Články na internetu Klára Samková - 106 článků

Prejdi na stránku:
<< < 1 2 3 4 5 > >>

7. října 2015

Rada zamítla stížnost na diskusi ČT se Samkovou

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 7. 10. 2015  •  Klára Samková  •  10

Rada České televize zamítla stížnost na veřejnoprávní televizi kvůli debatě o uprchlické krizi, v níž vystoupili advokátka Klára Samková a bývalý politik a hudebník Michael Kocáb. Kritiku výběru hostů odmítla konstatováním, že pouze uváděním různých názorů může ČT přispívat k celospolečenské debatě. Výkon moderátorů pak hodnotí jako přiměřený dané chvíli. Odpověď stěžovatelům radní schválili na veřejném zasedání.

10. září 2015

Šéf rady nesouhlasí se stížností na výběr hostů do diskuse...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 10. 9. 2015  •  Klára Samková  •  11

10.9.2015 9:34 - Předseda Rady České televize Jan Bednář nesouhlasí se stížností na veřejnoprávní televizi kvůli debatě o uprchlické krizi, v níž vystoupili advokátka Klára Samková a bývalý politik a hudebník Michael Kocáb. Nebylo by podle něj správné vytvářet seznamy lidí, kteří v televizi nemohou vyjádřit svůj názor. Bednářův postoj na sředečním zasedání podpořili další radní, o stížnosti budou rozhodovat na některém z příštích jednání.

9. září 2015

Diskuse se Samkovou. Šéf rady nesouhlasí se stížností na...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 9. 9. 2015  •  Klára Samková  •  10

Předseda Rady České televize Jan Bednář nesouhlasí se stížností na veřejnoprávní televizi kvůli debatě o uprchlické krizi, v níž vystoupili advokátka Klára Samková a bývalý politik a hudebník Michael Kocáb. Nebylo by podle něj správné vytvářet seznamy lidí, kteří v televizi nemohou vyjádřit svůj názor. Bednářův postoj podpořili další radní, o stížnosti budou rozhodovat na některém z příštích jednání.

Advokátka Samková šíří falešnou zprávu. Bojovník proti ISIS...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 9. 2015  •  Klára Samková  •  12

S přílivem uprchlíků do Evropy se na sociálních sítích začaly objevovat „zaručeně pravdivé“ zprávy a fotografie muslimů. Jejich cílem je vyvolat nenávist a strach. I když se mnohdy prokáže, že jde o fámu, někteří takové příspěvky ze své stránky nesmažou a raději dále šíří to, co se jim hodí. Například právnička Klára Samková.

3. září 2015

Bulvarizace České televize. Příště oslovte odborníky,...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 3. 9. 2015  •  Klára Samková  •  10

Praha - Výběr hostů do debaty České televize na téma uprchlické krize se stal předmětem stížnosti adresované Radě ČT. Poukazuje na vydání pořadu Události, komentáře, ve kterém se k aktuálnímu tématu vyjadřovali advokátka Klára Samková a bývalý politik a hudebník Michael Kocáb. Debata bez odborníků se podle stěžovatelů stala ukázkou nepřijatelné bulvarizace zpravodajství, píše se v otevřeném dopise.

Lidé si stěžují na debatu ČT o imigrantech a emotivní...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 3. 9. 2015  •  Klára Samková  •  10

Výběr hostů do debaty České televize na téma uprchlické krize se stal předmětem stížnosti adresované Radě ČT. Poukazuje na vydání pořadu Události, komentáře, ve kterém se k aktuálnímu tématu vyjadřovali advokátka Klára Samková a bývalý politik a hudebník Michael Kocáb.

Kritici ČT si stěžují na nepřijatelnou bulvarizaci...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 3. 9. 2015  •  Klára Samková  •  10

3.9.2015 15:01 - Výběr hostů do debaty České televize na téma uprchlické krize se stal předmětem stížnosti adresované Radě ČT. Poukazuje na vydání pořadu Události, komentáře, ve kterém se k aktuálnímu tématu vyjadřovali advokátka Klára Samková a bývalý politik a hudebník Michael Kocáb. Debata bez odborníků se podle stěžovatelů stala ukázkou nepřijatelné bulvarizace zpravodajství, píše se v otevřeném dopise, kterým má server Romea.cz k dispozici.

