Index vlivu Česká pošta - Index vlivu v podnikání

 
 

Česká pošta posílá lidem SMS k celnímu řízení. Web zákazníky mate

Web České pošty, který má ulehčit lidem od léta celní řízení, už běží. Česká pošta jej spustila dříve, aby se proces nezdržoval a lidé dostali své balíčky co nejrychleji. Jenže místo pomoci internetová stránka lidi mate. Zákazníci nevědí, zda mají vůbec formuláře vyplňovat.

Česká pošta aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
1.3Vliv / význam roste
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
3.9Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
3.102Vliv / význam klesá
 

Jak nás Česká pošta ovlivňuje poslední týden


Jak nás Česká pošta ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Česká pošta ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Česká pošta v poslední době

 

16. června 2021

Česká pošta posílá lidem SMS k celnímu řízení. Web zákazníky...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 16. 6. 2021  •  Česká pošta  •  0

Web České pošty, který má ulehčit lidem od léta celní řízení, už běží. Česká pošta jej spustila dříve, aby se proces nezdržoval a lidé dostali své balíčky co nejrychleji. Jenže místo pomoci internetová stránka lidi mate. Zákazníci nevědí, zda mají vůbec formuláře vyplňovat.

Pro balík na nádraží. Pošta zavede balíkomaty na téměř 150...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 16. 6. 2021  •  Česká pošta  •  1

Česká pošta výrazně rozšíří svou síť výdejních automatů pro balíky. Nově je chce díky spolupráci se Správou železnic a firmou vzešlou ze soutěže umístit na 144 tuzemských vlakových stanic. Lidé si tak budou moci vyzvednout zásilky třeba na nádraží v...

15. června 2021

Zájem o dovoz jídla nebo balíků zůstává vysoký i po otevření...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 15. 6. 2021  •  Česká pošta  •  0

Poptávka po kurýrních službách zůstává i po uvolnění protipandemických opatření vysoká. Česká televize oslovila největší společnosti rozvážející jídlo, nákupy a balíčky. Zájem o rozvoz hotového jídla podle nich neklesá, a to navzdory tomu, že jíst v restauracích je možné už dva týdny a na zahrádkách téměř měsíc. Množství objednávek nákupů a balíků pak sice mírně pokleslo, dál ale zůstává vysoko nad obvyklými hodnotami před pandemií. Například Česká pošta odbavuje zhruba o 30 tisíc balíků týdně víc, než tomu bylo ve stejném období před dvěma lety.

21. května 2021

Česká pošta se do tří let rozdělí na komerční část a pobočky

Zdroj nasepenize ze dne 21. 5. 2021  •  Česká pošta  •  0

Z České pošty by se měla do tří let oddělit pobočková síť do nového státního podniku. Pošta by měla dál nabízet zejména komerční služby. Na dnešní tiskové konferenci to uvedl ministr vnitra Jan Hamáček.

Plán nového uspořádání České pošty. Její pobočková síť bude...

Zdroj Ministerstvo vnitra České republiky - Aktuality ze dne 21. 5. 2021  •  Česká pošta  •  0

Pobočková síť České pošty jako samostatný státní podnik. To je směr, kterým by se měla dále ubírat Česká pošta. Změna přinese efektivnější fungování společnosti a umožní transparentně proplácet náklady za služby, které pošta vykonává ze zákona pro stát. Návrh nového organizačního uspořádání nyní posoudí pracovní komise.

Česká pošta se rozdělí, zvlášť budou pobočky a zvlášť...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 21. 5. 2021  •  Česká pošta  •  0

Česká pošta vyčlení své pobočky do nového státního podniku a sama bude nadále nabízet hlavně komerční služby. Oznámili to generální ředitel pošty Roman Knap s ministrem vnitra Janem Hamáčkem (ČSSD). Ten ujistil, že ruku v ruce s transformací se nebudou rušit pobočky, propouštět zaměstnanci ani se nebude žádná část pošty prodávat.

Česká pošta se rozdělí. Bude mít státní pobočky a komerční...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 21. 5. 2021  •  Česká pošta  •  0

Z České pošty by se měla zhruba do tří let oddělit pobočková síť poskytující služby státu do nového státního podniku. Pošta by měla dál nabízet zejména komerční služby. Na dnešní tiskové konferenci to uvedl ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD).

Česká pošta se rozdělí na komerční část a pobočky

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 21. 5. 2021  •  Česká pošta  •  0

Praha - Z České pošty by se měla zhruba do tří let oddělit pobočková síť poskytující služby státu do nového státního podniku. Pošta by měla dál nabízet zejména komerční služby....

Česká pošta se rozdělí na komerční část a pobočky

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 21. 5. 2021  •  Česká pošta  •  0

Praha - Z České pošty by se měla zhruba do tří let oddělit pobočková síť poskytující služby státu do nového státního podniku. Pošta by měla dál nabízet zejména komerční služby....

13. května 2021

Sazba DPH na malé balíčky z Číny se blíží. Nakupujícím...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 13. 5. 2021  •  Česká pošta  •  0

Všechny zásilky ze zemí mimo Evropskou unii budou od 1. července zdaněny. Lidé budou muset navíc podat elektronické celní prohlášení. Česká pošta i Celní správa nabízí občanům pomoc.

