Index vlivu Petr Pithart - Index vlivu v politice

Petr Pithart
 
 

Evropa v ochraně lidí selhala. Nedůvěru ve stát z Čechů nikdo nevymlátí, říká Petr Pithart

Nemůžete bojovat s epidemií a zároveň myslet na hlasy voličů. Jsme pořád důvěřiví a část společnosti dokáže naletět populistickým řečem, míní bývalý premiér Petr Pithart. To, jak jsme žili, se už nevrátí. Jako lidstvo budeme opatrnější. Až to...

Petr Pithart aktuálně...

Pořadí: 7Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
24.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
21.21Vliv / význam klesá
 

Jak nás Petr Pithart ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Petr Pithart ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Petr Pithart v poslední době

 

23. března 2021

Evropa v ochraně lidí selhala. Nedůvěru ve stát z Čechů...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 23. 3. 2021  •  Petr Pithart  •  0

Nemůžete bojovat s epidemií a zároveň myslet na hlasy voličů. Jsme pořád důvěřiví a část společnosti dokáže naletět populistickým řečem, míní bývalý premiér Petr Pithart. To, jak jsme žili, se už nevrátí. Jako lidstvo budeme opatrnější. Až to...

4. února 2021

Už začaly dostihy, kritizoval Pithart současná jednání o...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 4. 2. 2021  •  Petr Pithart  •  0

To není politická kultura, to je zběsilý běh, který skončí tím, že si nabijeme ústa, komentoval bývalý premiér a bývalý předseda Senátu Petr Pithart jednání, která se rozběhla hned po středečním rozhodnutí Ústavního soudu. Ten zrušil část volebního zákona, protože porušuje rovné volební právo a šance kandidujících subjektů. Politici začali rychle hledat řešení, jelikož do sněmovních voleb zbývá jen osm měsíců. 

4. ledna 2021

OSOBNOST: Prezident Petr Pithart...

Zdroj Neviditelný pes ze dne 4. 1. 2021  •  Petr Pithart  •  0

Kdybych byl býval někdy zvolen prezidentem, bez dlouhého promýšlení bych se vypravil na dva okraje republiky: na ten geografický a na ten sociální...

29. listopadu 2020

KOMENTÁŘ: Uhlí v Česku skončí. Ale kdy to bude?

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 29. 11. 2020  •  Petr Pithart  •  0

Takzvaná uhelná komise má příští týden doporučit vládě scénář, kdy v Česku skončit s těžbou uhlí. O co se hraje? Ptá se bývalý český premiér Petr Pithart.

24. listopadu 2020

Čest památce ministra Ing. Jana Vrby i z Bruntálu

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 24. 11. 2020  •  Petr Pithart  •  0

Zpráva ze 4. listopadu 2020 o skonu bývalého ministra obchodu a průmyslu z období 1990-1992 Ing. Jana Vrby mne velmi zarmoutila. Tento ministr ve vládě Petra Pitharta byl zkušený manažer a praktik z průmyslu a jeho jméno bylo spojeno především s...

18. listopadu 2020

30 let zpět: „Politici by neměli být příliš dlouho ve svých...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 18. 11. 2020  •  Petr Pithart  •  0

Předseda české vlády Petr Pithart v pravidelném rozhovoru pro Československou televizi hovoří o náročných jednáních se svým slovenským protějškem Vladimírem Mečiarem, o sporech panujících ve věci sestavování republikových rozpočtů, o rehabilitacích pro účastníky třetího odboje i o dalších aktuálních událostech včetně nenadálé rezignace britské premiérky Margaret Thatcherové.Vraťte se každý den na chvíli o 30 let zpět a podívejte se, jaké okamžiky přinesl rok 1990.

10. listopadu 2020

30 let zpět: Vzájemná důvěra je základem politiky, radí Petr...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 11. 2020  •  Petr Pithart  •  0

Předseda české vlády Petr Pithart na podzim roku 1990 v rozhovoru pro Československou televizi vysvětluje, proč se těší na nadcházející volby do místních zastupitelstev. Zároveň předkládá recept na úspěšné budování vlád, ať už na jakékoli úrovni.Vraťte se každý den na chvíli o 30 let zpět a podívejte se, jaké okamžiky přinesl rok 1990. 

30 let zpět: Předseda vlády Pithart poprvé premiéru...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 11. 2020  •  Petr Pithart  •  0

Předseda české vlády Petr Pithart hovořil o úloze svého kabinetu coby prostředníka mezi vládou federální a slovenským kabinetem při jednáních o kompetenčním zákonu. Na tiskové konferenci Občanského fóra vyjadřil také frustraci z politických prohlášení předsedy slovenské vlády Vladimíra Mečiara.Vraťte se každý den na chvíli o 30 let zpět a podívejte se, jaké okamžiky přinesl rok 1990.

6. října 2020

30 let zpět: Blíží se sjezd KSČM

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 6. 10. 2020  •  Petr Pithart  •  0

Když 1. tajemník KSČM Vasil Mohorita na zasedání ústředního výboru strany 7. října 1990 zpochybnil legitimitu sametové revoluce svými výroky o tom, že „pracující této země i dělníci příliš mnoho neřekli k tomu, co se tady odehrálo,“ vyvolal tím u veřejnosti vlnu nevole, která se projevila mimo jiné mohutnými manifestacemi na podporu Občanského fóra. Poslechněte si reakci tehdejšího předsedy české vlády Petra Pitharta.Vraťte se každý den na chvíli o 30 let zpět a podívejte se, jaké okamžiky přinesl rok 1990.