Hádka Kocába a Samkové kvůli uprchlíkům naštvala vědce. Ti...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 9. 2015  •  Klára Samková  •  12

Porafali se v České televizi kvůli uprchlíkům, advokátka Klára Samková nejednou rázně zvýšila hlas. Exministr Michael Kocáb si však nenechal nic líbit. Jejich peprná hádka však nadzvedla ze židle nejednoho diváka. A na Radu ČT zamířila stížnost, podepsaná stovkami vědců i umělců. Podle ní prý nešlo o dvakrát vhodně zvolené „experty“.

27. srpna 2015

Kocáb a Samková se hádali o uprchlíky. Pak přišel útok na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 8. 2015  •  Klára Samková  •  13

Spor, který rozpoutalo jejich společné účinkování v ČT, pokračuje. Advokátka Klára Samková se v Událostech, komentářích tvrdě pohádala s exministrem Michaelem Kocábem. A hádka jí patrně nedává spát. Ve čtvrtek na svůj Facebook napsala, že jí je Kocába „líto“. A celý spor o uprchlících přesedlal do osobní roviny.

26. srpna 2015

Samková: Zrušme Schengen, Kocáb: Nic to nevyřeší

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 26. 8. 2015  •  Klára Samková  •  11

Na území Maďarska přichází denně zhruba dva tisíce lidí, v zemi jich přitom je už 144 tisíc. Počty neregistrovaných imigrantů nejsou známé. „Je to humanitární krize, která nemá od druhé světové války obdoby. K lidem, kteří sem přijdou, bychom se měli chovat maximálně přátelsky,“ myslí si někdejší politik Michael Kocáb. S tím však nesouhlasí advokátka Klára Samková. „Dostali se sem na základě kriminálních činů převaděčských gangů, které my tímto způsobem přímo či nepřímo financujeme,“ oponuje. Oba byli hosté pořadu Události, komentáře.

21. dubna 2015

Klub dvojčat a vícerčat promluvil o ukončení starého...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 21. 4. 2015  •  Klára Samková  •  14

Praha, 21.4.2015 14:10 - V polovině dubna jsme informovali o otevření nového transparentního účtu pro rodinu prvních českých paterčat a souvislostech, které tomu předcházely. Původní sbírku zřízenou ředitelkou Klubu dvojčat a vícerčat (KDaV)Klárou Vítkovou Rulíkovou totiž na přání rodiny Klub ukončil. Jako důvod k tomuto kroku rodina dětí uvádí dlouhodobé spory s ředitelkou klubu a ztrátu důvěry v její jednání. Klub dvojčat a vícerčat nás proto požádal o uveřejnění také jejich stanoviska, v němž se ohrazují proti některým tvrzením právní zástupkyně rodiny Kláry Samkové.

26. května 2014

Okamura: Voliče Úsvitu EU nezajímá, asi nepomohlo stažení...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 26. 5. 2014  •  Klára Samková  •  16

Praha - Neúspěch opozičního Úsvitu ve volbách do Evropského parlamentu podle jeho předsedy Tomia Okamury ukázal, že jeho voliče EU nezajímá a že stranu volili kvůli řešení problémů v České republice. Na výsledku se mohlo podepsat i stažení původní jedničky na kandidátce, advokátky Kláry Samkové, řekl Okamura.

16. května 2014

Šídlo: Dobrodružství Kláry Samkové

Zdroj IHNED.cz ze dne 16. 5. 2014  •  Klára Samková  •  19

Okamura si může oddechnout a Klára Samková se může chystat na další politické dobrodružství. Jistě se někde zase brzo objeví.

12. května 2014

Eurovolebním lídrem Úsvitu se stal Roman Škrabánek

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 12. 5. 2014  •  Klára Samková  •  18

Praha - Volebním lídrem Úsvitu přímé demokracie už je podle webu tohoto hnutí prezident Asociace českých cestovních kanceláří a agentur Roman Škrabánek. V čele kandidátky vystřídal advokátku Kláru Samkovou, které dalo předsednictvo Úsvitu do dneška čas na odstoupení kvůli podezření, že oklamala Českou spořitelnu. Vyjádření Samkové se zatím nepodařilo získat.