8. května 2021

Česká pošta v rámci restrukturalizace propouštěla. Soukromým...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 8. 5. 2021  •  Česká pošta  •  0

Obyvatelé některých obcí si stěžují na špatné doručování poštovních zásilek. Podle starostů situaci zřejmě způsobila optimalizace doručovací sítě a mimo jiné třeba i rušení pracovních míst a slučování poboček. K 1. březnu z České pošty odešlo přes tisíc zaměstnanců. Soukromým přepravcům se naopak daří, hlavně díky objednávkám z e-shopu, které tvoří zhruba tři čtvrtiny.

30. dubna 2021

Pošta loni prohloubila ztrátu o miliardu na 1,38 miliardy Kč

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 30. 4. 2021  •  Česká pošta  •  0

Praha - Česká pošta loni kvůli koronaviru prohloubila ztrátu o jednu miliardu na 1,382 miliardy Kč. Plánovala přitom, že propad bude ještě o 400 milionů korun vyšší. Negativní dopad...

Pošta loni prohloubila ztrátu o miliardu na 1,38 miliardy Kč

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 30. 4. 2021  •  Česká pošta  •  0

Praha - Česká pošta loni kvůli koronaviru prohloubila ztrátu o jednu miliardu na 1,382 miliardy Kč. Plánovala přitom, že propad bude ještě o 400 milionů korun vyšší. Negativní dopad...

Pošta se dál propadá do ztráty. Pandemie ji prohloubila o...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 30. 4. 2021  •  Česká pošta  •  1

Česká pošta loni kvůli koronaviru prohloubila ztrátu o jednu miliardu na 1,382 miliardy Kč. Plánovala přitom, že propad bude ještě o 400 milionů korun vyšší. Negativní dopad pandemie představuje více než polovinu loňské ztráty. Letos se chce podnik vrátit k zisku. V pátek to řekl mluvčí pošty Matyáš Vitík.

7. dubna 2021

Pošta zdražila psaní a poukázky, na oplátku zlevnila datovou...

Zdroj Měšec.cz ze dne 7. 4. 2021  •  Česká pošta  •  1

[4 minuty čtení] Česká pošta zdražila od dubna některé služby, jiné naopak zlevnila. Připlatíte si například za doporučené psaní, zvedly se také ceny poštovních poukázek. Poštovní datová zprávy vyjde laciněji. Pošta zvyšovala u vybraných služeb ceny o 5 Kč. Takto zdražilo například standardní doporučené psaní ze 47 Kč na 52 Kč. Doporučené psaní v takzvaném prioritním režimu, kdy je doručení zpravidla do druhého dne od podání, zdražilo z 54 Kč na 59 Kč. O 5 Kč se zvýšila také cena cenného psaní a všech typů poštovních poukázek.

2. dubna 2021

Chybí lasagne i koláče. Brexit komplikuje dovoz do Česka,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 4. 2021  •  Česká pošta  •  0

Už jsou to tři měsíce, co skončilo přechodné období a Velká Británie nadobro opustila Evropskou unii. Spojené království přestalo být součástí vnitřního trhu, a byť se na poslední chvíli podařila vyjednat obchodní dohoda, už je nutné k území přistupovat jako třetí zemi. To znamená zvýšenou administrativu a kontroly na hranicích. Černé scénáře o kolapsu obchodu se sice nenaplnily, ovšem o plynulém chodu také řeč být nemůže – například potravinářům se zpožďují dodávky. Nárůst práce řeší i České pošta.

31. března 2021

Česká pošta od dubna zdraží. Lidé si připlatí za doporučená...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 31. 3. 2021  •  Česká pošta  •  0

Česká pošta od dubna zdraží o pět korun doporučená a cenná psaní i poštovní poukázky. Základní doporučené psaní bude za 52 Kč, poukázka A do 5000 korun za 44 Kč. Vyplývá to z informací, které pošta zveřejnila na svém webu. 

Česká pošta od dubna zdraží o pět korun doporučená psaní i...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 31. 3. 2021  •  Česká pošta  •  0

Od dubna zdraží doporučená a cenná psaní i poštovní poukázky. A to o pět korun. Základní doporučené psaní bude za 52 korun, poukázka A do 5000 korun za 44 korun. Vyplývá to z informací, které zveřejnila na webu Česká pošta. Na úpravu cen upozornila středeční Mladá fronta DNES (MfD), pošta zdražení odůvodňuje růstem nákladů.

30. března 2021

Česká pošta zdražuje. Zákazníci si připlatí za doporučené...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 30. 3. 2021  •  Česká pošta  •  0

Od začátku dubna si zákazníci za některé služby na České poště připlatí. Z nejvyužívanějších služeb se zvýšení cen dotkne doporučeného psaní, cenného psaní a poštovních poukázek. Ceny za obyčejné psaní a balíky zůstávají na své původní úrovni.

19. března 2021

Českou poštu čeká údržba, v pátek večer uzavře na víkend...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 19. 3. 2021  •  Česká pošta  •  0

Česká pošta v pátek od 19:00 uzavře všechny své pobočky kvůli provozní údržbě datových center. Výluka potrvá do pondělních 04:00. V pátek tak dříve zavře 34 poboček, které by jinak měly večer otevřeno, v sobotu neotevře 524 pošt a v neděli 45 provozoven. Vyplývá to z informací firmy na webu.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.