlasy pro Jiřího Hynka, Petra Hanniga a Vratislava Kulhánka ve výsledcích průzkumu započítány nejsou, kvůli malému počtu voličů by u nich mohla vzniknout výrazná statistická odchylka.

14. ledna 2018

Na kolik vyšel jeden hlas? Nejvíc „platil“ Kulhánek, nejméně...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  5

 „Vítězem“ prezidentských voleb se stal lékař Marek Hilšer, v závěsu za ním se umístil hudebník Petr Hannig. Tak by vypadalo pomyslné finále, kdyby se získané hlasy kandidátů přepočítaly na peníze vydané v kampani. Hlas pro Hilšera vyšel na 3,3 koruny, pro Hanniga o korunu víc. Naopak manažer Vratislav Kulhánek získal hlas za částku blížící se třem stovkám, textař Michal Horáček pak za 70 korun.

13. ledna 2018

Hannig podpořil Zemana, je rád za předposlední místo

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 13. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  5

Vydavatel a producent Petr Hannig (Rozumní) před druhým kolem prezidentských voleb doporučil svým voličům hlasovat pro Miloše Zemana. Řekl to, že oceňuje korektní debaty s dalšími sedmi Zemanovými protikandidáty. Je rád, že splnil svůj cíl, aby s minimálními náklady na kampaň byl alespoň předposlední. Po sečtení téměř 100 procent hlasů za sebou nechal se ziskem přes 0,5 procenta Vratislava Kulhánka.

Rodák nerovná se automatický vítěz, i když Drahoš v...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  5

Ani vazba na konkrétní místo nebyla pro prezidentské kandidáty zárukou pronikavého úspěchu. Na jedné straně získali poměrně výraznou podporu v rodných městech Jiří Drahoš či Marek Hilšer, Michal Horáček zase zaujal mnoho voličů v domovské Roudnici nad Labem. Na druhé straně Vratislav Kulhánek, Petr Hannig ani Jiří Hynek ve svých rodných městech voliče moc nenadchli a skončili i tam až v závěru pomyslného prezidentského pelotonu.

Kulhánek je z posledního místa zklamaný, podpoří Drahoše

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 13. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  5

Neúspěšný prezidentský kandidát Vratislav Kulhánek podpoří ve druhém kole prezidentské volby bývalého předsedu Akademie věd Jiřího Drahoše. Ze svého posledního místa mezi devíti kandidáty je zklamaný. Soudí, že mu mimo jiné uškodil jeho kladný postoj k přijetí eura. Za neúspěchem podle něj může být i to, že lidé volili mezi favority a mysleli si, že svoji kandidaturu nebere moc vážně.

Pokud poslechnou voliči poražené kandidáty, může Drahoš...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 13. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  5

Miloš Zeman vyhrál první kolo prezidentských voleb se ziskem 1,98 miliónu hlasů. Druhému Jiřímu Drahošovi odevzdalo hlas 1,36 miliónu voličů. Poražení kandidáti Michal Horáček, Mirek Topolánek, Pavel Fischer a Vratislav Kulhánek, kterým dohromady odevzdalo hlas 1,2 miliónu lidí, vyzvali své voliče, aby ve druhém kole podpořili Drahoše. Pokud je voliči poslechnou, má Drahoš šanci porazit současnou hlavu státu.

Fischer, Hilšer, Kulhánek i Topolánek stojí za Drahošem. A...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  5

Neúspěšní prezidentští kandidáti Pavel Fischer, Marek Hilšer, Michal Horáček, Vratislav Kulhánek a Mirek Topolánek vyjádřili pro druhé kolo prezidentské volby podporu soupeři současného prezidenta Miloše Zemana – někdejšímu šéfovi Akademie věd Jiřímu Drahošovi. Hlavu státu podpořil Petr Hannig. 

12. ledna 2018

Zemanovi soupeři kritizují aktivistku z hnutí Femen za...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 12. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  5

Praha - Prezidentští kandidáti Marek Hilšer, Jiří Hynek, Petr Hannig a Vratislav Kulhánek kritizují aktivistku Femen, která se dnes vysvlečená do půli těla vrhla k prezidentovi Miloši...

Prezidentská superdebata: Hlava státu má jít příkladem a...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 12. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  5

Atmosféru v politice i mezi lidmi je třeba změnit a hlava státu by tomu měla pomoci, shodli se v Prezidentské debatě ČT prezidentští kandidáti Michal Horáček, Vratislav Kulhánek, Petr Hannig a Jiří Drahoš. Prezident by podle nich měl jít občanům příkladem. Odmítají také přístup současného prezidenta ke jmenování vlády Andreje Babiše, i když někteří by na většině 101 hlasu netrvali.

Povídka Miloše Čermáka o Vratislavu Kulhánkovi: Holky

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 12. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  5

Magazín ego! publikuje soubor povídek ke kandidátům na českého prezidenta. Spisovatel a novinář Miloš Čermák píše o Vratislavu Kulhánkovi.

11. ledna 2018

Superdebata: Topolánek zaryl do rivalů kvůli bezpečí, Drahoš...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  5

K první superdebatě v novém roce 2018 se sešla osmička prezidentských kandidátů ve zbrusu novém prezidentském studiu Blesku. Jiří Drahoš, Mirek Topolánek, Michal Horáček, Pavel Fischer, Marek Hilšer, Vratislav Kulhánek, Petr Hannig a Jiří Hynek se střetli nad řadou témat, aby vše zakončili zpěvem státní hymny. Bez Miloše Zemana, který vyhlásil bojkot debat. Řešila se i otázka bezpečnosti a to, zda se jednotliví kandidáti cítí být v Česku něčím ohroženi.

Nejprve bych si promluvil s největším hrobařem EU, řekl v...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 11. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  5

Osm kandidátů - Jiří Drahoš, Pavel Fischer, Petr Hannig, Marek Hilšer, Michal Horáček, Jiří Hynek, Vratislav Kulhánek a Mirek Topolánek se zúčastnili předvolební debaty v České televize, kde budou probírali domácí i zahraniční politiku. Ve třetím bloku se věnovali fungování kanceláře prezidenta. Debaty se neúčastní současný prezident Miloš Zeman, který se k nadcházejícím volbám vyjádřil jen v pořadu TV Barrandov.
    Další články k tématu:
  • Není to konkurz na hospodského, přeli se kandidáti. U diváků vyhrál Fischer
  • Zeman by s Drahošem ve 2. kole prezidentské volby prohrál, ukázal průzkum
  • Prezidentské volby nanečisto: Který kandidát má podporu čtenářů iDNES.cz?
  • Lidé nejčastěji vyhledávají Fischera. Zaujal svými výroky, soudí politolog

Piráti preferují Hilšera, už se rozhodl i Bartoš. Okamurovci...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 1. 2018  •  Vratislav Kulhánek  •  5

Velký zájem Pirátů probudil jejich „sjezd“ v Brně o uplynulém víkendu. V online anketě už aktuálně hlasovala většina členů strany, zatímco před několika dny jich byla jen stovka. V interních volbách strany by s přehledem zvítězil Marek Hilšer. Toho podpořil osobně i předseda Ivan Bartoš. Miloše Zemana by volilo 12 Pirátů, Jiří Hynek a Vratislav Kulhánek zatím nenašli mezi členy žádného podporovatele. Doporučení svým příznivcům dalo pak ve čtvrtek hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury, mají volit Miloše Zemana. 

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.