11. května 2014

Samková před volbami zdiskreditována a odstupuje: Co na to...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 5. 2014  •  Klára Samková  •  18

Eurovolby pro hnutí Úsvit ještě ani nezačaly a Klára Samková musela odstoupit z kandidátky kvůli nejasnostem s odkupem pohledávek České spořitelny. Sama to bere jako jasný útok na její osobu a zájmy hnutí, nicméně odstupuje a na její místo nastupuje "dvojka" Roman Škrabánek. 

10. května 2014

Samková ostrouhala: Už není lídryní Úsvitu do eurovoleb....

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 5. 2014  •  Klára Samková  •  18

Advokátka Klára Samková už není lídryní hnutí Úsvit do eurovoleb. Právnička z čela kandidátky odešla kvůli podezření, že údajně oklamala Českou spořitelnu a pomohla oddlužit jednu z firem. Samková si myslí, že je to útok přímo na její osobu kvůli blížícím se eurovolbám!

Samková končí ve vedení kandidátky Úsvitu. Je podezřelá, že...

Zdroj IHNED.cz ze dne 10. 5. 2014  •  Klára Samková  •  18

Vedení hnutí Úsvit vyzvalo Kláru Samkovou k odstoupení z čela kandidátky. Advokátka čelí podezření, že oklamala Českou spořitelnu. Samková nařčení přisuzuje snaze konkurence zdiskreditovat Úsvit před volbami. Nahradí ji podnikatel Roman Škrabánek.

Samková prý obelhala banku, v čele kandidátky hnutí Úsvit...

Zdroj ČT24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 5. 2014  •  Klára Samková  •  19

Praha - Advokátka Klára Samková končí v čele kandidátky hnutí Úsvit pro evropské volby. Před polednem to oznámil předseda hnutí Tomio Okamura. Rozhodl se tak proto, že Samková čelí podezření, že obelhala Českou spořitelnu a skrytě pomohla oddlužit jednu z firem. Na případ upozornil minulý týden Radiožurnál. V čele kandidátky Úsvitu tak bude dosavadní dvojka Roman Škrabánek. 

Okamura stáhl Samkovou z čela kandidátky pro podezření...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 10. 5. 2014  •  Klára Samková  •  18

Praha – Advokátka Klára Samková už není lídryní hnutí Úsvit do eurovoleb. Potvrdil to stranický zdroj. Právnička z čela kandidátky odešla kvůli podezření, že údajně oklamala Českou spořitelnu a skrytě pomohla oddlužit jednu z firem. Řekla, že zveřejnění takových informací nedlouho před volbami považuje za útok na svou osobu a snahu zdiskreditovat ji i hnutí. Dodala, že zájem na tom by mohly mít „konkurenční strany". Jmenovala ČSSD a ANO. Do čela kandidátky Úsvitu se postaví volební dvojka Roman Škrabánek.

Samková není už lídryní Úsvitu do eurovoleb, nahradí ji...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 10. 5. 2014  •  Klára Samková  •  16

Praha - Advokátka Klára Samková nepovede hnutí Úsvit do eurovoleb. V pondělí by se měl do čela kandidátky postavit Roman Škrabánek, který je volební dvojkou. ČTK to dnes řekl šéf...

Samková není už lídryní Úsvitu do eurovoleb, nahradí ji...

Zdroj ČN - Z domova ze dne 10. 5. 2014  •  Klára Samková  •  15

Praha - Advokátka Klára Samková nepovede hnutí Úsvit do eurovoleb. V pondělí by se měl do čela kandidátky postavit Roman Škrabánek, který je volební dvojkou. ČTK to dnes řekl šéf...

Samková není už lídryní Úsvitu do eurovoleb, nahradí ji...