5. října 2020

Strach o pozici Škodovky: Promluvte si s Volkswagenem,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 5. 10. 2020  •  Petr Pithart  •  0

Bývalý český premiér Petr Pithart a exministr průmyslu Jan Vrba vyzvali českou vládu, aby vedení koncernu Volkswagen vyjádřila své znepokojení nad možnou změnou postavení Škody Auto ve skupině. Případné omezení modelových řad a zaměření na laciné vozy pro rozvojové trhy by podle nich bylo v rozporu s přílohami smlouvy, na základě které Volkswagen do Škody před 30 lety vstupoval. Vyplývá to z dopisu, který má ČTK k dispozici. Vyjádření ministerstva průmyslu ČTK zjišťuje.

Pithart a Vrba vyzvali vládu, aby oslovila Volkswagen kvůli...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 5. 10. 2020  •  Petr Pithart  •  0

Bývalý český premiér Petr Pithart a exministr průmyslu Jan Vrba vyzvali českou vládu, aby vedení koncernu Volkswagen vyjádřila své znepokojení nad možnou změnou postavení Škody Auto ve skupině. Případné omezení modelových řad a zaměření na laciné vozy by podle nich bylo v rozporu s přílohami smlouvy, na základě které Volkswagen do Škody před 30 lety vstupoval. Vyplývá to z dopisu, který má ČTK k dispozici.

Ministr, který prodal Škodu VW, tvrdí, že posun k lowcostu...

Zdroj Auto iDNES.cz - Vše o autech ze dne 5. 10. 2020  •  Petr Pithart  •  0

Bývalý český premiér Petr Pithart a exministr průmyslu Jan Vrba vyzvali českou vládu, aby vedení koncernu Volkswagen vyjádřila své znepokojení nad možnou změnou postavení Škody Auto ve skupině.

Pithart vyzval vládu, aby oslovila VW kvůli změně postavení...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 5. 10. 2020  •  Petr Pithart  •  0

Praha - Bývalý český premiér Petr Pithart a exministr průmyslu Jan Vrba vyzvali českou vládu, aby vedení koncernu Volkswagen vyjádřila své znepokojení nad možnou změnou postavení Škody...

16. září 2020

30 let zpět: Angličané mají v politice výjimečný smysl pro...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 9. 2020  •  Petr Pithart  •  1

V návaznosti na návštěvu britské ministerské předsedkyně Margaret Thatcherové v Československu hovořil předseda vlády Petr Pithart o svém obdivu k britské politické kultuře. V dalších úvahách se zamýšlel nad úlohou, již prvorepublikové Československo sehrálo v dějinách Podkarpatské Rusi.Vraťte se každý den na chvíli o 30 let zpět a podívejte se, jaké okamžiky přinesl rok 1990.

31. červenece 2020

30 let zpět: Trenčianský summit

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 31. 7. 2020  •  Petr Pithart  •  1

Rozhovor s předsedou vlády Petrem Pithartem o jednání v Trenčianských Teplicích. Jednání vyvolala slovenská strana, která k tomu podle Pitharta přistoupila kvůli tlaku slovenských nacionalistů.Vraťte se každý den na chvíli o 30 let zpět a podívejte se, jaké okamžiky přinesl rok 1990.

16. červenece 2020

30 let zpět: To jenom my jsme dělali, že ty lidi neznáme,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 7. 2020  •  Petr Pithart  •  1

Předseda české vlády Petr Pithart hovoří před cestou do Spojených států amerických o dluhu, jejž má československá společnost vůči svým krajanům žijícím v zámoří.Vraťte se každý den na chvíli o 30 let zpět a podívejte se, jaké okamžiky přinesl rok 1990.

30. června 2020

30 let zpět: Předseda vlády o zdražování

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 30. 6. 2020  •  Petr Pithart  •  1

Rozhovor Vladimíry Pavlíčkové s premiérem Petrem Pithartem k problému zdražování. Všechny tři vlády měly podle Pitharta komunikovat maximálně otevřeně. Poznamenal, že se nezdražuje, ale jen došlo k odbourání dotací.Vraťte se každý den na chvíli o 30 let zpět a podívejte se, jaké okamžiky přinesl rok 1990.

29. června 2020

Vidím sílu skvostných lidí i spoustu pitomců. Zakázat...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 29. 6. 2020  •  Petr Pithart  •  1

Neexistoval institucionální způsob, jak komunisty zakázat. Moc nám odevzdávali tak rychle, že jsme si ani nevšimli, že je na zemi, říká Petr Pithart, premiér první české vlády vzešlé ze svobodných voleb, která byla jmenována před 30 lety. Václav...

5. května 2020

30 let zpět: Karel IV. ve Varech

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 5. 5. 2020  •  Petr Pithart  •  1

Karlovy Vary obnovily tradici holdu svému zakladateli Karlu IV. Slavnostní události se zúčastnil tehdejší předseda české vlády Petr Pithart, který hovořil o potřebě obnovit samosprávu měst.Vraťte se každý den na chvíli o 30 let zpět a podívejte se, jaké okamžiky přinesl rok 1990.

29. dubna 2020

30 let zpět: Bez pravdy o minulosti nemůžeme žít pravdivě...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 29. 4. 2020  •  Petr Pithart  •  1

V západních Čechách pokračovaly oslavy výročí osvobození Československa americkou armádou na konci druhé světové války. Plzeň, kde se slavilo a tančilo do noci, navštívil předseda české vlády Petr Pithart a po zastávce v Rokycanech se k němu následující den připojil i prezident Václav Havel.Vraťte se každý den na chvíli o 30 let zpět a podívejte se, jaké okamžiky přinesl rok 1990.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.