Zdroj Tyden.cz ze dne 10. 5. 2014  •  Klára Samková  •  16

Advokátka Klára Samková nepovede hnutí Úsvit do eurovoleb. V pondělí by se měl do čela kandidátky postavit Roman Škrabánek, který je volební dvojkou. Řekl to šéf hnutí Úsvit Tomio Okamura. Podle něj vedení hnutí Samkovou vyzvalo, aby do pondělka sama odstoupila kvůli podezření, že údajně oklamala Českou spořitelnu a skrytě pomohla oddlužit jednu z firem. Samková sdělila, že zveřejnění informací o kauze nedlouho před volbami považuje za snahu ji i hnutí zdiskreditovat.

8. května 2014

Samková může kvůli aféře s údajným oklamáním České...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 8. 5. 2014  •  Klára Samková  •  14

Praha, 8.5.2014 11:39, (ROMEA) - Advokátce Kláře Samkové krátce před volbami hrozí, že ji hnutí Úsvit přímé demokracie škrtne z čela kandidátky pro volby do Evropského parlamentu. "Budeme zvažovat všechna řešení," řekl k této možnosti Jan Zilvar, člen výkonné rady Úsvitu, která o tom v pátek rozhodne. Samková čelí podezření, že pomohla oklamat Českou spořitelnu.

7. května 2014

Jednotná unijní obrana očima kandidátů: nutná, zbytečná i...

Zdroj ČT24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 5. 2014  •  Klára Samková  •  31

O bezpečnostní politice EU diskutovali: Klára Samková (Úsvit), Jan Zahradil (ODS), Jan Keller (ČSSD) a Pavel Telička (ANO)

6. května 2014

Samková čelí podezření, že obelhala Českou spořitelnu

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 6. 5. 2014  •  Klára Samková  •  16

Praha – Advokátka a jednička na kandidátce hnutí Úsvit do eurovoleb Klára Samková podle dokumentů, které má k dispozici Radiožurnál, oklamala Českou spořitelnu a skrytě pomohla oddlužit firmu z významného energetického holdingu. Koupila prý od banky dluh podniku, jejíhož majitele ve skutečnosti zastupovala. Samková rozhlasu řekla, že transakce souvisí s výkonem její advokátní činnosti a nebude se k tomu vyjadřovat. Předseda hnutí Úsvit Tomio Okamura chce informace prověřit.
Prejdi na stránku:
<< < 1 2 3 4 5 > >>
 

Tituly dalších článků

 • Samková čelí podezření, že obelhala Českou spořitelnu, 6. května 2014
 • Radiožurnál: Samková čelí podezření, že obelhala Českou spořitelnu, 6. května 2014
 • Okamura o právničce Samkové: Nemá ani kapku cikánské krve!, 7. dubna 2014
 • Žalobci zastavili stíhání Hušáka kvůli směnce za 50 milionů, 20. března 2014
 • Žalobci zastavili stíhání Hušáka kvůli směnce za 50 milionů, 20. března 2014
 • V eurovolbách kandiduje 39 uskupení. Povede je Liška, Telička, John či Paroubek, 18. března 2014
 • Samková: Stop imigraci do Evropy, na kocábky nesedejte! Sklidila kritiku, 31. ledna 2014
 • Okamura pohrozil Paroubkové: Nenazývejte mě fašistou!, 31. ledna 2014
 • Okamura pod palbou kvůli Samkové: Žvanil s fašistickými postoji, tvrdí Paroubková, 30. ledna 2014
 • iDnes.cz: Samková chce úplný zákaz imigrace do Evropské unie, podobu s nacistickou NSDAP nevidí, 30. ledna 2014
 • Klára Samková: Představte si, že já i Okamura myslíme svá slova upřímně - chceme změnit poměry, které pohnojili ti takzvaně seriozní, 28. ledna 2014
 • Okamura brání Samkovou: Je lepší než Telička, Paroubek a další lídři pro eurovolby, 25. ledna 2014
 • Okamura dostal kvůli kandidatuře Samkové od svých voličů facku. Reagoval, jak je zvyklý - populisticky, 24. ledna 2014
 • Právnička Samková: Voliči Úsvitu by měli být na předsedu Okamuru hrdí, 24. ledna 2014
 • Advokátka Klára Samková bude kandidovat do Evropského parlamentu za hnutí Tomia Okamury, 23. ledna 2014
 • Advokátka Samková povede Úsvit do evropských voleb. Okamurovi fanoušci na Facebooku zuří, 23. ledna 2014
 • Okamurův Úsvit povede do eurovoleb advokátka Samková, 23. ledna 2014
 • Okamurův Úsvit povede do eurovoleb advokátka Samková, 23. ledna 2014
 • Úsvit povede do eurovoleb advokátka Samková, 23. ledna 2014
 • Soutěž o tři balíčky První pomoci pro muže z vydavatelství Blinkr, s. r. o., 12. prosince 2013
 • Rapper Řezník čelí trestnímu oznámení: Podala ho na něj advokátka Klára Samková, 4. prosince 2013
 • Samková o Schwarzenbergovi: S ku*vou ukázal svou pravou tvář!, 3. prosince 2013
 • Kritika seriálu Sanitka 2 sílí. Renč ztrácí nervy a Kláru Samkovou údajně nazval cikánskou krávou, 6. listopadu 2013
 • Okamura hrozí novinářům: Žaloba za články, které ještě nevyšly, 7. října 2013
 • Solárníci zvažují napadení zákona o obnovitelných zdrojích u Ústavního soudu, 19. září 2013
 • Opencard: Státní zástupkyně odmítá tvrzení advokátky, 6. září 2013
 • Praha požádá o přerušení trestního řízení v kauze opencard, 5. září 2013
 • Praha požádá o přerušení trestního řízení v kauze Opencard, 5. září 2013
 • Klára A. Samková: Proč se vyostřuje sociální napětí?, 24. srpna 2013
 • Podle krajského soudu se matka oběti mačetového útoku Samkové omlouvat nemusí. Ta se odvolala, 26. červenece 2013
 • Matka oběti z mačetového útoku se Samkové omlouvat nemusí, 26. červenece 2013
 • Soud rozhodl. Samková se omluvy od matky oběti nedočká, 26. červenece 2013
 • Mámu ve vazbě týrají, tvrdí dcera Nagyové: Je to běžná věc, vzkazuje Samková, 18. červenece 2013
 • Zažalovaná žena se odmítá omluvit advokátce Samkové, 27. června 2013
 • Zažalovaná žena se odmítá omluvit advokátce Samkové, 27. června 2013
 • Klára Samková, bývalá obhájkyně útočníků z Nového Boru, žaluje matku oběti, 12. června 2013
 • Exobhájkyně mačetových útočníků Samková žaluje matku oběti, 11. června 2013
 • Rozvádíte se? A víte, co vás doopravdy čeká?, 20. dubna 2013
 • Klára Samková: Miniserstvo kurvury škodí zdraví, kultuře a národu!, 12. dubna 2013
 • SPOLEČNOST: V neděli odvoláme Nečase..., 5. dubna 2013
 • Obžalovaní v kauze tzv. Mačetového útoku mají nové obhájce, líčení bude pokračovat na konci dubna, 2. dubna 2013
 • Advokátku Samkovou vyhodili z případu mačetových útočníků, 22. února 2013
 • Vrchní soud vyloučil advokátku Samkovou z mačetové kauzy, 22. února 2013
 • Vrchní soud vyloučil Samkovou z mačetové kauzy, 22. února 2013
 • Vrchní soud vyloučil Samkovou z mačetové kauzy, 22. února 2013
 • Vrchní soud sebral advokátce Samkové mačetovou kauzu, 22. února 2013
 • Klára Samková: Odmítám, že mezi Romy nejsou schopní lidé, kteří by uměli vyvést romskou komunitu z krize, 17. února 2013
 • Vrchní soud se bude zabývat vyloučením Samkové z mačetové kauzy, 18. ledna 2013
 • Vrchní soud se bude zabývat vyloučením Samkové z mačetové kauzy, 18. ledna 2013
 • Okamura: Soud rozhodl nelogicky a lživě, má práva byla poškozena, 10. ledna 2013
 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.